Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
S možností spaní
Úložný prostor
Potahová látka
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Sofa Elena šedá s funkcí relax

10709,10 Kč / ks
11899,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 11199.00 Kč / ks

Relaxační pohovky

Relaxační pohovky přinášejí dokonalý komfort a moderní design do každého obývacího pokoje. Obývací pokoj je místnost, která slouží především k odpočinku a relaxaci. Do obývacího pokoje se proto zavádí pohodlný nábytek pro volný čas: sedací soupravy, pohovky, rohové sedací soupravy a křesla. Jsou dostupné v různých variantách, jak s funkcí spání, tak s funkcí relax, která je atraktivní a poskytuje uživateli výjimečný komfort. Díky relaxační funkci je nábytek extrémně pohodlný a zajišťuje dokonalý odpočinek.

Relaxační pohovky- Baumax.cz

Sedací soupravy s relaxační funkcí

Nábytek pro volný čas je obvykle čalouněný nábytek a nábytek s relaxační funkcí jsou výrobky, které se vyznačují zvláště vysokým komfortem odpočinku. Jsou k dispozici v různých variantách a mohou poskytnout i různé vybavení. Moderní pohovka s relaxační funkcí je obvykle výrobek se zasouvacími podnožkami, pohodlnými opěradly a širokými pohodlnými područkami. Prvky lze nastavovat, díky čemu si nábytek dokonale přizpůsobíte svým potřebám. Sedací soupravy s relaxační funkcí jsou mimořádně pohodlnou variantou sortimentů a jistě osloví mnoho uživatelů.

Sedačka s relaxační funkcí Vám umožní pohodlný odpočinek. Na ní můžete relaxovat u televize nebo při čtení knihy. Nohy můžete položit na výsuvné opěrky nohou, díky jejich mírnému zvednutí nad úroveň podlahy ulevíte bolavým svalům a zlepšíte prokrvení. Pohodlné modely mají možnost nastavení područek a opěrky zad – upravte si tyto prvky tak, abyste na pohovce odpočívali co nejlépe. Nastavení opěrky nohou, opěrky zad, područek nebo opěrky hlavy na opěrce zad se bude hodit zejména tehdy, když má každý člen rodiny jiné preference, co se týče odpočinku a relaxace.

Pohodlné relaxační pohovky do obývacího pokoje

Mezi našimi produkty jsou pohovky s relaxační funkcí dokonalým kusem nábytku, stvořeným pro vaše pohodlí a relaxaci. Široký výběr sedacích souprav a pohovek vám umožní vybrat si dokonalý kus nábytku, který má také relaxační funkci. K sedacím soupravam do obývacho pokoje přidejte křeslo s relaxační funkcí, díky kterému bude veškerý nábytek dokonalým vybavením pro relaxaci.

Relaxační sedačka nejen poskytuje pohodlí, ale také slouží jako dekorační prvek. Její estetický tvar a moderní čalounění zvyšují estetiku místnosti. Při výběru takové pohovky dbáme na to, aby harmonizovala s aranžmá obývacího pokoje. Kromě pohodlí je důležitý i atraktivní vzhled, který zvyšuje pocit pohody.

Relaxujte v ideálních podmínkách

Relaxační pohovky přinášejí nejvyšší úroveň pohodlí a odpočinku. Křesla s relaxační funkcí a rohové sedací soupravy doplňují naši nabídku a zajistí komfortní spaní. Nabízíme dvoumístné, trojmístné a čtyřmístné pohovky, mnohé s úložným prostorem pro lůžkoviny. Pro interiéry, kde obývací pokoj slouží jako ložnice, doporučujeme rohové sedací soupravy, gauče nebo rozkládací pohovky.

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Čalouněný nábytek bude v interiérech vypadat skvěle, pokud se o něho budeme řádně starat. Klíčem je pravidelné utírání a odstraňování skvrn, jakmile se nějaké objeví. Stojí tedy za to seznámit se s domácími metodami, které nám umožní efektivně vyčistit...

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

To, co použijeme k čištění čalouněného nábytku – rohové pohovky, pohovky nebo křesla - závisí na typu čalouněné látky a druhu skvrny. Můžeme to udělat domácími způsoby – například pomocí sody, kyseliny citronové, bramborové mouky. Pokud však nejsme...

Jak si vyrobit jídelní stůl?

Jak si vyrobit jídelní stůl?

Stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku téměř v každé domácnosti. Je nepostradatelný při organizování rodinné oslavy nebo setkání s přáteli. Umožňuje členům domácnosti společné stravování a někdy také slouží k přípravě jídla. Bývá také místem...