Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Třída
Barva
Více
Mrazuvzdornost
Určeno
Šířka (cm)
Dekor
Formát
Typ
Použití
Povrch
Rektifikovaná
Otěruvzdornost
Hledat

Betonová dlažba

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
135,00 Kč / ks 139,00 Kč / ks
Akce
45,00 Kč / ks 59,00 Kč / ks
Akce
129,00 Kč / ks 169,00 Kč / ks
Akce
159,00 Kč / ks 229,00 Kč / ks
Akce
169,00 Kč / ks 229,00 Kč / ks
Akce
99,00 Kč / ks 109,00 Kč / ks
Akce
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Jak vybudovat cesty na zahradě

Jak vybudovat cesty na zahradě

24.08.2021

Udržovaná a opečovávaná zahrada potěší, navede pocit klidu a uvolnění. Příjemný stín, který dávají široká ramena stromů, zejména v létě, bude neocenitelný. Záhony vonící sladkou vůní, kymácející se na větru jemně okrasné trávy - to vše dohromady vytváří..

Jak položit dlažbu na podlahu a na schodiště? Efektivní poradenství

Jak položit dlažbu na podlahu a na schodiště? Efektivní poradenství

22.01.2021

Samotné pokládání dlaždic nemusí být složité. Pokud máte správné vybavení a odhodlaní, budete schopni zvládnout tuto práci dodržováním několika základních pravidel. Jak položit dlaždice krok za krokem? Shromáždili jsme nejdůležitější informace, které...

Kámen provází lidi už tisíce let. Ačkoli byl původně používán jen jako stavební materiál, rychle si osvojil i dekorativní funkci. Díky moderním výrobním technologiím a vývoji designu se každý může těšit na ohromující efekt kamenných dekorací v interiéru i exteriéru.

Ověřte si, jaké konkrétní kamenné vzory jsou v nabídce obchodní sítě BauMax.

Betonová dlažba - BauMax

Betonové obklady s imitací kamene – stylové, efektivní a elegantní řešení!

 

Dekorativní betonový kámen dodá vašemu bytu individuální styl a zdůrazní jeho originální charakter. Dekorace v této podobě přináší do místnosti prvek přirozenosti a tvořivosti, což je důvod, proč se stále více lidí rozhoduje vyzdobit domácnost pomocí různých typů obkladu imitujících kámen nebo cihlu. Plánujete-li tento obklad použít na svém pozemku, musíte pečlivě zvážit celkové uspořádání, aby jeho prvky tvořily souvislý celek.

Obchodní síť BauMax nabízí různé typy betonových vzorů. Pokud zařídíte apartmán ve skandinávském stylu, nejlepší volbou bude kámen v odstínech bílé a šedé. V interiérech zařízených v průmyslovém stylu stojí za to použít vzory z bronzu a béžové barvy.

 

Betonové obklady s imitací kamene – kde by se měly používat?

 

Betonový kámen může být použit v každém interiéru: od rustikální, přes provensálský, až po průmyslový.

V obchodní síti BauMax můžete snadno najít vzor ve vašem oblíbeném stínu, čímž se vytvoří funkční a estetický vzhled. Interiérový kámen se nejčastěji používá k obkládání stěn, povrchové úpravy krbu a jako dekorativní prvek. Dejte interiéru zajímavý nádech a vychutnejte si příjemnou atmosféru ve vašem bytě. Stojí to za to!

 

Betonové obklady s imitací kamene – stylová a působivá výzdoba každého domova!

 

Betonový kámen lze použít i venku. Jedná se o vynikající alternativu k omítce jako prvek, který osvěží fasádu a plní i další užitečné funkce. Má dlouhou životnost a je odolný vůči všem druhům atmosférických jevů.

Betonový kámen, který je k dispozici v obchodní síti BauMax, vám dodá originalitu a eleganci. Seznamte se s naší nabídkou ještě dnes!