Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Provedení
Příkon
Více
Hledat

Vrtačky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Vrtačka

Často se stává , že doma potřebujeme něco opravit – pokud vám umyvadla netěsní, je nutná výměna těsnění, potřebujete-li vymalovat, budete si muset koupit barvy a doplňky na malování. Takových činností naleznete určitě více. Spousta z nich vyžaduje správné vybavení a nářadí. Jedním z nejčastěji používaných nástrojů v domácnosti je vrtačka, bez které není možné vyvrtat otvor pro věšák, nainstalovat nové záclonové tyče, nebo police do haly. Kterou vrtačku tedy zvolit? Co hledat?

Vrtačku můžete použít pro přesné vrtání do většiny známých materiálů, pro vrtání do cihlového zdiva nebo do betonu by měla být použita vrtačka s příklepem. Pamatujte také, že je nutné pro vrtaný povrch vybrat ten správný vrták

Jaké jsou aktuálně na trhu dostupné? Liší se něčím?

Zdálo by se, že výběr vrtačky je poměrně jednoduchá záležitost, což se může později ukázat jako mylná informace. Existuje spoustu různých vrtaček, v naší nabídce máme elektrické vrtačky ale i akumulátorové vrtačky, kroutící moment si také můžete vybrat.

Jaké jsou jejich typy:

  • Příklepová vrtačka

Příklepové vrtačky umožňují vrtání do různých materiálů, včetně tvrdého betonu. Bývají vybavené příklepem, což vám umožní vrtání do tvrdých povrchů, samozřejmě pokud k tomu použijete odpovídající vrták. Příklepové vrtačky mají své místo v každé domácnosti.

  • Vrtačka bez příklepu

Vrtačka bez příklepu je vhodná pro do jakékoliv materiály, například vrtání do dřeva, plastu a podobně.

  • Akumulátorová vrtačka / šroubovák

Jedná se o vrtačku bez napájecího kabelu, který nahradila dobíjecí baterie, kde je její provozní doba omezena kapacitou nabití baterie. Funguje skvěle, pokud potřebujete smontovat šatní skříň použijete jí pro šroubování, nebo chcete vyvrtat otvor do dřeva, použijete jí jako vrtačku

  • Vrtačka – míchadlo

Je to konkrétní zařízení, které usnadňuje míchání omítky nebo barev. Je vybavena dvěma rukojeťmi, které zřetelně ovlivňují pohodlí práce.

Vybrali jsme pro Vás:

Toto je jen několik druhů vrtaček, které jsou dostupné v obchodní síti BauMax.

V Baumaxu také najdete příslušenství k vrtačkám ale i jiné ruční elektrické nářadí, montážní stoly a spostu šikovných věcí pro usnadnění práce.