Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Napájení
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Druh ochrany
Patice
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární Svitidlo GLE29991T-DIA.15 LED + kabelová vázanka

139,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární Svitidlo GLE29992-8 LED...

79,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární lampa STELLA VO2836 10cm

79,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární lampa STELLATO VO2837 10cm

89,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární Svitidlo Gle29991b-Dia.15 LED

99,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární Svitidlo GLE29992-6 LED...

49,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Cumulus l 5352 lp1

3159,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Cumulus m 5351 lp1

2399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Cumulus s 5353 lp1

1629,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Cumulus xl 5350 lp1

5439,00 Kč / ks
Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

11.03.2021

Zahrada je místem relaxace, kde můžeme pracovat nebo odpočívat a užívat si čerstvého vzduchu a zeleně. Pokud jej správně uspořádáme, bude připomínat pohádkovou krajinu a zároveň bude funkční a snadný k údržbě. Napomůže nám v tom zahradní architektura, ke

Stojící zahradní lampy koule

Venkovní osvětlení v zahradách je krásným, i když často podceňovaným prvkem aranžmá. Světlo je však úžasné, dá se s ním vytvořit atraktivní aranžmá. Ve večerních a nočních hodinách také umožňuje plně využít zahradu, takže relaxace a odpočinek mezi zelení může trvat déle. Dodává aranžmá efektni vzhled a zpříjemňuje atmosféru večera. Mezi oblíbeným zahradním osvětlením si své zvláštní místo našly zahradní lampy koule. Tento unikátní typ svítidla má klasický design, ale stále častěji se objevuje také v moderních a módních zahradách.

Krásné zahradní lampy ve tvaru koule

Stojací lampy koule jsou jedinečné, velmi jednoduché, a přesto okouzlujícím svítidlem do zahrady. Zahradní lampy koule, které osvětlí cestičky nebo záhony, budou v zahradním  prostoru vypadat opravdu krásně. Zajisté upoutají pozornost členů domácnosti a hostů a budou zaroven funkčním prvkem - světlo na zahradě vám umožní využít prostor i po setmění a také poskytne bezpečí během večerniho pobytu na zahradě. 

Zahradní lampy koule prezentované v naší nabídce jsou produkty vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Pečlivé zpracování a přislušná těsnost činí lampu odolnou vůči povětrnostním vlivům, zejména vlhkosti, co je zarukou toho, že bude sloužit na zahradě mnoho let. Produkty se takě snadno nezdeformují ani nevyblednou.

V nabídce našeho obchodu naleznete jak jednoduché zahradní koule, tak i  rafinovanější modely na nožičkách či stojanech.

Klasické zahradní osvětlení - zahradní lampy koule

Zahradní koule jsou sortiment, který už dlouho vevodí na zahradách. Díky pěknému tvaru svítidel našly své místo v klasických zahradních aranžmá. Tento typ světelného zdroje je atraktivní a estetický nejen v noci, kdy lampa svítí - jednoduchá, ale  krasná forma zahradní lampy z ní dělá zajímavou dekoraci i během dne. 

V naší nabídce najdete osvětlení, které se vyznačuje efektním vzhledem. Stojací zahradní lampy včetně zahradních koulí mohou mít i moderní, módní design. Díky tomu snadno zapadnou jak do klasíckých zahradních aranžmá, ale  těch moderních.

Solární lampy ve tvaru koule

Zahradní lampy jsou často navržený tak, aby zachytily sluneční energii během dne a v noci ji využily. Lampy koule jsou dostupné rovněž jako solární svítidla. V naší nabídce takové solární lampy koule rovněž najdete. Díky tomu bude zahradní osvětlení nejen atraktivní, ale také ekonomické. Díky přirozené energii ze slunce budou účty za elektřinu mnohem nižší.

Atraktivní barvy zahradních lamp ve tvaru koule

Zahradní svítidla nemusí být vůbec nudné! Zahradní koule mohou mít originální barvy, díky kterým záhony a cestičky budou vypadat v nocí jedonečně.  Barevná světla vytvoří na rostlinách a drobné architektuře barevné stiny, díky nimž bude zahrada vypadat mimořadně atraktivně. Je to také způsob, jak oživit moderní minimalistický prostor. Zahradní koule dostupné v naším obchodě mohou mít krasné barvy - přesvědčte se sami, co vše Vám můžeme nabídnout.