Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Oleje a maziva

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
99,00 Kč / ks
135,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
215,00 Kč / ks
59,00 Kč / ks
79,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
259,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
219,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks
1  2    

Oleje a maziva

Bez ohledu na to, zda jste majitelem profesionální firmy zabývající se stroji nebo třeba máte vlastní vůz, o který se chcete dobře starat, stojí za to se podívat na naši nabídku olejů a maziv, které máme v sortimentu. Vhodné produkty se postarají o stroje a nástroje a umožní vám, aby vaše práce, každodenní povinnosti nebo zábava probíhaly příjemně a bez poruch.

Vysoce kvalitní oleje a maziva

Specializovaný a široký sortiment olejů a maziv v naší nabídce byl připraven s ohledem na naše nejnáročnější zákazníky. Zde prezentované oleje a maziva jsou vysoce kvalitní produkty, které se dokonale postarají o vaše stroje, vozidla a nářadí.

Oleje a mazidla jsou připraveny pro práci v extrémně obtížných podmínkách, jak atmosférických, tak průmyslových. Použití vhodných maziv a olejů umožňuje pečovat o stav zařízení, prodlužovat jejich životnost a čerpat z jejich bezproblémového provozu.

Mimořádně široký sortiment maziv zahrnuje zejména produkty, které se používají k mazání všech druhů ložisek, spojovacích prvků a komponentů dosahujících za provozu extrémně vysokých otáček. Maziva jsou vhodná pro ruční a automatické mazání. Na špatně dostupná místa je dobré použít mazivo ve spreji, které se velmi snadno nanáší.
Široká škála maziv vám umožňuje koupit produkt, který dokonale splní vaše očekávání. Díky nám si snadno pořídíte dokonalý produkt. Náš výrobce nabízí oleje a maziva v baleních různých velikostí. Kvalitní oleje a maziva si budete moci koupit v takovém množství, jaké skutečně potřebujete k mazání ložisek a péči o stroje a zařízení.

Provozní kapaliny automobilů a strojů

Oleje a maziva jsou látky, které jsou zvláště užitečné při péči o stroje a automobily. Aby auto a garáž byly dobře vybaveny, dbejte na správné množství vhodných přípravků. Důležité budou provozní kapaliny a provozní příslušenství.

Náš výrobce nabízí ty nejlepší oleje a maziva, které splní požadavky i toho nejnerozhodnějšího zákazníka. Mezi produkty našich výrobců najdete takové, které pomohou při řešení problémů se stroji a umožní provádět práci na nejrůznějších zařízeních. Naše společnost je schopna dodávat produkty v baleních různých velikostí tak, abyste si mohli vybrat produkt, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám.

Dobře vybavená garáž

Oleje a maziva jsou jen některé z produktů, které náš internetový obchod BauMax nabízí. Jsme schopni zajistit i další prvky, díky kterým bude vybavení garáže plnohodnotné a plně praktické. Doporučujeme, abyste se seznámili s naší nabídkou, která splní požadavky každého klienta. Široký výběr a atraktivní cena jsou jen některé z výhod námi nabízených produktů.

Zaujala Vás naše nabídka? Podívejte se na zajímavé akce a výprodeje v naší mobilní aplikaci!

Příslušenství pro auta a jízdní kola

Náš obchod nabízí autodoplňky a cyklistické doplňky. Ty spolu s mazivy a oleji vytvoří praktické vybavení garáže. Pomohou vám také vyřešit problém se stroji a nástroji. Pravidelně používané oleje a maziva zajistí, že stroje, vozidla a nářadí budou vždy v dobrém stavu a spolu s příslušenstvím také poskytnou nezbytnou pomoc v případě jakýchkoliv poruch.

V nabídce našeho obchodu je rovněž autokosmetika, autopříslušenství a přívěsné vozíky a příslušenství pro automobily. Náš výrobce prezentuje zajímavé doplňky a doporučované produkty, díky kterým bude vaše auto nebo kolo vždy v dobrém technickém a vizuálním stavu.