Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Barva
Výkon (kW)
Výška (mm)
Šířka (mm)
Více
Hloubka (mm)
Druh paliva
Hledat

Elektrické krby

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3919,30 Kč / ks 5599,00 Kč / ks
Akce
Novinky
11899,15 Kč / ks 13999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
19999,00 Kč / ks
Novinky
3399,00 Kč / ks
Novinky
7453,65 Kč / ks 8769,00 Kč / ks
Akce
3499,00 Kč / ks
Novinky
11999,00 Kč / ks
Novinky
3399,00 Kč / ks
Novinky
Jaké vybrat vytápění pro dům

Jaké vybrat vytápění pro dům

08.02.2022

Moderní technologie vytápění směřují k úsporám a ekologickým řešením. Vytápění rodinného domu nemusí znamenat obrovské náklady, ale instalace může být nákladná. Někdy řešení, která se na první pohled zdají drahá, šetří náklady na vytápění během provozu...

Elektrické krby

Krby navádějí na mysl chladné večery, praskající plameny v topeništi a jejich teplé světlo. Bohužel ne každý má možnost instalovat do obývacího pokoje klasický krb a tradiční krb. Není to však důvod vzdát se svých snů o atmosférickém krbu nejen doma, ale i v bytě či paneláku. Výrobci elektrických krbů přicházejí s velmi zajímavým řešením, nahrazujícím klasické modely, jejichž krbová vložka dodává velmi realistický efekt plamene.

Čím se vyznačuje elektrický led krb a jak funguje?

V elektrickém krbu jsou plameny imitovány vhodným LED osvětlením. Dřevo uvnitř takového krbu nenajdete. V elektrických krbech jsou napodobeniny hořících polen, různé ozdobné krystaly nebo kameny připomínající rozžhavené uhlíky. K dispozici jsou také produkty, které vydávají jemnou mlhu, která připomíná skutečný kouř. Výběr vhodného produktu závisí na estetických preferencích zákazníků a možnostech místnosti. Některé elektrické krby mají LCD displej, na kterém se zobrazuje obraz plamenů. Přední sklo takových moderních krbů může být konvexní, což dává trojrozměrný efekt.

Elektrický krb má funkce, které tradiční dřevěné modely nemají. Většinou mají dálkové ovládání, které dokáže určit výšku, jas a rychlost plamene elektrického krbu. Některé z produktů jsou navíc obohaceny o funkci ohřevu, která funguje nezávisle na světelném efektu, což se hodí v podzimním a zimním období. Lze v nich regulovat topný výkon. Elektrické krby můžete bez problémů používat v kteroukoliv roční dobu. V našem internetovém obchodě naleznete elektrické krby s možností regulace teploty pomocí termostatu a přídavného dálkového ovládání. V případě dotazů Vám pomůže náš profesionální personál.

Elektrický nástěnný krb - tradice a moderna

Opravdový krb s praskajícím dřevem prohřeje celý interiér a dodá útulnost. Vždy je ústředním bodem v uspořádání obývacího pokoje. Pohodlná křesla a pohovky jsou rozmístěny kolem, abyste mohli odpočívat se svými blízkými. Moderní krby umožňují dosáhnout tohoto efektu i v případě bydlení v panelákových domech. Elektrické krby jsou napodobeninou tradičního krbu, jehož kryt a umělá polena umožňují jeho montáž v jakékoli místnosti bez ohledu na její velikost. Elektrické krby napojené na elektřinu jsou založeny na principu lámání paprsků světla nebo vodní páry, na které se promítají plameny. Díky použití takové technologie můžete získat obraz trojrozměrného plamene. Co je důležité pro osoby, které mají děti, nemůžete se spálit takovým plamenem. Zajímavé mohou být i biokrby. Podívejte se na modely produktů a doplňků, které má náš obchod v nabídce, a jistě vás upoutají.

Jaký krb se nejlépe hodí do vašeho interiéru? - volně stojící a vestavné elektrické krby

Imitace krbu je velmi funkčním prvkem moderního designu interiéru. Bude to skvělá volba, když si chcete doma vytvořit klasický, stylový a útulný obývací pokoj. Elektrický krb použitý místo klasického nejen efektně vypadá, ale je i mimořádně praktický. Některé výrobky lze umístit přímo ke stěně, jiné jsou určeny k zavěšení na stěnu. Elektrický krb je vybaven topným tělesem s ventilátorem a je krytý krbem, který se rychle instaluje. Stojící modely na podlahu s pláštěm stačí umístit pouze na vybrané místo v obývacím pokoji, a zapojit pouze do elektrické zásuvky. Také se velmi snadno používá a samotný krb se ovládá ručně nebo pomocí dálkového ovládání. Tradiční krbová kamna, krbová kamna s teplovodním výměníkem nebo kachlová kamna na dřevo je potřeba pravidelně čistit a elektrický krb se vůbec nešpiní, nevyžaduje čištění a údržbu. Jako majitel takového krbu si nemusíte pamatovat na nákup paliva nebo vybírání popela z kamen. Obrovskou estetickou výhodou je, že sklo je při používání tohoto krbu vždy čisté. Podívejte se na nabídku, kterou pro vás náš obchod připravil. Naše nabídka vás jistě zaujme.

Typy elektrických krbů

Elektrický krb se instaluje do objektu na podlahu nebo na stěnu. Modely, které nemají vnější rám, musí být instalovány do prohlubně speciálně k tomu připravené. Rámový krb s vnějším rámem se zavěšuje na stěnu pomocí montážních háků. Závěsné krby vypadají mimořádně efektně. Jedná se o instalaci, která se hodí do moderního interiéru. Sada obvykle obsahuje termostat, topidlo s ventilátorem a vypínač topení. Elektrické volně stojící krby jsou návrhem pro ty, kteří preferují efekt nejbližší tradičnímu krbu. Elektrické krby mohou být dostupné i v podobě velmi módního rohového krbu, který má topeniště s hořícími poleny. Mimořádně zajímavým řešením jsou také krby vestavěné např. do RTV skříně. Vypadají krásně a nevyžadují vestavbu do zdi. Útulnou atmosféru v bytě vytváří krb, díky čemu je interiér mimořádně teplý a útulný. Obrovský výběr tvarů a velikostí elektrických krbů vám dává skvělé možnosti uspořádání při uspořádání do obývacího pokoje nebo ložnice.