Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Dřevěné dveře na objednávku

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Dřevěné dveře na objednávku

Aranžmá interiéru není jen atraktivně dokončená podlaha nebo stěny, ne vše je dáno také nábytkem a doplňky – obrovskou roli hrají také dveře a kliky. Správně zvolené produkty dokážou zdůraznit jedinečný charakter interiéru, budou zároveň praktickým prvkem. Dveře jsou  prvkem přechodu mezi místnostmi, umožňují komunikaci a mohou být zároveň bariérou. Naše nabídka zahrnuje různé dveře, které svým vzhledem zatraktivní interiér. Dřevěné dveře vypadají mimořádně půvabně. Máte neobvyklý rozměr stavebního otvoru? Žádný problém! Naše dřevěné dveře na míru jsou odpovědí na vaše potřeby!

Jak moc atraktivní jsou interiérové dřevěné dveře?

Dřevěné dveře jsou výrobky, které zaujmou svou přirozenou krásou. Dřevěné dveře z masivu se vyznačují krásnou, tlumenou barvou a unikátní kresbou. Dveře z dubu, borovice nebo exotického dřeva tvoří klasickou eleganci. K výrobě se používá také mahagon, ořech nebo jilm. Krásné interiérové dveře nabízené v našem obchodě jsou výrobky z vysoce kvalitních materiálů, a proto jsou našimi zákazníky vysoce oceňovány.

Dřevěné interiérové dveře se osvědčí jak v moderních aranžmá, tak v klasičtějších interiérech. Pokud máte zájem o výjimečně módní aranžmá, určitě si prohlédněte naše praktické moderní interiérové dveře.

Dodržované standardy

Výrobce dveří zaručuje dodržení příslušných stavebních standartů.– nemusíte se tedy o svůj nákup starat. Dveře na objednávku jsou pevné a odolné, na jejich výrobu byly použity ty nejkvalitnější materiály. Dveře na míru nabízené v našem obchodě jsou ideální nabídkou jak do moderních interiérů, tak do tradičnějších aranžmá. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou! Vyplnění objednávkového formuláře je jednoduché, a umožní vám získat perfektní dveře na míru.

Perfektně ladí ke dveřnímu otvoru 

Dřevěné dveře na míru, které jsou dostupné v naší nabídce, vám pomohou dokonale vyplnit stavební otvor. Dřevěné dveře  okouzlí svou barvou a kresbou, lze je také snadno sladit s klasickým a moderním aranžmá. Masivní dveře na míru jsou výbornou variantou, když potřebujete osadit atypické interierové dveře. Pokud jste se rozhodli pro nákup dřevěného nábytku, skvělou variantou budou dřevěné interiérové dveře na míru - budou ladit se stylem nábytku a udělají z nábytku atraktivní součást aranžmá.

Atraktivní a masivní borovicové dveře

Pro výrobu našich interiérových dveří na míru se používá odolná skandinávská borovice. Skandinávská borovice se vyznačuje krásnou, světlou  barvou a zřetelnou kresbou letokruhů. V případě interiérových dveří jde o okouzlující a atraktivní kombinaci. Takové dřevěné dveře jsou ideální nabídkou, zvláště když jste zvolili dřevěná okna a dřevěné vnitřní úpravy (např. dřevěné soklové lišty). Dveře na míru vám umožní je použít i pro atypické stavební otvory.

Jaké další interiérové dveře máme v nabídce?

Dřevěné dveře nejsou vše, co Vám můžeme pro Váš dům či byt nabídnout. Naše produkty mohou vnést inovativní řešení do kuchyně, koupelny, obývacího pokoje nebo ložnice. Nezapomeňte zkontrolovat posuvné interiérové dveře z naší nabídky. Tyto produkty budou vhodné zejména tehdy, když nemáte příliš místa na otevírání klasického dveřního křídla.
Shrnovací dveře jsou stejně šeterné, pokud jde o prostor pro jejich otevírání. V případě těchto dveří se vyplatí zvolit dřevěné modely - dřevěné shrnovací dveře ladí k většině aranžmá, dodávaji útulný charakter interiéru a jsou velmi praktické. Schopnost rychleho složení a rozložení dveřní harmoniky, při úplném zachování soukromí, z nich dělá prvek doporučovaný do malých bytů.

Proč se vyplatí zvolit vchodové dřevěné dveře?

Dřevěné dveře lze instalovat rovněž jako venkovní dveře. Nádherná barva a dekor přírodního dřeva učiní z moderních venkovních dveří skutečnou ozdobu vašeho domova a povzbudi vaše hosty k častějším návštěvám. Vchodové dveře do domu nabízíme v našem obchodě ve dvou variantách, jako venkovní dveře pro rodinné domy, a jako vchodové dveře do bytu.

Venkovní dřevěné dveře vyžadují při nákupu věnování zvláštní pozornosti jejim rozměrům – vybírejte takové dveře, aby se snadno vešly do stavebního otvoru, aniž by vznikly mezery mezi zárubní a stěnou a zárubní a dveřmi.

Jaké další vchodové dveře Vám můžeme nabídnout?

Naše nabídka zahrnuje nejen venkovní dřevěné dveře. Můžeme Vám nabídnout rovněž velmi módní vchodové antracitové dveře. Tyto moderní dveře se osvědčí ve všech moderních aranžmá, dokonale zdůrazní design vašeho domu či bytu. Jsou perfektní rovněž jako klasické dveře.

Jaké dveřní příslušenství se bude pro dveře na míru hodit?

Při nákupu dveří se ujistěte, že k nim máte vhodné příslušenství. Užitečné budou kliky na vchodové dveře a kliky pro interiérové dveře. Nezapomeňte také na zárubně. Náš obchod nabízí zárubně pro interiérové dveře a zárubně na objednávku.

Vhodná povrchová úprava venkovních a vnitřních dveří je nesmírně důležitá, proto naše nabídka zahrnuje rovněž doplňkové příslušenství, které vám pomůže dokončit každé aranžmá do posledního detailu. Ke dveřím na míru si pořiďte vhodné soklové lišty a okolní lišty (dveřní lišty a čtvrtkruhové lišty).