Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastové pískoviště SANDY mini, modré

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastové pískoviště SANDY, zelené

599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sada doplňků do písku 5 ks 75041

55,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Krátká lopatka 72350

39,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Konvička 73400

19,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Písek Agro 25 kg

119,00 Kč / ks

Dětské pískoviště

Vzpomenete si na své oblíbené hry z dětství? Pro mnohé z nás to bylo dětské pískoviště. Zde podnikli své první kroky mladí architekti, stavěly se mimořádné stavby, vedly se války a konaly se automobilové závody. I když uběhla léta, tato jedinečná hračka na zahradu přináší malým uživatelům stále spoustu radosti a vedle zahradní houpačky pro děti patří k nejčastěji vybíraným kouskům vybavení na zahradu. Přemýšlíte, jaké pískoviště pro své dítě vybrat? Podívejte se na naše tipy!

Dětské pískoviště - Baumax.cz

Dětské pískoviště - typy

Dnes pískoviště nabízejí víc než jen čtyři prkna spojená hřebíky a naplněná pískem - poskytují elegantní a moderní místo na hraní. Výběr vzorů a barev je působivý, ale než se rozhodnete pro konkrétní model, ověřte si, co je dostupné na trhu.

Otevřené pískoviště – nejjednodušší model ve tvaru čtverce, obdélníku, kruhu nebo mušle. Otevřené dětské pískoviště je malý model, který se bude hodit na každou zahradu. Tyto typy zahradních pískovišť z plastu nebo dřeva jsou ideálním řešením pro rodiny bez domácích mazlíčků.

Uzavřené pískoviště – tento model konstrukčně připomíná první, ale navíc obsahuje uzavírací kryty nebo poklop, které chrání písek před deštěm a případnou návštěvou domácích mazlíčků. U některých modelů slouží kryt jako sedák. Uzavřená pískoviště jsou místem, kam po hraní rovněž bezpečně schováte hračky na písek.

Pískoviště se stříškou je rozsáhlejší model, nejčastěji dřevěný, který chrání dítě před sluncem v horkých letních dnech a v případě deště - písek před navlhnutím a znečištěním. Se stříškou se pískoviště perfektně hodí k dalším dřevěným zahradním hračkám, jako je zahradní domeček nebo zahradní hřiště.

Pískoviště s lavičkami – to jsou modely určené pro větší zahrady nebo dětská hřiště. Vestavěné lavičky umožňují dospělým trávit čas s dítětem na pískovišti. Jedná se o funkční doplněk zejména pro rodiny s malými dětmi, které vyžadují neustálou péči.

Zahradní set s pískovištěm – dětské pískoviště je často jedním z prvků větší zahradní stavby, např. zahradního hřiště. Na trhu jsou k dostání zahradní domky na platformě, u kterých je součástí vestavěné pískoviště, houpačka a skluzavka.

Pískoviště a vodní stůl - tato kombinace dětem poskytuje skvělou zábavu, protože mají přístup k vodě a mohou si tak postavit trvalejší hrady a další stavby. Doporučuje se, aby vaše dítě používalo pískoviště s vodním stolem za slunečného a teplého počasí.

Plastové nebo dřevěné pískoviště?

Dětské pískoviště se vyrábí nejčastěji ze dvou druhů materiálu – dřeva nebo plastu. Každý materiál má své výhody i nevýhody. Pískoviště vyrobená ze dřeva vyžadují pravidelnou péči a ochranu. Dřevo je materiál s nízkou odolností vůči měnícím se povětrnostním podmínkám, proto vyžaduje impregnaci nebo nátěr. Při výběru dřevěné konstrukce musíte počítat s tím, že bude vyžadovat pravidelnou údržbu. Dřevěná pískoviště jsou ovšem větší a funkčnější. Pískoviště vyrobená z plastu jsou menší a kompaktnější. Nevyžadují pravidelnou péči a po skončení sezóny je snadno uskladníte například v altánku nebo ve sklepě.

Pro pískoviště, zahradní houpačky, dětské bazény, zahradní trampolíny a houpací sítě navštivte obchod BauMax.

Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš