Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Více
Barva
Více
Napájení
Druh ochrany
Patice
Více
Počet zdrojů světla
Více
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Nastavitelné
Energetická třída
Více
Hledat

Závěsná svítidla

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    30
649,00 Kč / ks
1    3  4  5    30
V jaké výšce zavěsit lampu nad stolem

V jaké výšce zavěsit lampu nad stolem

28.01.2022

Jídelna je někdy nazývána srdcem domu - scházíme se zde s rodinou, jíme, ale také spolu trávíme čas, například hraním deskových her nebo při večerních besedách...

Závěsná stropní svítidla – zajistěte si atraktivní osvětlení svého domova i bytu!

 

Osvětlení je jedním z nejdůležitějších prvků v každém domě nebo bytě. Když večer přirozené sluneční světlo zmizí, zbude nám umělé světlo lamp. Proto stojí za to zajistit, aby všechny světelné zdroje v našem domě byly dobře umístěny a aby vypadaly atraktivně. V případě osvětlení je třeba dodržovat pravidla moderního uspořádání interiérů – světlo by mělo být praktické, pohodlné, ale také estetické. Podívejte se, jakou nabídku svítidel jsme pro vás připravili v našem obchodě BauMax a vyberte si ty nejkrásnější a nejpraktičtější závěsné lampy.

 


Závěsná lampa – hlavní zdroj světla v každém interiéru

Interiérové osvětlení lze rozdělit do dvou skupin: hlavní a pomocné. Pomocné osvětlení tvoří především stojací lampy, lampičky a nástěnné lampy. Hlavní osvětlení je obvykle montováno pod strop, skládá se ze závěsných lamp, efektních lustrů nebo minimalistických stropů. Hlavní osvětlení je navrženo tak, aby poskytovalo světlo do každého koutu místnosti. Umožňuje vám dělat většinu práce po setmění. Je také často regulováno, takže můžete snadno určit intenzitu světla – silnější světlo se používá, když potřebujete dělat přesnější práci, a slabší, když sledujete televizi nebo mluvíte s členy domácnosti. Osvětlená místnost se stává příjemnější a útulnější, bez světla by interiéry našich domů nepůsobily tak bezpečně.

Nabídka obchodu BauMax obsahuje širokou škálu produktů, které vám pomohou zařídit interiér vašeho domova nebo bytu. Vhodná závěsná lampa zajistí dobré osvětlení, bude také esteticky vypadat – proto zdůrazní charakter místnosti a styl, který v ní převládá.

Při nákupu závěsných lamp si pořiďte rovnou příslušnou sadu žárovek. Věnujte zvláštní pozornost typu závitu. LED žárovky jsou zpravidla energeticky účinnější a ekologičtější, proto stojí za to si je pořídit. Jsou také k dispozici v různých tvarech. S jejich pomocí bude vytvoření zajímavého modelu lampy mnohem jednodušší.


Závěsná svítidla do každé místnosti

Závěsná svítidla jsou výrobky, které můžete úspěšně umístit do jakékoliv místnosti. Mezi závěsnými lampami v naší nabídce určitě najdete modely, které budou dobře fungovat v ložnici, obývacím pokoji, předsíni, a dokonce i v koupelně. Příslušný produkt dodá interiéru zajímavý charakter, proto dbejte na výběr správného modelu. Zajímavý design a moderní vybavení jsou na dosah ruky! Podívejte se, jak díky našim lampám můžete každou místnost atraktivně zařídit.


Kuchyně

Jedinečnou místností, často nazývanou srdcem každého domova, je kuchyně. V případě kuchyně je hlavní osvětlení nesmírně důležité. Hlavní svítidlo je většinou doplněno přídavnými svítidly jako je například osvětlení pracovního prostoru nad kuchyňskými pracovními desky.  

Závěsná svítidla do kuchyně, nabízené v našem obchodě, jsou výrobky určené do malých a velkých místností. Najdete zde osvětlení v různých stylech – je to skvělý způsob, jak vytvořit zajímavé aranžmá.

Když vybíráte stropní svítidla do kuchyně, dbejte především na jejich praktičnost. Lampy by měly dobře osvětlit celou místnost. Nejlepší je zvolit nepříliš vysoké lustry s alespoň čtyřmi světelnými body nebo praktické plafony. LED osvětlení bude také perfektním řešením do kuchyně. Silné a světlé osvětlení poskytne správné podmínky pro přípravu jídel a pohyb po kuchyni.


