Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Ostatní ruční nářadí

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
69,00 Kč / ks
229,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks 199,00 Kč / ks
Akce
212,00 Kč / ks 249,00 Kč / ks
Akce
599,00 Kč / ks
1  2  3    

V průběhu let se domácí nářadí rozrůstalo a obohacovalo se o nové nástroje a příslušenství. Kladivo, šroubovák, klíče a kleště jsou samozřejmě absolutním základem, ale stává se, že si musíte koupit něco navíc. Je zapotřebí, abyste pro své zařízení měli určený prostor, obvykle v garáži, suterénu, nebo ve skladu. Existují i nástroje, bez kterých by nebylo například možné správně zavěsit police a řezání kovu by bylo těžké?

Ostatní ruční nářadí - BauMax

Jaké nástroje a příslušenství se vyplatí mít v domácí dílně?

 

Existují i jiné nástroje, bez kterých by bylo hodně domácích prací zkrátka nemožné dokončit. Určitě i vy občas potřebujete zavěsit poličku, kterou chcete mít zcela rovně. Pro tento účel musíte použít vrtačku a hmoždinky, ale samozřejmě i vodováhu, abyste měli možnost zkontrolovat, zda jste zvolili místa pro otvory v dokonalé linii. Pokud je potřebujete opravit, je lepší to udělat dříve, než začnete vrtat.

 

Pokud jste kutil, určitě potřebujete svěrák, který usnadní manuální, nebo mechanické zpracování. Díky tomu můžete upevnit dřevěný, kovový, nebo plastový prvek.

 

V našem internetovém obchodě jsme vytvořili kategorii, která obsahuje různé nástroje a příslušenství, které vám pomohou při provádění domácích prací. Některé z nich, například vodováha, usnadní přesné vyrovnání zavěšených předmětů na stěně, jiné pomohou při mechanickém a ručním zpracování dřeva. V boxu, nebo kufru na nářadí však musí být místo pro hmoždinky, hřebíky a kotvy. To vše naleznete v kategorii "Ostatní ruční nářadí".

 

Kromě toho nabízíme i bohatou sadu elektrického nářadí, které obohatí vaši domácí dílnu. V naší nabídce najdete brusky, šroubováky, vrtačky, páječky, přímočaré pily a kotoučové pily.