Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příkon (W)
Displej
Nastavení teploty
Délka kabelu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrický gril PG 8549

1299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrický gril PG 8552

1299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrický gril FZG 2005-E

2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrický gril SBG 106BK

1259,00 Kč / ks

Elektrické grily - praktický pomocník pro vaše grilování

Jste milovníkem grilování, ale toužíte po větší pohodlí a čistotě? Elektrické grily jsou ideální volbou pro vás! Poskytují snadné a rychlé grilování bez nutnosti použití uhlí nebo plynu.

 

Elektrické grily- Baumax.cz

Široký výběr elektrických grilů

Nabízíme velký výběr elektrických grilů, které splní všechny vaše potřeby. Máme malé přenosné grily pro pikniky a cesty, stejně jako velké stolní grily pro rodinné oslavy nebo setkání s přáteli. Každý z našich grilů nabízí různé funkce a nastavení, které uspokojí každého grilovacího fanouška.

Snadné a rychlé grilování s elektrickými grily

Grily jsou velmi snadné na použití.  Nečekáte na rozhoření uhlí nebo na správnou teplotu plynu.

Grily jsou také mnohem čistší než jejich uhlíkové nebo plynové protějšky. Nemusíte se starat o popel nebo o nečistoty z uhlí. Kromě toho nevytvářejí otevřený oheň, což znamená méně rizika nehod a požárů. Bezpečnost je pro nás důležitá, a proto jsou naše elektrické grily navrženy tak, aby byly co nejbezpečnější.

Chutné a zdravé grilování

Kdo říkal, že grilování nemůže být zdravé? Grily nabízí možnost grilovat bez použití přidaných tuků nebo olejů, což vede k chutnějším a zdravějším jídlům. Naše grily jsou navrženy tak, aby dokonale grilovaly maso, zeleninu a dokonce i ovoce, což znamená, že máte nekonečné možnosti pro zdravé a chutné jídlo.

Elektrické grily pro každou příležitost

Při grilování pro rodinu, přátelé nebo jen pro sebe, naše elektrické grily se ukáží jako ideální volba pro každou příležitost. Vyznačují se kompaktními rozměry, snadnou přenositelností a širokými možnostmi grilování.

Elektrické grily jsou perfektním řešením pro všechny milovníky grilování. Nabízí výhody tradičního grilování, ale bez nepořádku a s větší pohodlí. Tak proč ještě čekat? Zvolte si svůj elektrický gril už dnes a začněte se těšit na ty nejlepší grilovací zážitky!

Údržba a dlouhá životnost elektrických grilů

Elektrické grily nevyžadují jen minimální údržbu, ale také vám slouží dlouhé roky. Jejich čištění je rychlé a snadné, většinou stačí použít vlhký hadřík a máte hotovo. Žádné škrábání uhlí nebo čištění mastnoty. Navíc jsou naše grily vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které zaručují jejich dlouhou životnost. Investice do elektrického grilu je investicí do kvality, dlouhověkosti a pohodlí. Užijte si grilování na nové úrovni s našimi elektrickými grily!

 

Kategorie: Zahradní grily

Jaká zelenina je nejlepší na gril?

Jaká zelenina je nejlepší na gril?

Oblíbené roční období většiny Čechů se rychle blíží. Období, na které jsme touživě mysleli během dlouhých zimních večerů, a na jeho příchod netrpělivě čekáme. O čem to mluvíme? O sezóně rodinných grilovaček, které se v posledních letech téměř staly...

Jaký koupit plynový gril?

Jaký koupit plynový gril?

Sezónu grilování jsme zahájili prvním teplým víkendem. V zahradách se objevily zahradní grily a vedle nich zahradní trampolíny, zahradní houpačky, houpací sítě a zahradní hračky pro děti. I když je už květnový piknikový víkend u grilu za námi, bude...

Jaký si vybrat zahradní gril?

Jaký si vybrat zahradní gril?

Relaxaci na zahradě si vždy spojujeme s odpočinkem na dece, popíjením chladných nápojů v horkých dnech, opalováním na prvním jarním slunci nebo se setkáním s přáteli. Chcete-li ze své zahrady udělat relaxační zónu, pořiďte si barevné houpací sítě....