Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

STROPNI SVÍTIDLO MORGAN LED 12W WHITE 4000K 03733 LP1

699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Gamp 2xGU10 C Black 04017 K1

449,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Bruno GU10 D Black 04006 K1

799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Innsbruck 8748 Czrno/Złota K1

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Innsbruck 8749 CH K1

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Solina LED 8W grey 0368 K1

949,00 Kč / ks

Osvětlení domovního čísla

Dobrá viditelnost pořadového čísla budov, ať už veřejných, soukromých, kancelářských budov nebo pracovišť, je důležitá a právně regulovaná. Nezbytné je nejen správně umístit domovní číslo, ale i zabezpečit jeho adekvátní osvětlení domovního čísla. Kvalitní venkovní svítidlo dokáže domovní číslo efektivně osvětlit.

V našem internetovém obchodě BauMax nabízíme jak atraktivní svítidla pro osvětlení domovního čísla, tak i samostatně svítící domovní čísla. Doporučujeme prohlédnout naši nabídku, kde objevíte zajímavé produkty, které poslouží nejen jako praktický doplněk, ale také jako estetická ozdoba vaší nemovitosti.

Osvětlení domovního čísla- Baumax.cz

Perfektně viditelné číslo domu - osvětlení domovního čísla

Osvětlení domovního čísla a jeho umístění na fasádě budovy upravují geodetický a kartografický zákon spolu se zákonem o prostorové informační infrastruktuře. Je důležité, aby bylo číslo domu i název ulice nebo města viditelné a osvětlené.

Investice do svítícího domovního čísla s názvem ulice nebo vhodného venkovního nástěnného svítidla je dobrý nápad. V naší nabídce najdete krásná svítidla, která dokonale osvětlí číslo vašeho domu. Atraktivní venkovní osvětlení může být jednotné v různých částech vaší zahrady. 

Osvětlené číslo domu

Svítidlo, která osvětlí číslo a název ulice, nemusí svítit celý den, ale mělo by vypadat atraktivně v kteroukoli denní dobu. Svítidla nabízená v našem obchodě jsou estetickými produkty, které jistě potěší členy domácnosti a hosty.

Dobrou investicí jsou také solární svítidla. Přes den bude solární lampa ukládat elektřinu a v noci bude osvětlovat domovní číslo. Solární nástěnná svítidla jsou energeticky úsporné modely,snadno je najdete v našem obchodě.

Lampa s číslem domu

Mezi našimi produkty jsou oblíbená také svítidla s příslušným číslem a názvem ulice či města. Takto bude zvýrazněné číslo zřetelně viditelné ve dne i v noci.

Nabídka svítidel v obchodě BauMax je opravdu široká. Tento přístup nabízí jednoduchý způsob, jak získat jedinečné venkovní osvětlení, které efektně ozdobí fasádu.

Svítidla s domovním číslem s čidlem soumraku

Svítidlo, ktere svítí celou noc, může spotřebovat hodně elektřiny a způsobit majitelům zvýšení nákladů. Z tohoto důvodu jsou mimořádně oblíbená nástěnná svítidla s pohybovým čidlem. Pohybový senzor zaznamená, když někdo prochází kolem a rozsvítí lampu, což umožní snadno přečíst číslo domu.