Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Zahradní konve

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Zavlažování je jednou z nejdůležitějších zahradních prací. Bez vody, rostliny prostě nemohou růst správně. Bylo by však obtížné provádět zavlažování bez správných výrobků. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou v obchodní síti Baumax - výběr modelů vás určitě překvapí!

Konve - Baumax

Levné zahradní konve - pouze v Baumaxu!

 

V naší široké škále zahradních konví určitě najdete ideální přímo pro vás. Můžete si vybrat z modelů s různou kapacitou nebo s rozdílnými vizuálními vlastnostmi. Všechny jsou lehké a mají pohodlné rukojeti, což příznivě ovlivňuje komfort používání. Navíc některé modely jsou vybaveny sítem, které je možné v případě potřeby snadno odstranit. Výrobky se snadno čistí - každý zahradník ví, jak moc to je důležité.

 

Výrazně pozoruhodný je jejich stylový vzhled. Sníte o konvi s moderním tvarem, v zelené, modré nebo možná bílé barvě? Žádný problém! Jejich originální design je dělá dokonce i dekorací vaší zahrady.

 

Pokud potřebujete další informace, viz popisy jednotlivých produktů. Pokud máte otázky nebo obavy, kontaktujte nás - naši odborníci vám rádi pořadí!

 

Zavlažování zahrady to nejsou jen moderní zahradní konve

 

Konve jsou nenahraditelnou pomocí při zavlažování rostlin. Jejich použití na velkých pozemcích by mohlo být dosti náročné - pokud nejste fanoušek dlouhých procházek. Nabízíme však produkty, které budou skvělým doplňkem ke konvím.

 

 

Užijte si nákupy!