Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Počet zdrojů světla
Hledat

Zahradní stojanové lampy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

11.03.2021

Zahrada je místem relaxace, kde můžeme pracovat nebo odpočívat a užívat si čerstvého vzduchu a zeleně. Pokud jej správně uspořádáme, bude připomínat pohádkovou krajinu a zároveň bude funkční a snadný k údržbě. Napomůže nám v tom zahradní architektura, ke

Zahradní stojanové lampy

Zahradní stojanové lampy jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžete vychutnat delší dobu strávenou na vašem oblíbeném dvorku nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají i dekorativní funkci. Budeme velice potěšeni, rozhodnete-li se je koupit v naší obchodní síti. Srdečně vás zveme k seznámení s širokou nabídkou zahradních světel.

Zahradní stojanové lampy - BauMax

Zahradní stojanové lampy – BauMax

 

Objevte svět zahradního osvětlení

 

Zahradní svítidlo má mnoho jmen. Není to pouze o různých odstínech nebo tvarech, ale i o typech. Mezi nejoblíbenější patří:

 

  • Solární zahradní osvětlení – ekonomické a ekologické řešením.
    Nepotřebují elektřinu – čerpají energii ze slunce.

  • Stojící zahradní svítidla (sloupy) mohou mít různé velikosti a odlišný světelný výkon.

  • Závěsné zahradní osvětlení – dokonale zapadají na zahradu v rustikálním nebo viktoriánském stylu, kde díky nim vznikne romantická atmosféra.

  • Zahradní svítidla se zajímavým tvarem – vhodné zejména pro zahrady v klasickém stylu.

 

V naší nabídce naleznete i senzory pohybu a soumraku, díky kterým se nebudete muset starat o zapnutí světla – vždy bude svítit, když ho budete potřebovat. Podrobné informace o každém z nabízených produktů najdete v jejich popisech. Důležité je, že některá svítidla mají více barevných možností.

 

Na co se zaměřit při výběru zahradní svítidla?

 

Dekorativní zahradní lampy vytvářejí klima pozemku. Proto je důležité, aby zapadaly do stylu vaší zahrady, což vám usnadní široký výběr designů a barev v naší obchodní síti. Samozřejmě, že vizuální stránka není vše. Měli byste si přesně specifikovat úkol, který budou lampy vykonávat. Jestliže vám záleží na dobře osvětlené zahradě, je nejlepší volbou výrobek se silnou intenzitou světla. Pokud mají lampy však jen jemné ozářit chodník nebo příjezdovou cestu, budou skvělé nízké solární lampy.

Zahradní lampy jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžete vychutnat delší dobu strávenou na vašem oblíbeném dvorku nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají i dekorativní funkci. Budeme velice potěšeni, rozhodnete-li se je koupit v naší obchodní síti. Srdečně vás zveme k seznámení s širokou nabídkou zahradních světel.