Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Doplňky do sauny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jaké účinky nám poskytuje sauna - výhody používání zahradní sauny

Jaké účinky nám poskytuje sauna - výhody používání zahradní sauny

25.07.2021

Od starověku byly sauny známé svými detoxikačními a relaxačními vlastnostmi. To je definováno odborníky jako horká terapie pro tělo i duši. A ne bez důvodu. Pravidelné používání sauny zajišťuje nejen krásnou pokožku, ale také účinně snižuje každodenní...

Zahradní sauna – jak ji využít v zimě?

Zahradní sauna – jak ji využít v zimě?

13.01.2022

Venkovní sauna je stále oblíbenějším prvkem drobné zahradní architektury, který se umisťuje do zahrad a na pozemky. Většinou venkovní sauna má podobu malého dřevěného domku nebo obrovského sudu. Ve finské sauně se pomocí kamen udržuje vysoká teplota,...

Doplňky do sauny

 

Když jste unavení, vystresovaní a máte špatnou náladu, bude saunování skvělým řešením. Vysoká teplota a vlhkost vám umožní odpočinout si, posílit a zakalit tělo, odstranit z něj toxiny a zlepšit účinnost oběhového systému. Uživatelé sauny zároveň pociťují zlepšení nálady - stres je méně obtěžující a pocit celkové pohody a klidu vyšší. Abychom mohli využívat výhody sauny, potřebujeme kabinu a kamna, ale užitečné je také doplňkové příslušenství. Zjistěme, co můžeme dát do sauny, aby byl odpočinek a relaxace v ní co nejpohodlnější. Kategórie: Doplňky do sauny.

 

Doplňky do sauny- Baumax.cz

 

Lavice a opěrky zad

V nabídce našeho obchodu najdete dřevěné lavice a sady opěrek zad pro saunu. Tyto prvky zvětší prostor a umožní používat saunu více lidem současně. Všechny nabízené produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a důvěryhodní výrobci zajišťují vysoký standard zpracování.

 

Měřicí přístroje do sauny

Mezi dalším příslušenstvím najdete také měřicí přístroje. Přesýpací hodiny zde budou nesmírně užitečné. Protože do sauny nemůžete vstoupit se šperky nebo hodinkami (riziko popálení), přesýpací hodiny zobrazí zbývající čas.

Saunu lze také vybavit teploměry a vlhkoměry - budou měřit teplotu a vlhkost. Toto příslušenství pro saunu vám umožní důkladně zkontrolovat parametry a v případě potřeby upravit nastavení elektrických kamen.

 

Doplňky do sauny- Baumax.cz

 

Naběračky a vědra na vodu

V saunách, zejména v sauně typu parní lázeň, budou užitečné naběračky a vědra. Jedná se o prvky ze dřeva, které jsou vhodné pro nalévání vody na horké kameny. V saunách takové ošetření zvyšuje hladinu vlhkosti.

 

Saunové kameny

Saunová kamna mohou mít nahoře naskládané oblázky. Zahřáté kameny udržují vysokou teplotu. Saunové kameny musí být odolné vůči vysokým teplotám, ale také jejich drastickým výkyvům.

 

Ostatní příslušenství

Saunové příslušenství zahrnuje také čisticí prostředky a prostředky na údržbu sauny. Ty pomáhají udržovat saunu čistou a udržovat vysoký hygienický standard.

 

Doplňky do sauny- Baumax.cz