Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
139,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2399,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
279,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
399,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
399,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
669,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární nástěnná svítidla

Solární nástěnná svítidla jsou dekorativní venkovní svítidla, která jsou určena k osvětlení vstupu do domu, verand, altánů, teras, balkonů a všech míst, kde není přivedena elektřina. Solární venkovní osvětlení využívá speciální baterii v lampě, která se nabíjí slunečním světlem a pak přeměňuje na elektřinu, takže ihned, jak se setmí, lampa automaticky začne svítit.

LED solární nástěnné svítidlo

Solární nástěnné svítidlo na zahradě je solární svítidlo, které uchovává světelnou energii během dne. Díky vestavěným speciálním soumrakovým senzorům se solární nástěnná svítidla rozsvítí po setmění. Toto energeticky úsporné řešení osvětlí vybraný prostor. Solární zahradní nástěnná svítidla jsou vysoce odolná vůči nepříznivým venkovním podmínkám. Díky zvýšené třídě těsnosti a kvalitě materiálů použitých při výrobě si můžete být jisti, že vám zajistí bezproblémový provoz a odolnost. Solární nástěnná svítidla do zahrady mohou mít viditelné solární panely nebo mohou být navrženy tak, že panely nejsou viditelné z úrovně pozorovatele.

Solární nástěnná svítidla a jejich výhody

  • Solární nástěnná svítidla se snadno instalují. Nemusí být připojeny k elektřině, takže solární lampy lze snadno umístit kamkoli.
  • Tyto lampy jsou úsporné a mimořádně výhodné na provoz. I když jsou dražší než klasická svítidla, jejich provoz je levný, protože nespotřebovávají elektřinu.
  • Solární lampy, jako světelné zdroje, jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Vzhledem k tomu, že jsou poháněny solární energií, využívají tímto způsobem 100% obnovitelnou energii. Navíc jsou vybaveny LED diodami, které umožnují svítit po dlouhou dobu.

Jaké žárovky se používají v solárních nástěnných lampách?

LED technologie se používá v solárních svítidlech, aby se udržela co nejdelší životnost baterie. Použité LED diody mnohem lépe převádějí watty na lumeny, což znamená, že k zajištění dlouhotrvající svítivosti na odpovídající úrovni stačí malé množství energie. V našem internetovém obchodě najdete produkty, které vás rozhodně zaujmou!

Jak dlouho vydrží  svítit solární lampy?

Naprostá většina nástěnných svítidel vydrží být v provozu 8 až 10 hodin. Během zataženého počasí se baterie solární lampy nemusí plně nabít, co zkracuje dobu svícení.

Solární nástěnné svítidlo s pohybovým čidlem

Za pozornost stojí solární nástěnná svítidla s pohybovým senzorem. Pohybový senzor je mimořádně praktický. Venkovní svítidla zajišťují bezpečnost tak, že osvětlují vchod do domu, schodiště nebo cesty.