Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Orientace
S možností spaní
Úložný prostor
Potahová látka
Hledat

Relaxační pohovky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
14699,30 Kč / ks 20999,00 Kč / ks
Akce
Jak si vyrobit jídelní stůl?

Jak si vyrobit jídelní stůl?

20.12.2021

Stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku téměř v každé domácnosti. Je nepostradatelný při organizování rodinné oslavy nebo setkání s přáteli. Umožňuje členům domácnosti společné stravování a někdy také slouží k přípravě jídla. Bývá také místem...

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

12.04.2021

To, co použijeme k čištění čalouněného nábytku – rohové pohovky, pohovky nebo křesla - závisí na typu čalouněné látky a druhu skvrny. Můžeme to udělat domácími způsoby – například pomocí sody, kyseliny citronové, bramborové mouky. Pokud však nejsme...

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

20.02.2021

Čalouněný nábytek bude v interiérech vypadat skvěle, pokud se o něho budeme řádně starat. Klíčem je pravidelné utírání a odstraňování skvrn, jakmile se nějaké objeví. Stojí tedy za to seznámit se s domácími metodami, které nám umožní efektivně vyčistit...

Pohovky s funkcí relax

Obývací pokoj je místnost, která slouží především k odpočinku a relaxaci. Do obývacího pokoje se proto zavádí pohodlný nábytek pro volný čas: sedací soupravy, pohovky, rohové sedací soupravy a křesla. Jsou dostupné v různých variantách, jak s funkcí spání, tak s funkcí relax, která je atraktivní a poskytuje uživateli výjimečný komfort. Díky relaxační funkci je nábytek extrémně pohodlný a zajišťuje dokonalý odpočinek.

Sedací soupravy s relaxační funkcí

Nábytek pro volný čas je obvykle čalouněný nábytek a nábytek s relaxační funkcí jsou výrobky, které se vyznačují zvláště vysokým komfortem odpočinku. Jsou k dispozici v různých variantách a mohou poskytnout i různé vybavení. Moderní pohovka s relaxační funkcí je obvykle výrobek se zasouvacími podnožkami, pohodlnými opěradly a širokými pohodlnými područkami. Prvky lze nastavovat, díky čemu si nábytek dokonale přizpůsobíte svým potřebám. Sedací soupravy s relaxační funkcí jsou mimořádně pohodlnou variantou sortimentů a jistě osloví mnoho uživatelů.

Sedačka s relaxační funkcí Vám umožní pohodlný odpočinek. Na ní můžete relaxovat u televize nebo při čtení knihy. Nohy můžete položit na výsuvné opěrky nohou, díky jejich mírnému zvednutí nad úroveň podlahy ulevíte bolavým svalům a zlepšíte prokrvení. Pohodlné modely mají možnost nastavení područek a opěrky zad – upravte si tyto prvky tak, abyste na pohovce odpočívali co nejlépe. Nastavení opěrky nohou, opěrky zad, područek nebo opěrky hlavy na opěrce zad se bude hodit zejména tehdy, když má každý člen rodiny jiné preference, co se týče odpočinku a relaxace.

Pohodlná pohovka do obývacího pokoje

Mezi našimi produkty jsou pohovky s relaxační funkcí dokonalým kusem nábytku, stvořeným pro vaše pohodlí a relaxaci. Široký výběr sedacích souprav a pohovek vám umožní vybrat si dokonalý kus nábytku, který má také relaxační funkci. K sedacím soupravam do obývacho pokoje přidejte křeslo s relaxační funkcí, díky kterému bude veškerý nábytek dokonalým vybavením pro relaxaci.

Sedačka s relaxační funkcí může být nejen nábytkem, který poskytuje pohodlí, ale je vhodná i k dekoraci. Pěkný tvar nábytku a moderní čalouněné látky způsobí, že pohovka s relaxační funkcí zvýší estetiku místnosti. Vybírejte proto produkt tak, aby se co nejlépe hodil k aranžmá, které jste si do obyvacího pokoje vybrali. Relaxace samotná je důležitá, ale když bude pohovka navíc vypadat atraktivně, budete se cítit mnohem lépe.

Relaxujte v ideálních podmínkách

Pohovky s relaxační funkcí jsou nábytkem, který vás jistě potěší. Na takové relaxační pohovce budete plně odpočívat s vědomím, že váš odpočinek je na nejvyšší úrovni. V naší nabídce nechybí ani křesla s relaxační funkcí a pohodlné rohové sedací soupravy s funkcí spaní. V našem sortimentu naleznete také dvoumístné sedací soupravy, trojmístné pohovky a velké čtyřmístné modely. Pohovky mohou být vybaveny i funkcí spaní - takové modely jsou často vybaveny úložným prostorem na lůžkoviny. Do interiéru můžete umístit rovněž další druhy nábytku. Dokonalá bude rohová sedací souprava, rozkládací pohovka nebo gauč, zvláště když obývací pokoj slouží části rodiny jako ložnice.