Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Autopříslušenství

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
239,00 Kč / ks
139,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
219,00 Kč / ks
19,00 Kč / ks
1  2  3    

Spotřební materiál a příslušenství do auta

Udržované auto je vozidlo, které svému majiteli dobře poslouží. Společně s našimi zákazníky se chceme starat o stav automnobilů, proto nabízíme atraktivní spotřební materiál a příslušenství do auta - díky nám bude jízda autem bezpečná a příjemná.

Vhodné autopříslušenství 

Autodoplňky nejsou pouze přípravky na mytí karoserie nebo péči o auto. Aby bylo auto a garáž dobře vybavené, vyplatí se postarat se o vhodné autopříslušenství. Určitě si prohlédněte naši nabídku různých produktů, díky kterým se budete o svůj vůz starat. Důležitý je interiér a také to, co je venku. Naší výhodou je široký výběr a vysoká dostupnost produktů. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili!

Autožárovky

Příslušenství do auta zahrnuje vhodné žárovky. Vhodná údržba či výměna žárovek je zárukou bezpečného cestování. Potřebné produkty najdete v našem obchodě – široký sortiment žárovek vám pomůže vybrat produkty, které budou vhodné pro vaše auto.

Vyplatí se mít ve vybavení garáže náhradní autožárovky. V naší nabídce naleznete nejpopulárnější modely žárovek. Před nákupem se vyplatí pečlivě zkontrolovat uvedené parametry – díky tomu budete mít jistotu, že zakoupená sada nebo produkt budou vhodné pro vaše auto.

Stěrače čelního skla automobilu

V našem sortimentu nechybí ani stěrače na auto. Vhodné stěrače dobře stáhnou vodu ze skla a nemají tendenci dělat šmouhy nebo hromadit nečistoty. Stěrače určené pro automobily jsou k dispozici v různých velikostech, takže si budete moci snadno vybrat ten správný produkt pro vaše potřeby.

Máme širokou škálu produktů, takže nákup stěračů na auto v našem obchodě bude snadný. Pravidelná výměna stěračů je důležitá, tento malý prvek vám umožní pohodlné cestování, proto nezapomeňte zkontrolovat stav těchto částí vozu. Dobré stěrače nepoškrábou čelní sklo a uživatelé aut bez problémů zvládnou i ty největší lijáky.

Nabídka produktů v obchodě BauMax, které pomůžou v péči o auto

Náš internetový obchod BauMax může nabídnout jak autospotřebiče, tak další produkty, které vám pomohou s péčí o váš vůz. Nabízíme provozní kapaliny, přípravky k péči o každý prvek podvozku a karoserie. S našimi výrobky bude váš vůz efektivní, bezpečný a elegantní. Přípravky a příslušenství do auta se postarají o vzhled a stav vozidla, díky čemu se řidič  a spolucestující budou cítit bezpečně.