Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Interiérové ​​autodoplňky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Interiérové autodoplňky 

Každý řidič si chce upravit interiér svého vozu tak, aby se mu řídilo co nejpohodlněji. Pomohou doplňky do interiéru auta. Mnohým zákazníkům se jistě zalíbí široká škála nejrůznějších produktů a vychytávek, které náš internetový obchod BauMax nabízí. Díky našim produktům bude auto a garáž dobře vybaveny.

Zásuvka do autozapalovače 

Pro mnoho lidí je zásuvka zapalovače jedním z nejdůležitějších autodoplňků. Díky zásuvkám je možné připojit elektroniku k vozu. Zásuvka zapalovače může být vybavena rozbočovačem do auta, díky kterému budou moci řidič nebo cestující používat více zařízení současně.

Zásuvka do autozapalovače by měla být řádně zajištěna, když ji nikdo nepoužívá. Vhodná zástrčka se tedy bude hodit. Takové autopříslušenství si můžete snadno zakoupit v našem obchodě. Jejich používání je jednoduché a výrazně zlepšuje komfort při jízdě. Je dobré se vybavit zástrčkou do autozapalovače, která má navíc pojistku.

Při nákupu zastrčky do zapalovačů se vyplatí pořídit si také autopříslušenství pro mobilní telefony. Pomohou v efektivním využití elektroniky, telefonů a navigace.

Sada autokoberců

Náš obchod nabízí také autokoberce. Odolné a pevné produkty pomohou udržet v autě pořádek, díky čemu bude každá jízda mnohem příjemnější. Univerzální autokoberce lze použít do většiny osobních automobilů – koberce lze v případě potřeby jemně zastřihnout nůžkami.

Vhodný povrch koberců jim umožňuje snadno sbírat ptach, nečistoty, sníh a vodu z bot, díky čemu zůstává interiér vozu čistý a příjemný.

Příslušenství pro čištění a údržbu vozidel

Samotná sada autokoberců nebude stačit k tomu, aby auto bylo stále čisté a estetické. Vyplatí se o své vozidlo pečovat a pravidelně jej čistit a vysávat. Naše produkty a příslušenství vám pomohou s úklidem. Použijte je, aby vaše auto vypadalo vždy působivě.

Hodit se budou nejen interiérové autodoplňky, ale také exteriérové autodoplňky.

Nabídka obchodu BauMax - produkty ideální pro váš vůz

Náš internetový obchod BauMax nabízí nejen autodoplňky, ale také užitečné autonářadí a nářadí do garáže. S našimi produkty budete mít jistotu, že montáž dílů nebo oprava auta bude rychlá a efektivní.