Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (mm)
Šířka (mm)
Tloušťka (mm)
Druh sortimentu
Druh dveří
Barva
Orientace
Sklo
Druh výplně
Hledat

Vchodové dveře vnější

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
5990,00 Kč / ks 6940,00 Kč / ks
Akce
9900,00 Kč / ks 12900,00 Kč / ks
Akce
1  2  3    
Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

20.11.2019

Při výběru vstupních dveří doporučujeme, abyste se zaměřili na technické parametry, jako je životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Pro spokojený nákup je nutné, aby se vizuálně přizpůsobily stylu vaší domácnosti včetně exteriéru.

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

20.05.2021

právně namontované a seřízené dveřní křídlo by mělo přilnout k zárubni, nemělo by klást žádný odpor během pohybu a nemělo by vydávat žádný zvuk. Pokud máte pocit, že při otevírání nebo zavírání interiérových nebo vchodových dveří, něco drhne,...

Rozměry interiérových a vchodových dveří

Rozměry interiérových a vchodových dveří

26.05.2021

Rozměry vchodových dveří do domu a bytu jsou stanoveny stavebním zákonem. Stejně to platí pro interiérové dveře do místností určených k trvalému pobytu a do kuchyně. Ve zrekonstruovaných budovách, zejména v budovách pro více rodin, jsou však rozměry novéh

Jak renovovat staré dveře?

Jak renovovat staré dveře?

29.05.2021

Pokud už vaše dveře nevypadají atraktivně jako dřív, nemusíte je vyměňovat za nové - vše, co potřebujete, je ochota a trochu základních manuálních dovedností, díky nimž budou dveře znovu vypadat svěže a originálně. Jak obnovit dveře tak, aby byl ...

Vstupní dveře do domu


Vchodové dveře do domu jsou prvky, které plní mnoho funkcí. Jejich vzhled vybízí hosty k překročení prahu domu, estetické dveře také ozdobí budovu. Vchodové dveře mají navíc ochrannou funkci. Správně zvolené dveře vám budou sloužit po mnoho let, proto byste si měli nákup dveří dobře rozmyslet. Při nákupu dveří věnujte pozornost zejména jejich velikosti, způsobu otevírání a barvám. V našem obchodě jsou k dispozici atraktivní modely a naše nabídka je tak bohatá, že snadno najdete něco, co je pro vás vhodné. Podívejte se, jaké vchodové dveře do domu si u nás můžete koupit.

 


Jaké by měly být vchodové dveře?

Venkovní dveře jsou výrobky, které by měly být estetické a praktické zároveň. Správné vchodové dveře do domu ozdobí celou budovu, budou vítat nejen vás, ale i vaše hosty a zároveň ochrání obyvatele a interiér domu před nezvanými hosty.

Dobré venkovní dveře jsou především trvanlivé a solidní výrobky. Odolnost v případě venkovních dveří je obzvláště důležitá. Takové dveře budou schopné odolat nepříznivému počasí, ochrání váš domov před vetřelci a budou vám sloužit mnoho let.


Jaké vlastnosti by měly mít vchodové dveře?

Vchodové dveře by měly splňovat příslušné parametry. Dřevěné nebo hliníkové dveře musí mít nejen adekvátní součinitel prostupu tepla, ale také by měly být voděodolné a poskytovat dobrou ochranu proti ohni. Stojí také za to, zvolit dveře, které budou odolné proti vloupání. To je obzvlašť důležité, když necháváte svůj byt nebo dům delší dobu bez dozoru. Bezpečnostní dveře a bezpečnostní zámky zabrání vloupání do bytu a ochrání váš majetek.
Dveře by také měly mít zvukovou izolaci. Taková izolace vás ochrání před hlukem z ulice nebo schodiště, a díky tomu se interiér vašeho bytu nebo domu stane příjemnějším a útulnějším. Funkční vchodové dveře vám poskytnou maximální ochranu a zvednou komfort bydlení. 


Jaké vchodové dveře vám můžeme nabídnout?

Dřevěné vchodové dveře jsou mimořádně atraktivní a velmi oblíbené. Dřevo je příjemný a přírodní materiál, díky kterému je každé uspořádání útulnější a teplejší. Nejinak je tomu v případě venkovních dveří. Pěkný a estetický vzor přírodního dřeva jistě povzbudí vaše hosty ke vstupu do domu nebo bytu.

Výběr dřevěných vchodových dveří je často diktován nejen jejich estetikou, ale také technickými parametry. Vstupní dřevěné dveře mají odpovídající součinitel prostupu tepla, což znamená, že dobře izolují interiér domu od vnějších podmínek. To je důležité zejména v případě, že nemáte předsíň nebo samostatnou vstupní halu a venku mrzne. Kvalitní dveře chrání před tepelnými ztrátami a zabraňují vniknutí chladu do rodinného domu.

