Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Vybavení dílny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
699,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks 1199,00 Kč / ks
Akce
594,00 Kč / ks 699,00 Kč / ks
Akce
699,00 Kč / ks 799,00 Kč / ks
Akce
1699,00 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce

Vybavení dílny

Dobře vybavená dílna je chloubou jejího majitele. O odpovídající vybavení by se měli starat jak ti, kteří mají profesionální autodílny, a také ti, kteří vlastní malé domácí dílny. V naší kategorii Dílna a domácnost najdete ty nejnutnější prvky, které vám usnadní každodenní práci a péči o váš vůz.

Vybavení profesionální a domácí autodílny 

V našem internetovém obchodě BauMax budete moci najít ty nejzajímavější produkty, díky kterým si snadno vybavíte dílnu. Nabízíme příslušenství, které se bude hodit jak v profesionální autodílně, tak v malé domácí dílně. Vybavit autoservis a domácí dílnu bude mnohem jednodušší, pokud se rozhodnete pro náš sortiment.

Díky nám bude zařízení nejen kompletní, ale také dobře roztříděné a uskladněné. K dispozici máme příslušné nářadí, stejně jako nástroje a nábytek, který vám pomůže uskladnit každé vaše nářadí a nástroje vhodným způsobem.

Skladové regály - pohodlí a funkčnost

Používání potřebného nářadí a nastrojů vyžaduje spolehlivost a dobrý technický stav nářadí. Různé materiály, ze kterých je nářadí vyrobeno, mohou špatně reagovat na nevhodné skladování, proto jsou dílenské regály nabízené v našem obchodě ideálním řešením pro správné skladování nářadí a dalšího vybavení.

Garážový nábytek nabízený v našem obchodě je vyroben z kvalitních materiálů, díky kterým může profesionalní či domací autodílna získat odolné a pevné regály. Jednoduchá konstrukce umožňuje rychlé rozložení a složení, takže při přepravě není problém s regály. Velkou výhodou je také snadná údržba nábytku.

Šikovné dílenské organizéry

Nejen dílenské regály se budou hodit do garáže. Atraktivními prvky pro vybavení profesionalní autodílny či gáraže jsou také dílenské organizéry. Díky nim bude organizace a uskladnění i těch nejmenších nástrojů či prvků extrémně snadné.
Organizéry se prodávají jak jako malé kufry, tak i prvky, které lze složit do většího celku. Modulární modely organizérů jsou výjimečně pohodlnou variantou pro ty, kteří vědí, že nářadí bude v jejich dílně přibývat a bude nutné časem přidávat nové organizéry.

Obzvláště populární se stávají nástěnné organizéry. Na zeď se pověsí velká děrovaná deska, na kterou se připevní příslušné prvky - garážové háky a zásobníky. Je to ideální řešení zejména pro uložení malých prvků: klíčů, šroubů, krytů nebo hřebíků.

Boxy na nářadí, tedy mobilita a dobrá organizace 

Vhodné vybavení dílny je především funkční a poskytuje vysoký komfort používání. V případě autoservisu nebo velké domací garáže oceníte mobilní řešení, která umožní rychlou přepravu nářadí po místnosti při zachování bezpečnosti práce a péče o stav zařízení. Vozíky na nářadí a boxy na nářadí budou proto mimořádně užitečné.

Produkty nabízené v našem obchodě vyrobené z odolných materiálů jsou mimořádně užitečné produkty. Vozíky na nářadí a boxy na nářadí ochrání potřebné nářadí a vybavení a zároveň umožní rychlou a efektivní přepravu těchto prvků. Poslouží tedy k opravám nejen v dílně, ale lze je využít i k přepravě nářadí k opravám mimo garáž.

Přepravní vozíky - přeprava rozměrných prvků v dílně

Při práci v dílně je často nutné přepravovat velké nebo těžké předměty. Velké nástroje, součástky nebo jiné předměty mohou být příliš těžké nebo objemné, než aby s nimi bylo možné manipulovat ručně. Zde se hodí transportní vozíky, které umožňují efektivní a rychlou přepravu nejrůznějších věcí.

Transportní vozíky se prodávají v různých provedeních. Liší se nejen konstrukcí, ale také nosností, kterou dokážou přepravit. Tento parametr se obvykle udává v kilogramech a pomáhá určit, kolik dokáže vozík přepravit najednou, aniž by byla ohrožena jeho konstrukce a bezpečnost osoby používající vozík.

Dílenské nářadí pod kontrolou

Vhodné vybavení dílny není jen kvalitní nářadí nebo vybavení. Důležité je také to, jakým způsobem je produkt skladován. Čistota a pořádek na pracovišti usnadní práci, proto je dobré pořídit si vhodný dílenský či garažový nábytek a další vybavení dílny.

Nejzajímavější dílenské doplňky za atraktivní ceny najdete v našem obchodě BauMax. Podívejte se, co jsme pro vás v naší nabídce připravili a rozhodněte se pro to nejlepší řešení pro vás.