Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Záběr sečení (mm)
Výška sečení (mm)
Objem sběrného koše (l)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrické Sekačky GC-EM 1030

2090,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrická sekačka

1899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrická sekačka REM 4218

4289,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sekačka elektrická 2V1 REM 3817

3799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrická sekačka ARM 3200

3699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kosačka elektrická BEM1032

1699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrická sekačka GC-EM 1536

3899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2031-E

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sekačka rotační elektrická GC-EM 1742

3990,00 Kč / ks

Elektrické sekačky

Elektrické sekačky jsou nejoblíbenější stroje, které můžete použít na vaší zahradě. Díky nim můžete efektivně přinést do svého domu harmonický řád a přesně zkrátit trávu kolem vašeho domova.

Obchodní síť BauMax nabízí řadu modelů elektrických sekaček, které potěší každého svou funkčností a efektivitou. Nečekejte a podívejte se ještě dnes, které modely jsou v této kategorii! Pamatujte si, že dobře udržovaná zahrada je ideální prezentací pro váš domov.

Elektrické sekačky - Baumax.cz

 

Elektrické sekačky, tj. ekologické a levné použití

V této kategorii obchodní sítě BauMax naleznete elektrické sekačky různých výkonů a velikostí. Tradiční modely nebo tlačené sekačky, vybavené velkými pneumatikami, se snadno používají. Díky tomuto stroji činnost nevyžaduje větší fyzickou námahu a prostorné odpadkové koše minimalizují v průběhu sekání travnaté zbytky.

V závislosti na individuálních potřebách uživatelů, nabízejí modely, dostupné v obchodní síti BauMax, jiný výkon. Při koupi konkrétního typu se zaměřte na pracovní šířku. Užší sekačky na zahradě zvládnout lépe nedostupná místa.

 

Tam, kam ďábel nemůže, se tam dostanou elektrické křovinořezy

 

Elektrické křovinořezy poskytují vynikající podporu v případě, kdy se nedá manipulovat s elektrickou sekačkou. Tyto stroje jsou vyhrazeny pro speciální případy, jako je řezání stonků v blízkosti plotů, altánů, chodníky, mezi keře a pod těžkými lavičkami. Velkou výhodou elektrických sekaček a křovinořezů je jejich lehkost a skutečnost, že vytváří malý hluk.

Sekačky a traktory

 

Sekání trávy je jednou ze základních prací na zahradě. V tomto případě pomáhají různé sekačky a traktory, jejichž výběr je v současnosti široký.

Rozlišují se především funkčností a cenou. Prvním faktorem, který byste měli zvážit je velikost oblasti, kterou chcete sekat. Nepotřebujete sekačku na trávu s vysokou silou a stejně drahou cenou, abyste ošetřili trávník o malé rozloze.

Druhým důležitým faktorem je typ napájení. Nejběžnější jsou benzínové sekačky a elektrické sekačky. Elektrické sekačky jsou lehké. Jejich tlačení vyžaduje minimální úsilí, jsou tiché a nevypouští žádné výpary. Sečení může ovlivnit pouze kabel za přístrojem, který je třeba táhnout. Spalovací jsou oproti elektrickým silnější. Dobře se vyrovnávají s různými překážkami: hrubými větvičkami, zbytky keřů nebo větví ukrytými v trávě. Jsou však o něco větší a těžší než elektrické sekačky.

 

Podívejte se na bohatou nabídku našich sekaček a vychutnejte si novou kvalitu vaší zahrady. Vaši sousedé vám budou závidět!