Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Potahová látka
Hledat

Lenošky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
4479,30 Kč / ks 6399,00 Kč / ks
Výprodej
4059,30 Kč / ks 5799,00 Kč / ks
Výprodej
4339,30 Kč / ks 6199,00 Kč / ks
Výprodej
Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

14.01.2021

Moderní obývací pokoj kombinuje eleganci a funkčnost. Obvykle je rozdělen na zóny a vytváří uspořádaný prostor s odděleným místem pro posezení, TV a jídelním koutem. Vyznačuje se minimalistickým uspořádáním - jednoduché formy, tlumené barvy a několik...

Lenošky

Obývací pokoj by měl obsahovat především pohodlný obývací nábytek – v obývacím pokoji je totiž potřeba místo pro pohodlný odpočinek. Můžete se rozhodnout pro různé možnosti: naše nabídka zahrnuje rohové sedací soupravy, sedačky, pohovky sedací soupravy, křesla, sedací soupravy a gauče. Mezi křesly, především tvarem a funkčností, vyniká křeslo typu lenoška. Tento mimořádný kus nábytku je kombinací pohodlné pohovky, postele a křesla - lenoška v sobě spojuje různé zajímavé vlastností jaké má čalouněný nábytek. Podívejte se, jak vypadají moderní lenošky a v jakých interiérech budou vypadat nejlépe.

Co je to lenoška?

Lenoška je pohodlný kus nábytku, něco mezi křeslem a pohovkou, který i když se to možná na první pohled nezdá,zapadne do každého interiéru. Pro zajímavý tvar a komfort použití se lenošky stávají stále oblíbenějším vybavením obývacího pokoje, ložnice nebo domácí pracovny. Lenošku ocení především lidé, kteří si zamilovali retro nebo glamour styl.

Pohodlný odpočinek

Lenoška do obývacího pokoje je zajímavým kusem nábytku, který se vyplatí umístit do vašeho domova. Můžete se pohodlně na otoman posadit nebo odpočívat vleže. Lenoška bude fungovat pro odpolední zdřímnutí , můžete si na ní číst i knihu nebo na ní přijímat hosty. Pohodlné lenošky budou perfektní, když si budete chtít popovídat s přáteli nebo známými u kávy nebo čaje. Otomany se často umisťují do prostorných předsíní - slouží jako místo sezení při přezouvání a po příchodu domů či bytu na ně můžete odkládat své nákupy. Lenošku můžete doplnit pufy, díky kterým je jejich používání ještě pohodlnější.

Atraktivní kus vybavení

Křeslo lenoška se vyznačuje velkou estetickou hodnotou. Otoman výrazně zlepší estetiku výzdoby a interiér se stane zajímavějším. Tento kus nábytku dobře poslouží v místnosti zařízené v tradičním stylu, zatímco moderní modely lenošek vám umožní relaxovat v modernějších aranžmá. Lenošky lze vybavit přídavnými sedáky, které rovněž výrazně zvýší komfort jejich používání. Zajímavě bude lenoška vypadat rovněž s polštářem.

Proč se vyplatí investovat do moderní lenošky?

Lenoška je kus nábytku, který vám umožní odpočívat v různých polohách: můžete na ní sedět, ležet nebo zůstat v pololeže. Otoman oživí obývací pokoj a stane se zajímavým prvkem vybavení interiéru - nábytek je zajímavý svou formou a stále vzácný, čímž je velmi jedinečný. Vynikají mezí ostatním vybavením, díky čemuž vytvoříte zajímavé aranžmá kolem nich, a ne třeba kolem stolu nebo pohovky.

Jak zařídit pohodlnou lenošku v obývacím pokoji?

Zajímavý interiér je spojením více prvků v jeden celek. Se správným vybavením je snazší vytvořit něco originálního a jedinečného. Nabídka naších vyrobků vám pomůže zařídit si zajímavý obývací pokoj – podívejte se jak na doporučené návrhy povrchových úprav stěn a podlah, tak i na nábytek a doplňky. Dobře navržený pokoj vám poskytne dobrý odpočinek a budete se v něm cítit dobře. 

Moderní lenošky

Moderní lenošky jsou produkty, které mají surový tvar a design. Moderní model vyniká jednoduchostí a zajímavým tvarem, bývá vyroben také z ekokůže. Zajímavá barevná provedení budou ladit se stylem interiéru. Na takovém křesle pohovce budete moci trávit čas se svými oblíbenými knihami nebo notebookem.

Tradiční lenošky

Chaise longue (šéz long)je tradiční nábytek pro odpočinek. Mimořádně populární se stal díky klasickému a retro stylu. U tradičních lenošek je důležitá měkká látka příjemná na dotek a tlumené barvy. Tradiční lenošky jsou často prošívány stejným způsobem jako ozdobné polštáře k nim přidané. Styl lenošky dokáže podtrhnout charakter aranžmá, dbejte proto na to, aby křeslo pohovka do obývacího pokoje dobře ladila. 

Lenoška nebo křeslo ušák?

Různé sedací soupravy jsou k dispozici v zajímavých a jedinečných tvarech. Relaxační sedací soupravy vás potěší svým vzhledem a umožní vám odpočivat. K dispozici jsou různé typy relaxačního nábytku do obývacího pokoje. Oblíbené jsou především křesla ušáky - ušák je stále hitem a jeho obliba nijak neklesá. Pokud však máte zájem odpočívat v leže nebo pololeže, bude lenoška ideálním prvkem výbavy.