Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

STROPNI SVÍTIDLO MORGAN LED 12W WHITE 4000K 03733 LP1

599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Gamp 2xGU10 C Black 04017 K1

399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Bruno GU10 D Black 04006 K1

699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Nástěnné svítidlo Roma 8511 PL patina

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Innsbruck 8748 Czrno/Złota K1

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Innsbruck 8749 CH K1

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Solina LED 8W grey 0368 K1

949,00 Kč / ks

Osvětlení domovního čísla

Dobrá viditelnost pořadového čísla budov, veřejných i soukromých, stejně jako kancelářských budov nebo pracovišť, je důležitá a právně upravená. Důležité je nejen umístění domovního čísla, ale také jeho dostatečné osvětlení. Dobré venkovní svítidlo dokáže dobře osvětlit domovní číslo.

V našem internetovém obchodě BauMax si můžete zakoupit jak krásná svítidla na osvětlení domovního čísla, tak i jediná svítící domovní čísla. Určitě si prohlédněte naši nabídku - zajímavé produkty budou nejen praktickým doplňkem, ale i estetickou ozdobou nemovitosti. 

Perfektně viditelné číslo domu - osvětlení domovního čísla

Osvětlení domovního čísla, stejně jako umístění čísla na fasádě budovy, je právně upraveno, geodetickým a kartografickým zákonem a zákonem o prostorové informační infrastruktuře. Číslo i název ulice nebo města by měly být viditelné a osvětlené.

Krásné svítidlo bude moci číslo dobře osvětlit. Je dobré investovat do svítícího domovního čísla s názvem ulice nebo do vhodného venkovního nástěnného svítidla. Atraktivní venkovní osvětlení může být jednotné v různých částech zahrady, u nás si vyberete svítidlo na číslo nemovitosti, které bude ladit i s ostatními prvky venkovního osvětlení.

Osvětlené číslo domu

Svítidlo, která osvětlí číslo a název ulice, nemusí svítit celý den, ale mělo by vypadat atraktivně v kteroukoli denní dobu. Svítidla nabízená v našem obchodě jsou estetickými produkty, které jistě potěší členy domácnosti a hosty.

Dobrou investicí jsou také solární svítidla. Přes den bude solární lampa ukládat elektřinu a v noci bude osvětlovat domovní číslo. Solární nástěnná svítidla jsou energeticky úsporné modely,snadno je najdete v našem obchodě.

Lampa s číslem domu

Mezi našimi produkty jsou oblíbená také svítidla s příslušným číslem a názvem ulice či města. Takto bude zvýrazněné číslo zřetelně viditelné ve dne i v noci.

Nabídka svítidel v obchodě BauMax je opravdu široká. Je to jednoduchý způsob, jak získat jedinečné venkovní osvětlení, které se bude efektně prezentovat na fasádě.

Svítidla s domovním číslem s čidlem soumraku

Svítidlo, ktere svítí celou noc, může spotřebovat hodně elektřiny a způsobit majitelům zvýšení nákladů. Z tohoto důvodu jsou mimořádně oblíbená svítidla s pohybovým čidlem. Pohybový senzor zaznamená, když někdo prochází kolem a rozsvítí lampu, což umožní snadno přečíst číslo domu.