Obývací pokoj

Závěsná lampa je prvek, který nesmí chybět v prostoru obývacího pokoje. V tomto interiéru můžete relaxovat, setkávat se s přáteli, přijímat hosty a trávit volný čas s rodinou. Proto stojí za to postarat se o vhodný typ osvětlení.

Obzvláště atraktivní by měly být stropní svítidla do obývacího pokoje. Obývací pokoj je koneckonců místem, kde přijímáte hosty, proto by všechny prvky v něm měly být atraktivní a zajímavé. Umístěte proto do obývacího pokoje obzvláště efektní modely lamp. Závěsná svítidla do obývacího pokoje by měla upoutat zrak, koneckonců mají ozdobit a doplnit aranžmá vašeho obývacího pokoje. Závěsné lampy do obývacího pokoje, dostupné v naší nabídce, tyto požadavky určitě splňují.

Pokud obývací pokoj slouží také jako jídelna, vyplatí se rozhodnout pro závěsná svítidla nad jídelní stoly. Zvláště dobře vám tyto lampy poslouží při společných večeřích nebo rodinných setkáních. Dobře osvětlený stůl bude příjemným a útulným místem, kde budete ochotněji trávit svůj volný čas.


Ložnice

Atraktivní osvětlení umístěte také do ložnice. Koneckonců tato místnost by měla být oázou vašeho soukromí a intimity, ale to neznamená, že na vzhledu osvětlení nezáleží. Naopak – mělo by být dostatečně estetické, abyste se při něm cítili dobře a příjemně. Rozhodně pořiďte si funkční a estetická závěsná svítidla do ložnice. Vyberte si lampu, která bude zdůrazňovat krásu aranžmá, a hlavně se vám bude líbit.


Koupelna

V koupelnách je zvláště patrné rozdělení osvětlení na hlavní a pomocné. Závěsná svítidla do koupelny, které jsou instalovány na střed stropu, budou perfektní pří používání toalety, koupaní ve vaně nebo sprchování. Pomocné osvětlení nainstalujte např. nad zrcadlo. Budou neoceněné pří líčení nebo při holení. 

Koupelnová stropní svítidla by měly být atraktivní, ale spíše jednoduché. Díky tomu jejich čištění nezabere mnoho času.


Dětský pokoj

Dětský pokoj je místem pro zábavu a dětskou fantazii. Proto také stojí za to vybrat osvětlení, které se bude líbit dětem. Dobrou volbou budou atraktivní a poutavá dětská závěsná svítidla. Budou nejen zajímavě vypadat, ale také povzbudí dětskou představivost.


Z jakých materiálů mohou být závěsné lampy vyrobeny?

Závěsné lampy mohou být vyrobeny z různých materiálů. Vhodně zvolený materiál zdůrazní charakter interiéru. Právě proto náš obchod nabízí široký výběr různých svítidel. 

Zvláštní pozornost si zaslouží dřevěná závěsná svítidla. Takovou lampu můžete nainstalovat zejména do tradičně zařízených místností, klasický interiér s ní bude vypadat skvěle. Dřevo jako materiál otepluje interiér a dodává mu útulnost. Funguje dobře v interiérech ve vintage a retro stylech. Ovšem rovněž loftový styl získá umístěním krásné dřevěné závěsné lampy.

Křišťálové závěsná svítidla Závěsná a skleněná závěsná svítidla vnesou do interiéru lehkost a samotný interiér získá nádech glamour charakter. Tyto závěsné lampy se vyznačují mimořádnou krásou a jejich design je často jedinečný.

 

Do jakého stylu interiéru budou vhodné naše lampy?

Závěsná svítidla z naší nabídky jsou originální výrobky, které vám umožní zařídit místnosti v různých stylech. Jedinečný charakter interiéru můžete zdůraznit zajímavým osvětlením. Krásné osvětlení je jedním z faktorů, který má obzvláště silný vliv na atraktivitu uspořádání.

Moderní stropní svítidla jsou výrobky, které jsou zvláště vhodné do módních interiérů. Obzvlášť dobře zde poslouží designová stropní svítidla a designová závěsná svítidla. Moderní závěsná svítidla jsou také loftová závěsná svítidla. Budou se perfektně hodit k uspořádání interiéru v industriálním stylu, který si v posledních letech získává stále větší oblibu. Moderní lampy tvoří zejména závěsná LED svítidla.