Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Držák mobilu PDA/GPS Swissten S-Grip M3 Air Vent

339,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kabel datový Swissten Textile USB / Lightning 1.2 m černý

219,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kabel datový Swissten Textile USB / USB-C 1.2 m stříbrný

169,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Držák Mobilu PDA/GPS Swissten S-Grip G1-AV3 Graviti

369,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Nabíječka CL Swissten USB-C A USB 2.4 AMP

279,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kabel datový Swissten USB / USB-C 3.1 1.5 m bílý (7MM)

199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Držák mobilu PDA/GPS Swissten Easy Mount stříbrný

289,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Držák tabletu Swissten S-Grip M5-HK magnetický

349,00 Kč / ks

Mobilní příslušenství

Telefon je v dnešní době nepostradatelným prvkem každodenního fungování. V autě nejčastěji slouží jako navigace, hudební přehrávač, handsfree sada a v případě dětí je i zábavním centrem při delší cestě. Není proto divu, že GSM příslušenství včetně autopříslušenství je velmi oblíbené. Umožňují maximálně využít všechny funkce telefonu v autě a usnadňují jeho používání. Mobilní příslušenství nepochybně ovlivňuje i bezpečnost při jízdě. Správně zvolené zajistí komfort jízdy a umožní vám soustředit se na řízení.
 

Mobilní příslušenství- Baumax.cz

Držák na mobil do auta

Držáky do auta jsou velmi funkčním a levným řešením do auta pro každého, kdo používá telefon za jízdy. Tyto autopříslušenství jsou nejužitečnější, když se váš telefon stane navigačním zařízením během jízdy. Držáky do auta patři mezi GSM příslušenství, které mohou mít různou šířku a velikost. Různé typy úchytů umožňují lepší přizpůsobení držáků telefonu k vozu a poloze řidiče za volantem.

Dobře zvolený držák telefonu do auta zajišťuje bezpečnost během telefonování za jízdy. Lze jej připevnit na povrch čelního skla, nainstalovat na ventilační otvor nebo připevnit na palubní desku automobilu. Při výběru nejlepšího modelu je důležité zvážit, jaké řešení bude nejvhodnější. Pro malé auto, kde nechcete zakrývat čelní sklo, se hodí držák pro instalaci na mřížku ventilace. Pokud má telefon sloužit i jako videorekordér, je lepší zvolit držák na sklo auta. V naší nabídce naleznete produkty, které vás jistě zaujmou!

Držák na mobilní telefon do auta do ventilace

Držák do mřížky ventilace umožňuje pohodlné umístění smartphonu jak na dohled, tak do rukou řidiče. Takové umístění je optimální pro řidiče. Typický dostupný na trhu držák telefonu je vyroben z plastu. Obvykle má pevnou konstrukci a pevnou svorku a zároveň se s ním snadno manipuluje. Jeho nejdůležitější výhodou je, že nebrání výhledu při jízdě a nezabere moc místa v autě. Umožňuje extrémně pohodlné používání telefonu jako navigaci a umožňuje handsfree hovory. Při výběru držáku se zaměřte na to, zda obal nebo sklo na telefon nebude překážet u vybraného modelu. Držáky telefonu lze připevnit několika způsoby:

  • Uchycení držáku na flexibilní rameno pro pohodlné umístění telefonů. Vyklouznutí se nemusíte bát díky extrémně pevným svorkám, přizpůsobeným šířce zařízení, které jej zpevní a udrží v pevné poloze.
  • Magnetický držák, který má uvnitř plochý, silný magnet. Sada také obvykle obsahuje druhý magnet k připevnění k telefonu.

Mobilní příslušenství- nabíječky do auta

Zde je velmi užitečné jedno autopříslušenství do interiéru vašeho vozu, jakým je zásuvka zapalovače, i když novější vozy již mají speciální USB vstupy. Připojením kabelu k nim snadno nabijete svůj smartphone. Vyberte si nabíječky se vstupy odpovídající modelu vašeho zařízení. Na trhu je dostupný velmi velký výběr tohoto typu GSM příslušenství s různou silou, délkou, barvou a dokonce i z různých materiálů. Pamatujte, že bez ohledu na to, zda používáte zásuvku zapalovače jako adaptér nebo USB vstup - k obojím používáte autobaterii. Nabíjení telefonu s vypnutým motorem může vybít baterii.

Bezdrátové sluchátko

K telefonu se připojuje přes bluetooth. Obvykle se nosí na jednom uchu, aby řidič slyšel i zvuky ze silnice. Výrobek drží na uchu díky tvarovanému držáku nebo je ve formě gelové vložky do ucha. Pokročilejší modely mají obvykle možnost nastavit hlasitost a dávat hlasové příkazy. Při výběru modelu pro sebe věnujte pozornost výdrži baterie, provoznímu dosahu nebo sběru zvuků z okolí.

Bluetooth handsfree sada

Na trhu existuje mnoho modelů a správně vybrané handsfree do auta a k telefonu se hodí v každém autě. Takový bezdrátový systém v autě vám umožní pohodlně volat a přijímat hovory za jízdy, aniž byste museli sundávat ruce z volantu. Typická handsfree sada umožňuje bezproblémovou instalaci na sluneční clonu a zároveň by měla být kompatibilní s různými typy Bluetooth zařízení.

Velmi kvalitní produkty pro váš vůz najdete v kategorii auto a garáž našeho internetového obchodu.