Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svietidlo 8266 K1 Inox

979,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Svitidlo TR 72S led 15W pl1

549,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Svitidlo TR 73S led 15W pl1

549,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní svítidlo Forest S 03601g U10 C Czuj K1

749,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní svítidlo Forest S 03603g U10 D

749,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo 3201-2W 2GU10 IP44 K2

899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo 3201-2WS 2GU10 IP44 K2

1699,00 Kč / ks

Nástěnná svítidla s pohybovým čidlem

Venkovní nástěnná svítidla s pohybovým čidlem jsou perfektní pro osvětlení zahrady, terasy a dokonce i balkónu. Zahradní nástěnná svítidla dostupná na trhu mohou být navržena v moderní i klasické podobě. Snadno tak najdete svítidlo s funkcí pohybového senzoru, které se dokonale hodí ke stylu vaší zahradní úpravy.

Venkovní svítidla, stejně jako vnitřní nástěnné svítidlo se senzorem pohybu, se rozsvítí, jakmile je detekován pohyb. To vám pomůže najít cestu ve tmě a někdy dokonce vyplaší nezvané hosty. Je to velmi funkční řešení pro všechny, kteří mají rádi pohodlí. Moderní, správně zvolené osvětlení prostoru kolem domu navíc dodá eleganci, atraktivitu a útulnost.

Nástěnná svítidla s pohybovým čidlem- Baumax.cz

Venkovní nástěnné svítidla s pohybovým čidlem

Nástěnná svítidla s pohybovým čidlem skvěle poslouží nejen v exteriéru. Je to skvělé řešení v každém obytném prostoru, například do předsíně, sklepu, kotelny. Svítidla s pohybovým čidlem poskytují po setmění skvělé osvětlení nejen základní, ale i doplňkové. V nabídce našeho obchodu naleznete bezpečné výrobky v barvách a tvarech na míru vašim potřebám.

Kolem domu, na zahradě, v garáži je mnoho míst, která nevyžadují stálý zdroj osvětlení, ale pouze dočasný. Zpočátku se nástěnná svítidla s pohybovým čidlem používalo pouze v zabezpečovacích systémech, kde se osvětlení aktivovalo, když se v radiusu senzoru ocitla neoprávněná osoba. V současné době je běžným řešením nástěnné svítidlo s pohybovým čidlem, které se používá v jedno či vícegeneračních domech a průmyslových objektech.

Venkovní svítidla s pohybovým senzorem - výhody

Venkovní osvětlení  s pohybovým senzorem jsou velmi funkční produkty. Automatické zapínání a vypínání světla šetří náklady na elektřinu. Není to zanedbatelné ani pro životní prostředí. Moderní nástěnné svítidlo zvyšuje komfort každodenního fungování. Přednostně je výhodou produktů s pohybovým čidlem zvýšení vaší bezpečnosti, protože také odrazuje případné zloděje. Náhlé rozsvícení světla jistě upoutá vaši pozornost a nezvaný host uteče. Velmi pohodlné je, že už nemusíte hledat vypínač. Pohybové senzory a automatické osvětlení vozovky před vámi, vám umožní bezpečný přesun z místa na místo. To je nesmírně důležité zejména v blízkosti schodů a těžko dostupných míst.