Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Napájení
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Druh ochrany
Patice
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
79,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
159,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
269,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
69,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
674,10 Kč / ks
749,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 749.00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

LED lucerny

Stojací zahradní lucerny a menší sloupkové osvětlení jsou na zahradě mimořádně praktické. Jde o svítidla zaměřené na osvětlení nemovitosti a okolí kolem domu po setmění. Zahradní lucerny budou fungovat v jakémkoli stylu uspořadaní exterieru. Mohou být navržené moderním nebo klasickem či rustikálním stylu. Kvalitní venkovní osvětlení najdete v našem internetovém obchodě.

Zahradní LED lampa – jakou vybrat na zahradu?

Při výběru LED zahradních luceren byste měli především věnovat pozornost barvě světla, kterou má vámi zvolená lampa. V závislosti na modelu může být barva světla podobná barvě přirozeného světla, modrá a někdy dokonce ve více barvách. Kromě barvy světla, je důležité sladit svítidlo i s ostatními typy osvětlení na zahradě, a také k fasádě a se stylem aranžmá okolí domu.

Kde lze led lucerny použít?

LED lucerny se používají jak před, tak za domem. V okolí domu se nejčastěji montují na cestičky v zahradě, u vjezdové brány, terasy, altánu, zahradního domku nebo před vchodové dveře. Umístění lucerny závisí samozřejmě na individuálních preferencích majitele nemovitosti. Nejčastěji využívaná místa jsou osvětlena pro usnadnění pohybu na pozemku po setmění a pro pocit bezpečí.

Potřebují lucerny vždy základnu?

Existuje mnoho modelů LED zahradních luceren. Mohou být instalovány na zpevněný povrch, například ve formě betonu nebo zahradní kostky nebo umístěny přímo do země. V první řadě je potřeba zajistit stabilitu svítidla, aby se neohýbala pod vlivem větru nebo jiných povětrnostních vlivů.

LED stojací lucerny - nejen pro velké zahrady

U LED zahradních luceren máme na vyběr různé velikosti, díky čemu je snadno přizpůsobíte velikosti vaší zahrady. Menší lucerny, připomínající sloupkové osvětleni, najdou uplatnění jak v malých zahradách, tak ve velkých a rovněž ve větším počtu. Velké lucerny se nejčastěji instalují v menším množství, jinak mohou vypadat nevzhledně a ovlivnit vzhled nemovitosti.