Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Barva
Více
Potahová látka
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Výplň
Více
Systémový nábytek
Orientace
Typ rohové sedací soupravy
S možností spaní
Rozkládací
Způsob rozložení
Úložný prostor
Počet úložných prostorů
Regulovatelný podhlavník
Regulovatelná područka
Regulovatelné opěradlo
Podnožka v sadě
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Rohové sedací soupravy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    24
14599,00 Kč / ks 17439,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    24
Jaký nábytek  vybrat do obývacího pokoje ve skandinávském stylu? Perličky skandinávského stylu

Jaký nábytek vybrat do obývacího pokoje ve skandinávském stylu? Perličky skandinávského stylu

08.01.2021

Skandinávský styl se nastálo zabydlel v naších interiérech. V interiérovém designu se nám líbí minimalismus – nadšeně volíme praktické, jednoduché tvary a barvy nábytku, romantické lampy a dřevěné doplňky. Přírodní látky ve světlých barvách zdobí okna,...

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

20.02.2021

Čalouněný nábytek bude v interiérech vypadat skvěle, pokud se o něho budeme řádně starat. Klíčem je pravidelné utírání a odstraňování skvrn, jakmile se nějaké objeví. Stojí tedy za to seznámit se s domácími metodami, které nám umožní efektivně vyčistit...

Jak vyčistit pohovku? Populární triky

Jak vyčistit pohovku? Populární triky

04.04.2021

Látková nebo kožená pohovka, používaná každý den, velmi rychle přestane vypadat jako kus nábytku do obývacího pokoje, zvláště pokud ji používají i děti. Většina čalounění se velmi snadno zašpiní, nasaje tekuté nečistoty a hromadí prach na povrchu, ve...

Malá rohová pohovka se spací funkcí

Malá rohová pohovka se spací funkcí

14.09.2021

Snad každý při zařizování svého bytu touží po tom , aby efektivně a funkčně zařídit interiér, ale zároveň ponechat nějaký volný prostor pro svobodný pohyb po místnosti. V případě malých bytů není snadné tento úkol realizovat. Moci umístit všechno vytoužen

Jak relaxovat

Jak relaxovat

27.05.2021

Efektivní relaxace - každý z nás ji potřebuje. Ať jste mladí nebo staří, studujete, pracujete nebo odcházíte do důchodu - potřebujete odpočinek, stejně jako kyslík. Životní tempo, nátlak myšlenek, enormní pracovní výkon, úkoly, důležité a důležitější...

Rohové sedací soupravy

jsou často stěžejním nábytkem v obývacím pokoji, proto přitahuje pozornost hostů. Přestože jejím základním úkolem je samozřejmě umožnit pohodlný odpočinek, mají i dekorační funkci.

Sedací soupravy jsou přizpůsobeny vašim potřebám

Před zakoupením sedačky musíte určit, co potřebujete. Díky tomu budete moci snadno určit typ sedačky, který bude pasovat do vašeho obývacího pokoje. Pro funkčnost bude dobrou volbou rohová sedačka s možností rozložení, pohodlnými opěrkami a čalouněním, které se snadno udržuje v čistotě. Úložný prostor bude vhodným prvkem.

Pokud se zajímáte jen o dekorativní funkci, můžete investovat do moderní čalouněné sedačky s dynamickými tvary nebo se světlým a poutavým pestrobarevným čalouněním. Před výběrem doporučujeme, aby jste si změřili velikost místnosti a zbývajícího nábytku. Rohová sedačka by neměla zaplnit prostor, neblokovat průchod nebo neomezovat pohyb po obývacím pokoji. 

Ne bez významu při výběru bude také cena nábytku.

Vybrali jsme pro Vás:

Velikost rohové sedačky

Zde je důležité mít přesný plán kam pohovku umístíte, vše se to odvíjí od prostoru kam jí umístíte . Usnadní vám to rozhodování, zda bude lepší jedná velká rohová sedačka, dvě menší pohovky nebo rovnou celá sedací souprava, která je složená z pohovky a dvou křesel a má navíc uložný prostor.

Pro lepší orientaci je dobré si to ještě před tím, než vyrazíte do obchodu s nábytkem, vyzkoušet doma pomocí rozložených novin. Poskládejte tiskoviny na podlahu v místech, kde si pohovku nebo pohovky představujete a hned uvidíte, jaká varianta bude nejlepší. sedací je někdy lepší volbou.

Jaký potahový materiál si vybrat?

 Při nákupu sedačky stojí za zmínku, že jde o investici na několik let. Proto čalounění musí být odolné a příjemné.

  •  Žinylkový potahový materiál

Snadno se udržuje a je odolný vůči nárazům a nečistotám. Jedná se o velmi populární potah. Můžete si také vybrat čalounění z pravého veluru, ale toto bude méně odolné vůči poškození a nečistotám.

  •   Potah z pravé kůže nebo eko kůže

Mnoho lidí si vybere čalounění z originální nebo eko kůže. Taková sedačka vypadá skvěle v obývacím pokoji a přináší do interiru nádech luxusu. Vyžaduje však zvláštní péči. Pro lidi s alergiemi je vynikající volbou nábytek pokrytý mikrovlákny. Je snadné ho udržovat čistým a většina pylu a prachu může být odstraněna pouze vysavačem. Cena takové sedačky je však podstatně vyšší.

 V obchodní síti Baumax najdete velký výběr rohových sedaček s čalouněním látkovým, z přírodní kůže i eko kůže, v mnoha barevných variantách. Úložný prostor bude součástí nebo ne. Cena bude odpovídat vámi vybranému typu sedací soupravy.