Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Barva
Jmenovitý tepelný výkon (kW)
Výška (mm)
Šířka (mm)
Hloubka (mm)
Druh paliva
Energetická třída
Emise CO (v %)
Německé normy BlmSchV II
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna ekonomik lux 5-7 kW šedá

5599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kamna termoelegant bordó 10,5 kW

6999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna Colorado béžová 5 kW

6399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna P3 7,4 kW ECO

12499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna P10 6,8 kW

12999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kamna Termokreka 10.7kW

4499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Krbová kamna PLATO 6kW ECO

7999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Krbová kamna Arica 11kW

17249,25 Kč / ks
21499,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 19999.00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna Ancona 9kW

16999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kamna ekonomik LM 6 kW

3699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna PLATO patina 6KW ECO

11499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna Asti 10kW

19999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna P9 EKO 8kW

11999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Krbová kamna P7 EKO 9,3kW

17999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krbová kamna P7 EKO 10,5 kW

19999,00 Kč / ks

Kamna na tuhá paliva

Teplo je důležitým prvkem v každém domě. Díky němu můžete pohodlně strávit chladnou část roku a zpříjemnit si večery. K vytápění místností slouží krby, ústřední topení, krbová kamna a kamna na tuhá paliva. Kuchyně, krby a krbové vložky zkvalitňují byt a zútulňují obývací pokoj či pokoj. Podívejte se, co říká naše nabídka pro volně stojící kamna v oblasti vytápění.

Kamna na tuhá paliva- Baumax.cz

Kde budou kamna na tuhá paliva fungovat?

Tyto kamna jsou malé zdroje tepla, které umožňují vytápění místností. Jejich obsluha není náročná, proto tyto produkty budou vhodné i do domácností starších lidí. Oblíbená jsou jak malá kamna, tak velkolepá kachlová kamna. Kamna budou fungovat v každé situaci. Vytápění domů s jejich pomocí je nejen efektivní, ale také velmi příjemné.

Jak vypadají kamna na tuhá paliva?

Volně stojící kamna jsou obvykle poměrně velké kusy vybavení do domácnosti. Jednotlivé modely se mohou lišit velikostí a motivy, ale jejich celková konstrukce zůstává stejná. Topeniště je ukryto za dvířky, které chrání interiér domu před otevřeným ohněm nebo jiskrami. Pod topeništěm je popelník, který sbírá popel a lze jej vysypat pomocí lopatky. Popelník lze také vyjmout, což výrazně usnadňuje používání kamen a vyprazdňování popelníku od popela.

Šířka, výška a hloubka produktů se mohou lišit, proto si zkontrolujte informace na našich webových stránkách, abyste mohli zařízení přizpůsobit svým potřebám a prostoru, který je v místnosti k dispozici.

Co jsou to kamna s teplovodním výměníkem?

Krby a kamna s teplovodním výměníkem jsou moderní systémy, které umožňují vytopit více místností. Voda, která zásobuje systém ústředního vytápění, je ohřívána výměníkem tepla. Správně nainstalovaný vodní systém a kamna s teplovodním výměníkem vám umožní efektivně vytápět několik místností.

Kamna a krby s teplovodním výměníkem zakoupíte v našem obchodě. Doporučujeme vám prohlédnout si naši nabídku kamen. Našim zákazníkům nabízíme jak volně stojící produkty, tak kamna s teplovodním výměníkem.

S čeho jsou volně stojící kamna vyrobena?

Naše volně stojící kamna jsou produkty, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Naše nabídka zahrnuje ocelová kamna a litinová kamna. Ocelová kamna jsou o něco lehčí a rychleji se zahřejí, litinová kamna jsou ceněna pro svou odolnost, masivnost a pevnost.

Jaké palivo se používá pro volně stojící kamna?

Volně stojící kamna si snadno uspořádáte ve svém domě. Každé kamna však můžou mít jiné požadavky na palivo, je proto bezpečné používat palivo doporučené výrobcem topeniště. V kamnech lze topit peletami, uhlím nebo dřevem. Peletová kamna jsou jednou z nejčastějších voleb našich zákazníků. Mezi oblíbené produkty patří také tradiční kuchyňská kamna na dřevo, které slouží nejen k vytápění místností, ale také k vaření.

Vybrat si můžete rovněž elektrické krby, které nepoužívají tradiční palivo (výrobky tedy nejsou na pelety, dřevo ani uhlí), ale využívají k výrobě tepla elektřinu. Doporučují se tam, kde není možné z konstrukčních důvodů instalovat tradiční krb na palivo. Vzhledem k předpisům či podmínkám jsou v takových případech jedinou možností elektrické krby nebo biokrby.

Které místnosti lze vytápět kamny?

Volně stojicí kamna budou fungovat ve všech interiérech, proto se zařízením bude spokojený každý uživatel. V našem obchodě najdete spousty modelů kamen, díky kterým vytopíte svůj domov.

Při nákupu krbu či kamen věnujte pozornost tomu, jak výkonné jsou produkty. U kamen je to dáno počtem kW - 1 kW je schopen ohřát 10 m2 nebo 25 m3. Pokud je vaše místnost větší, nebo potřebujete vytopit více místností, zvolte vhodný výkon kamen či krbu.

Co je lepší - kamna nebo krb?

Volně stojící kamna jsou produktem, který se často kupuje místo krbů. Tradiční krby jsou často spojovány s menšími možnostmi vytápění velkých místností, ale k jejich výhodám patří potěšení z jejich používání. Oproti uzavřeným volně stojícím kamnům poskytují krby příjemnou atmosféru a otevřený výhled na oheň.

Alternativním řešením mohou být krbová kamna, která umožňují pozorování ohně a zároveň svou konstrukcí připomínají tradiční krby. Pokud však preferujete pohled na otevřený oheň a rádi byste si pořídili zařízení pouze pro potěšení z posezení u zdroje tepla, vsaďte na praktické krbové vložky. Snadno se instalují a používají, stačí pouze zajistit dostatečný přívod vzduchu a správný odvod kouře.