Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

IBC kontejnery

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3299,00 Kč / ks
4779,00 Kč / ks

IBC kontejnery jsou produkty, které se používají především k přepravě kapalin v průmyslové oblasti nebo profesionálními společnostmi. Často se používají pro silniční a námořní přepravu – perfektní řešení,v případě, když potřebujete přepravit velké množství tekutin v bezpečných podmínkách. Vhodné zabezpečení kontejneru a jedinečná konstrukce nádrže zajišťují bezpečnou přepravu kapalin a jejich vyprázdnění není obtížné.

Profesionální přeprava kapalin 

IBC kontejnery jsou v naší prodejně dostupné v několika provedeních a modelech. Důležitá je jejich kapacita - nádrže nabízené v naší prodejně mají objem 1000 l, což umožňuje přepravit velké množství kapalin najednou. Nádrže slouží k přepravě, ale i k dočasnému skladování kapalin. Budou sloužit k přepravě vody a jiných kapalin: přepravovat v ních můžete rovněž kyseliny.

Odolný IBC kontejner

Nádrže nabízené v naší prodejně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, co zaručuje, že zakoupený u nás IBC kontejner je odolný a pevný výrobek. K jejich výrobě byly použity umělé materiály s vysokou hustotou, proto nabídka těchto výrobků je velmi atraktivní. Nádrž budete moci využívat po mnoho let k přepravě vody a jiných kapalin. Kontejner je navíc vybaven zesíleným ocelovým rámem, který zvyšuje odolnost kontejneru a bezpečný transport.

Viz take

Kanystry na vodu

Ostatní nádoby na vodu

Sudy na vodu

 

Praktická konstrukce a použití kontejneru

IBC kontejner o objemu 1000 litrů umožňuje pohodlnou přepravu kapalin včetně čisté vody. Díky jeho konstrukci je možné kontejner nakládat a vykládat vysokozdvižnými vozíky. Nádrž je vybavena horním ventilem (vtokem) a vypustným kohoutem, který umožňuje efektivní vyprazdňování nádoby. Po připojení čerpadla k ventilu je také možné vyprázdnit nádrž přes tento ventil. IBC kontejnery lze vzájemně spojovat a tím dodatečně tak zajistit při přepravě.