Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Více
Barva
Více
Napájení
Druh ochrany
Více
Patice
Více
Počet zdrojů světla
Více
Energetická třída
Více
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Více
BARVA SVĚTLA
Možnost natáčení
Nastavitelné
Nastavení výšky
Energetická třída
Více
Napětí
Více
Průměr stropní lampy
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Svítidla do dětského pokoje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    33
1499,00 Kč / ks
1039,00 Kč / ks
1199,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1799,00 Kč / ks
2299,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
549,00 Kč / ks
1    3  4  5    33

Aby se naše dítě cítilo ve svém pokojíčku dobře a bezpečně, vybavujeme jej předměty, které jsou spojené s bezstarostností a zábavou. Koberec připomíná spleť ulic velkého města, přehoz s obrázkem oblíbeného superhrdiny, plakáty na stěnách a plyšoví medvídci – některé z těchto prvků najdeme v pokojíčku každého dítěte. Rovněž lampy do dětského pokoje jsou přizpůsobené potřebám a vkusu nejmladších. Seznamte se s nesčetnými modely a vzory, které jsou dostupné v naší nabídce.

Dětské osvětlení - Baumax

Lampy do dětského pokojíčku – oblíbené druhy

Mezi produkty, které nabízíme, naleznete lampy do dětského pokoje, které se liší barvami, tvarem a především způsobem montáže. Závěsné lampy, dětské stolní lampičky (s podstavcem nebo k uchycení pomocí klipu) nebo noční lampičky, to jsou tři základní druhy lampiček, které slouží k osvětlení dětského pokoje.

Osvětlení dětského pokoje přizpůsobené jeho zájmům

Mezi dekoračními stolními lampičkami můžeme najít lampy ve tvaru zvířat: černo-bílá panda v obleku, růžový nebo modrý králík s brýlemi nebo usmívající se zelená žába, a také malý fotbalista ve stylu japonské animace. V nabídce jsou i lampičky pro malé sportovní fandy – závěsné a stojící lampy mají tvar fotbalových míčů nebo jejich stínítka jsou zdobená sportovními motivy (Formule 1, basketbal).

Stínítko se vzhledem oblíbeného hrdiny

Nejlepším způsobem jak zpříjemnit vzhled pokoje vašich potomků je pořízení předmětů s obrázky jejich oblíbených hrdinů – k nejpopulárnějším stínítkům dětských nočních lampiček patří ty s obrázky Medvídka Pú, Spider-Mana nebo sympatického robota BB-8 ze seriálu „Hvězdné války“.