Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Šířka (cm)
Výška (cm)
Více
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Energetická třída
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Nastavitelné
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Osvětlení do koupelny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
299,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
1  2    

Osvětlení koupelny

 

Osvětlení koupelny je stejně důležité jako funkční zařízení. Ovlivňuje vzhled, ale i komfort a pohodlí při používání koupelny. V koupelně vykonáváme hygienické aktivity, ale i hodně kosmetických činností a bez dobrého světla to může být dost těžké.

Světlo do koupelny - Baumax

Světlo potřebné v koupelně.

 

Aby světlo v koupelně mohlo plnit svou funkci, je potřeba ho správně umístit. Nejdříve je potřeba mít stropní osvětlení, aby rovnoměrně osvětlovalo všechny povrchy bez zbytečných stínů a kontrastních ploch. Pro osvětlení sprchového koutu a vany je vhodné jemné osvětlení. Dodatečné osvětlení zrcadla a umyvadla je stejně důležité, světla umístěná na stranách a nad zrcadlem jsou správným řešením. Toto umístění zajišťuje, že stíny ze stropního světla budou minimalizované a tvář bude dobře osvětlená.

 

Důležitá je ochrana

 

Tam, kde se nachází dohromady elektřina a vlhko, musíte dávat mimořádný pozor, v takových případech je nutné vybírat osvětlení určené do vlhkého prostředí. V obchodě Baumax najdete stropní a nástěnné osvětlení určené pro koupelny a splňující technické požadavky.