Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Více
Provedení
Více
Druh sortimentu
Více
Hledat

Ruční nářadí

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    24
69,00 Kč / ks
1    3  4  5    24

Ne všechny práce, které je třeba udělat kolem domu, lze provést pomocí elektrických nástrojů. V kuchyni, na chodbě, v koupelně, v podstatě v každé místnosti k drobným opravám potřebujeme občas nějaké šroubováky, klíče, kladívka nebo malířské náčiní.

Bez ručního nářadí a jiných pomůcek bychom stěží provedli i ty nejjednodušší práce, a ty, které vyžadují použití speciálních nástrojů, by byly přímo neproveditelné.

Ruční nářadí - Baumax
 

Jaké ruční nářadí a pomůcky se doma mohou hodit?

Spoustu činností, které musíme doma udělat, mohou být provedené jen pomocí speciálních nástrojů. Bez správného klíče nedotáhneme matici pod koupelnovým kohoutkem, bez vhodného válečku nenatřeme stěny, zprůchodnění ucpaného WC odpadu bude složité bez gumového zvonu. Co se v nejméně očekávaných chvílích ještě může doma hodit:

  • štípačky – jinými slovy populární kleště. Používají se při různých stavebních pracích a také v autodílnách. Kleště slouží především k protínání vodičů nebo drátů. Pomocí nich lze řezat dlaždice a také vytahovat hřebíky.


 

  • kombinované klíče – přijdou vhod, když se potřebujeme poprat s pevně utáhnutým šroubem. Tyto klíče dobře chrání hlavičku šroubu před opotřebením. Stojí za to mít tento druh klíče ve všech dostupných velikostech.
       
       

  • Segerovy kleště nezbytné pro pojistný kroužek, který má široké využití jak v průmyslu, tak i v domácnosti. Segerův pojistný kroužek se nachází např. ve dveřní klice jako fixační prvek.

   

  • Otočný svěrák – neocenitelný pro kutily, ale také se používá v různých dílnách. Slouží k upevňování předmětů, které jsou následně podrobeny ručnímu nebo mechanickému obrábění.


 

  • Nylonové kabelové stahovací pásky – jedná se velmi jednoduchou věc, která pomáhá uspořádat např. zamotané kabely u televize. Stahovací pásky mají široké použití. Osvědčí se také na zahradě.   


 

V kategorii ručního nářadí nabízí Baumax širokou paletu výrobků proto, aby si zákazníci mohli snadno a rychle pořídit vše potřebné ke svému kutilství. Určitě si každý vybere.