Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Příkon (W)
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Vrtačky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
890,00 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
949,00 Kč / ks
649,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
1390,00 Kč / ks
2590,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
749,00 Kč / ks 849,00 Kč / ks
Akce
1190,00 Kč / ks 1490,00 Kč / ks
Akce
2690,00 Kč / ks

Často se děje, že je zapotřebí doma něco opravit – pokud ze spodu umyvadla vytéká voda, je nutná výměna těsnění, potřebujete-li malovat stěny, budete si muset koupit barvy a doplňky na malování. Takových činností naleznete určitě více. Spousta z nich vyžaduje správné vybavení. Jedním z nejběžněji používaných nástrojů je vrtačka, bez které není možné vyvrtat otvor pro věšák, nainstalovat nové záclonové tyče, nebo police do haly. Kterou vrtačku tedy zvolit? Co hledat?

Vrtačky - BauMax

Jaké jsou aktuálně na trhu dostupné? Liší se něčím?

 

Zdálo by se, že výběr vrtačky je poměrně jednoduchá záležitost, což se může později ukázat jako mylná informace. Existuje spoustu různých vrtáků pro různé aplikace.

Jaké jsou jejich typy:

 

Tento typ vrtačky umožňuje vrtání děr do poměrně tvrdých materiálů, včetně tvrdého betonu. Je vybavena mechanickým nárazem, který je zodpovědný za výkon a možnost vrtání do tvrdých povrchů.

V této vrtačce se zabýváme přístroji, které fungují pouze při vrtání na měkkých površích, např. do dřeva. Z tohoto důvodu není vhodná na renovace.

Jedná se o bezšňůrové zařízení, kde je jeho provozní doba omezena energií baterie. Funguje skvěle, pokud potřebujete smontovat šatní skříň, nebo chcete vyvrtat díru do dřeva.

  • Vrtačka – míchadlo

Je to konkrétní zařízení, které usnadňuje míchání omítky, nebo barev. Je vybavena dvěma rukojeťmi, které zřetelně ovlivňují pohodlí práce.

 

Toto je jen několik druhů vrtaček, které jsou dostupné v obchodní síti BauMax. Kromě toho se můžete setkat také s odbornými vrtačkami, které nejčastěji používají odborníci, kteří denně provádějí opravy. K dispozici jsou také montážní stoly, skleněné vrtáky a pneumatická kladiva.