Podobné vlastnosti budou mít rovněž další vchodové dveře. Při nákupu dveří s hliníkovými rámy, výplní a čalouněním obzvlašť dbejte na to, aby dveře měly dobré tepelně izolační schopnosti a chránili interiér domu před tepelnými ztráty.  Díky tomu interiér v létě zůstane příjemně chladný a v zimě teplý.

Pokud uvažujete o koupi dveří, určitě se podívejte na vchodové dveře antracit dostupné v našem obchodě. Tyto dveře mají konstrukci ze silné desky namontované na rámu. Díky ocelovým prvkům jsou dveře odolné a jejích výplň zaručuje správnou izolaci. Dveřní křídla v antracitové barvě jsou moderním řešením pro originální interiéry. Tloušťka dveří zajistí odpovídající úroveň ochrany. Mezi modely dostupnými v naší nabídce si můžete vybrat dveře s prosklením nebo plné dveře do bytu v panelovém domě.


Jaké velikosti vchodových dveří jsou k dispozici?

Náš obchod nabízí zákazníkům vchodové dveře ve dvou nejoblíbenějších velikostech: 80 cm nebo 90 cm široké. Dostupné je levé a pravé provedení. Díky modernímu, atraktivnímu designu a použití nejkvalitnějších materiálů naše výrobky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Dveře o šířce 80 cm jsou výrobky, které se obvykle používají jako vchodové dveře do bytu. Do těchto dveří lze instalovat kliky na interiérové dveře.
Jakým směrem se mají otevírat vchodové dveře do domu?

Křídla venkovních dveří se otevírají vpravo a vlevo, stejně jako dovnitř nebo ven. Je to otázka individuálních preferencí, jakou možnost si vyberete. Doporučuje se však, aby se vchodové dveře otevíraly ven. To výrazně usnadňuje vstup a výstup do objektu a zároveň šetří místo v nepříliš velkých prostorách vstupní haly.

O směru otevírání dveří je potřeba rozhodnout ve fázi výstavby domu. Pak je nejsnadněji vybrat ty správné výrobky. Pokud byste však chtěli koncept změnit později, připravte se na výměnu dveřních zárubní.

Způsob otevírání dveřního křídla je důležitý, protože zajišťuje pohodlí pohybu uživatelů. Díky vhodnému směru otevírání se rychleji dostanou dovnitř a ven. Tím se výrazně zvýší komfort používání dveří.

 

Viz take

Vnitřní vchodové dveře

Vchodové stříšky

Příslušenstvi ke vchodovým dveřím


Vyplatí se vybrat prosklené dveře?

Vchodové dveře nemusí být nudné. Jejich design může obsahovat zajímavé prvky, které rozbijí jednotný povrch materiálu dveřního křídla. V případě vchodových dveří bude zajímavým způsobem, jak zatraktivnit jejich vzhled, určitě jejich prosklení.

Prosklení může mít různorodý design. Stejně atraktivní jsou malé okna umístěná symetricky uprostřed dveří nebo asymetricky umístěná okna na jedné straně dveří. Mimořádně oblíbené je prosklení ve tvaru podlouhlého oválu umístěného uprostřed dveří. Atraktivní může být i samotné sklo. Používají se skla v různých barvách nebo s doplňkovými ozdobami, aby prosklení vypadalo jako vitrážové okno.

Prosklené dveře jsou nejen dekorativní, ale také praktické. Pomocí prosklených venkovních dveří bude do interiéru vnikat dodatečné světlo. Toto řešení je ideální, když je vstupní hala malá a zastíněna, nebo zcela bez oken a denního světla.

Prosklené dveře jsou atraktivní dekorací. Nezapomeňte však vybrat dveře, které budou interiér zároveň dostatečně chránit. Ujistěte se, že je sklo dostatečně silné nebo dvojité - to zajistí, že teplota nebude unikat z interiéru. Sklo vhodné tlouštky bude také dobrou ochranou proti vloupání. Při nákupu prosklených dveří volte výrobky nejvyšší kvality. To zajistí bezpečnost a zabrání zbytečným tepelným ztrátám.


Jaké kliky a příslušenství je potřeba nainstalovat?

Příslušné vchodové dveře jsou jedna věc, ale měli byste také pamatovat na správné příslušenství pro ně. Určitě si pořiďte estetické kliky pro vchodové dveře. Dobře zvolené kování a kliky esteticky doplní celek a zdůrazní atraktivní vzhled dveří a celého domu. Vyberte kliky, které budou ladit se stylem dveří, jejich charakterem a dalším použítým v nich příslušenstvím (závěsy nebo kování). Pokud kupujete příslušenství pro vchodové dveře společně s dveřními klikami, ujistěte se, že jsou z jedné sady.