Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva světla
Materiál
S žárovkou v balení
Druh ochrany
Typ zdroje
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Solarni LED Girlanda TR502

899,00 Kč / ks

Zahradní LED lampy

Krásné a odolné venkovní osvětlení je snem každého majitele domu a zahrady. Pokud i vy přemýšlíte o vybavení vaší zahrady krásnýmí venkovnimi svítidly, rozhodně se podívejte na naši nabídku venkovních LED svítidel. Tyto odolné a krásné výrobky vaši zahradu nejen rozzáří funkčním světlem, ale také ji krásně ozdobí.Zahradní LED lampy - energeticky úsporné a stylové osvětlení pro vaši zahradu, které zajišťuje bezpečnost a vytváří příjemnou atmosféru.Vyberte si zahradní LED lampy z naší široké nabídky a užijte si moderní design, dlouhou životnost a nízké náklady na provoz.

Zahradní LED lampy - Baumax.cz

Venkovní osvětlení v LED technologii

Krásná venkovní svítidla v LED technologii jsou kombinací funkčnosti a estetiky. Díky LED technologii je venkovní osvětlení odolné a bude moci dobře sloužit po mnoho sezón. Vyznačuje se také nízkou poruchovostí a nízkou spotřebou elektrické energie, takže se nemusíte tolik starat o náklady za opravu či výměnu a výši účtů za elektřinu.

Estetická zahradní LED lampy

Venkovní svítidlo by mělo být nejen funkční, ale také estetické. Dekorativní osvětlení promění vaši zahradu v příjemné místo k relaxaci a odpočinku. LED světelný zdroj poskytuje nejen bílé nebo oranžové světlo, ale i světlo v různých barvách, což vám umožní vytvářet barevné kompozice.

Zahradní LED lampy efektně osvětlí nejen zahradu, ale i fasády budov a příjezdové cesty.

Venkovní LED osvětlení s pohybovým senzorem pro speciální úkoly

Vybavujeme venkovní LED svítidla pohybovým čidlem nebo čidlem soumraku. Takové produkty se spustí automaticky, když jsou nejvíce potřeba. Díky tomu ušetříte za elektřinu a automatizace usnadní používání osvětlení.

Na příjezdové cesty nebo u vchodových dveří se vyplatí instalovat lampy s pohybovými čidly. Tam budou fungovat nejlépe a potěší svou funkčností. Cesty a průchody osvětlené lampami budou bezpečnější a pohodlnější.

Odolné a pevné LED osvětlení - venkovní osvětlení na léta

Venkovní svítidla v LED technologii budou ideální volbou pro ty, kteří od kupovaných produktů očekávají odolnost a pevnost. Modely nabízené v našem obchodě jsou bezpečné, funkční a estetické. Naše venkovní svítidla jistě splní vaše požadavky, takže se naše venkovní lampy skvěle hodí prakticky na každou zahradu.

Díky použití pro jejich výrobu odolných materiálů budou lampy volbou po mnoho sezón. Výrobky jsou odolné vůči kolísání teplot, vlhkosti a silnému UV záření. Jsou proto ideální pro venkovní použití.

Závěsná svítidla, nástěnná svítidla a sloupky

V našem obchodě najdete různé modely svítidel. K dispozici jsou stojací lampy, závěsná svítidla a nástěnná svítidla. Můžete si také zakoupit reflektory, lucerny a bodová světla. S našimi produkty bude vybavení vaší zahrady krásným LED osvětlením opravdu snadné.

Odolný materiál, pečlivé zpracování a LED technologie zaručují, že svitidla z naší nabídky jsou opravdu jedinečnými produkty. Seznamte se s naší nabídkou - nabízíme široký sortiment, rychlé dodání a vysokou dostupnost produktů, které si jistě oblíbíte.

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Zahrada je místem relaxace, kde můžeme pracovat nebo odpočívat a užívat si čerstvého vzduchu a zeleně. Pokud jej správně uspořádáme, bude připomínat pohádkovou krajinu a zároveň bude funkční a snadný k údržbě. Napomůže nám v tom zahradní architektura, ke