Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Sada saunových doplňků 4 prvky

2799,00 Kč / sada
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Lavice sauna PERHE 2015

1249,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Lavice sauna PERHE 2018

1249,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Lavice sauna PERHE 2020

1399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sada opěradel pro saunu PERHE 1515

1349,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sada opěradel pro sauny PERHE 2015/2018/2020

1899,00 Kč / ks

Doplňky do sauny

Když jste unavení, vystresovaní a máte špatnou náladu, bude saunování skvělým řešením. Vysoká teplota a vlhkost vám umožní odpočinout si, posílit a zakalit tělo, odstranit z něj toxiny a zlepšit účinnost oběhového systému. Uživatelé sauny zároveň pociťují zlepšení nálady - stres je méně obtěžující a pocit celkové pohody a klidu vyšší. Abychom mohli využívat výhody sauny, potřebujeme kabinu a kamna, ale užitečné je také doplňkové příslušenství. Zjistěme, co můžeme dát do sauny, aby byl odpočinek a relaxace v ní co nejpohodlnější. Kategórie: Doplňky do sauny.

Doplňky do sauny- Baumax.cz

Doplňky do sauny- lavice a opěrky zad

V nabídce našeho obchodu najdete dřevěné lavice a sady opěrek zad pro saunu. Tyto prvky zvětší prostor a umožní používat saunu více lidem současně. Všechny nabízené produkty pocházejí z vysoce kvalitních materiálů a důvěryhodní výrobci zaručují vysoký standard zpracování.

Měřicí přístroje do sauny

Mezi dalším příslušenstvím najdete také měřicí přístroje. Přesýpací hodiny zde budou nesmírně užitečné. Protože do sauny nemůžete vstoupit se šperky nebo hodinkami (riziko popálení), přesýpací hodiny zobrazí zbývající čas.

Saunu lze také vybavit teploměry a vlhkoměry - budou měřit teplotu a vlhkost. Toto příslušenství pro saunu vám umožní důkladně zkontrolovat parametry a v případě potřeby upravit nastavení elektrických kamen.

Doplňky do sauny- Baumax.cz

Naběračky a vědra na vodu

Vytápění sauny je rituál, který vyžaduje správné nástroje pro dokonalý zážitek. Mezi nejdůležitější příslušenství patří naběračky a vědra na vodu do sauny.

Naběračky a vědra na vodu jsou klíčovými prvky, které přispívají k dokonalé atmosféře sauny. Koneckonců, správně nanesená voda na horké kameny vytváří tu jedinečnou paru a vůni, kterou milovníci saun tak oceňují. Bez těchto nástrojů by saunování nebylo tak pohodlné ani pohlcující.

Vědra na vodu do sauny jsou obvykle vyrobená z vysoce kvalitních a odolných materiálů, jako je dřevo, které je schopné odolat vysokým teplotám v sauně. Nabízíme širokou škálu věder s různými objemy a střihy, aby vyhovovaly každému stylu sauny.

Saunové kameny

Saunová kamna mohou mít nahoře naskládané oblázky. Zahřáté kameny udržují vysokou teplotu. Saunové kameny musí odolat vysokým teplotám, ale také jejich drastickým výkyvům.

Ostatní příslušenství

Saunové příslušenství zahrnuje také čisticí prostředky a prostředky na údržbu sauny. Ty pomáhají udržovat saunu čistou a udržovat vysoký hygienický standard.

Sauny- Baumax.cz

Jaké účinky nám poskytuje sauna - výhody používání zahradní sauny

Jaké účinky nám poskytuje sauna - výhody používání zahradní sauny

Od starověku byly sauny známé svými detoxikačními a relaxačními vlastnostmi. To je definováno odborníky jako horká terapie pro tělo i duši. A ne bez důvodu. Pravidelné používání sauny zajišťuje nejen krásnou pokožku, ale také účinně snižuje každodenní...

Zahradní sauna – jak ji využít v zimě?

Zahradní sauna – jak ji využít v zimě?

Venkovní sauna je stále oblíbenějším prvkem drobné zahradní architektury, který se umisťuje do zahrad a na pozemky. Většinou venkovní sauna má podobu malého dřevěného domku nebo obrovského sudu. Ve finské sauně se pomocí kamen udržuje vysoká teplota,...