Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Značka
Více
Provedení
Materiál
Objem (l)
Hledat

Autodoplňky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
45,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
1  2  3  4  5    
Jak vybavit garáž - uspořádání garáže na 1!

Jak vybavit garáž - uspořádání garáže na 1!

24.05.2022

​Garáž je primárně považována za místo, kde parkujeme své auto. Ale jak vybavit garáž, která bude zároveň praktickou domácí dílnou nebo dobře organizovaným úložným prostorem...

Autopříšlušenství

Dobře vybavené auto a garáž jsou zárukou bezpečnosti a pohodlné jízdy. Správné autopříslušenství pomohou pečovat o stav vozidla a navíc zajistí, že každa jízda bude pohodlná a příjemná. Našim klientům můžeme nabídnout různé autopříslušenství – ověřte si, co jsme pro vás připravili.

Široká nabídka autopříšlušenstvíAutopřílušenství dostupné v našem internetovém obchodě BauMax jsou produkty, které budou dobře fungovat pro většinu automobilů. Autodoplňky zpříjemní jízdu a umožní bezpečnou cestu.

Do auta můžete úspěšně umístit nejrůznější autopříslušenství a autodoplňky. Oblíbené jsou střešní nosiče nebo držáky na kola. Vybavení vozu správnými vychytávkami pomůže řidiči a cestujícím. Užitečné jsou jakékoliv potahy, díky kterým se předměty nebudou prášit ani špinit. Vysoká funkčnost produktů usnadní nalezení toho správného výrobku pro vás.

Interiérové autodoplňky

Autopříslušenství a doplňky jsou nezbytnými a užitečnými prvky, díky kterým je cesta autem bezpečná a příjemná. Atraktivní, nízké ceny a široký výběr produktů v našem obchodě nutí mnoho zákazníků se na naše stránky vracet. I vy můžete najít něco vhodného pro váš vůz.

Doporučujeme zejména interiérové autodoplňky. Patří sem: koberečky do auta a zástrčky do autozapalovače. Tyto doplňky zpříjemní jízdu autem.

Exteriérové autodoplňky

V našem obchodě si také můžete zakoupit vhodné exteriérové autodoplňky pro váš vůz. Užitečné příslušenství usnadní jízdu a péči o auto. Mezi tyto autodoplňky patří mimo jiné přípravek pro pneumatiky a vodní stěrka do auta.

Dílenské vybavení a příslušenství pro opravy automobilů

Péče o dobrý stav vozu znamená také péči o bezpečnost svou a ostatních účastníků silničního provozu. Opravárenské sady, autonářadí a vychytávky pro opravu auta jsou užitečné prvky, které ovlivní stav vozu a komfort jízdy. V této kategorii také naleznete produkty, díky kterým bude možná technická podpora pro různé typy vozů.

Kromě autopříslušenství se budou hodit i autodíly a nařádí, které můžete u nás také zakoupit. Díky našim produktům bude váš vůz vždy v dobrém stavu. Nářadí pomůže i při montáži různých částí vozu.

Zimní autodoplňky

Naš obchod BauMax nabízí také zimní doplňky, které se budou hodit při odklízení sněhu. Škrabky na led a clony na čelní sklo jsou produkty, které se v zimě postarají o stav vozu a usnadní vám vydat se na cestu i v době, kdy se na čelním skle vozu usadil led a námraza.

Mezi zimními doplňky do auta najdete i rozmrazovače, díky kterým bude odstraňování ledu, sněhu a námrazy jednodušší.

Autopříslušenství pro mobilní telefony 

Cestování autem je pro mnoho lidí okamžikem, kdy je používání telefonu nebo internetu obtížné nebo nemožné. Aby byly telefonní hovory a kontrola navigace bezpečné pro vás, cestující a ostatní účastníky silničního provozu, ujistěte se, že máte vhodné autopříslušenství pro mobilní telefon. Doporučujeme široký výběr nabíječek a držáků, díky kterým budete moci bezpečně a v souladu s předpisy volat nebo používat navigaci v telefonu.

Vhodné autopříslušenství a autodoplňky se budou hodit do každého auta. Není to jen dobře zvolená elektronika, nabíječky nebo vychytávky, ale také lékárničky, clony nebo střešní nosiče. Najdete zde vysoce kvalitní produkty - tato kategorie byla vytvořena speciálně pro řidiče.