Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Způsob zavěšení
Barva
Rozměry (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Žakárová záclona AIDA/E642/300x170

289,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Žakárová záclona PELAGIA/A900/300X150

339,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Záclona Se Stuhou 400x160 M.150

829,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Žakárová záclona AGATA/a341/300x160

249,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Žakárová záclona BERENIKA/E300/300X160

269,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Žakárová záclona CYNTIA/E635/300X160

299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Žakárová záclona DELICJA/A728/300x150

339,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Žakárová záclona MARZANNA/A902/300X150

299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Záclona rovná s krajkou 400X160 M.113

549,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Záclona s krajkou 2xOblouk M.205 400X150

999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Žakarová záclona EUFRAT 300x150 bílá

467,00 Kč / ks

Záclony do kuchyně

Krásné interiéry znamenají také estetická okna a pěkně vlající v nich lehké záclony. Tyto jedinečné vzdušné textilie stojí za pozornost, protože vnášejí do interiéru pocit lehkosti a navíc poskytují obyvatelům soukromí a intimitu. Při výběru záclon do kuchyně je důležité zaměřit se nejen na estetiku, ale i na odolnost – záclony odolné vůči nečistotám budou v kuchyňském interiéru vždy vypadat krásně.

Záclony do kuchyně- Baumax.cz

Hotové záclony do kuchyně - módní záclony do vašeho domu a bytu

Hotové záclony do kuchyně nabízí praktičnost a jednoduchost. Při koupi těchto záclon nemusíte provádět žádné zastřihování nebo lemování - jsou okamžitě připravené na zavěšení na záclonovou tyč. Tato snadnost instalace získala hotovým záclonám velkou popularitu.

Při výběru je důležité zkontrolovat správnou velikost kuchyňských záclon. Nabízíme různé velikosti, které se snadno přizpůsobí různým oknům.

Elegantní záclony do kuchyně by měly zajistit soukromí a propouštět dostatek světla. Tyto moderní záclony se budou vyjímat jak ve velkých, tak i v menších kuchyních.

Kuchyňské záclony z odolných materiálů

Záclony do kuchyně nabízené v našem internetovém obchodě jsou produkty vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jsou tedy ideálním řešením do kuchyňských prostorů. Kuchyňské záclony jsou k dispozici v různých velikostech a jsou odolné vůči poškození a skvrnám a také se snadno čistí. Díky tomu budou vypadat atraktivně po dlouhou dobu.

Při čištění a praní záclon postupujte podle pokynů od výrobce uvedených na štítku. Dodržení pokynů ohledně způsobu praní a teploty vody zajistí, že se záclony do kuchyně nepoškodí a nezdeformují. Při výběru záclon do kuchyně je dobré vzit v ohled způsob čištění – záclony, které se snadno čistí nebo perou, budou mnohem jednodušší na údržbu.

Vysoká kvalita produktů jde ruku v ruce s atraktivní cenou. Cenově atraktivní záclony, které si u nás zakoupíte, budou ve vaší kuchyni určitě vypadat krásně. Moderní řešení a atraktivní design záclon je vše, co potřebujete k vytvoření jedinečných interiérů.

Hotové záclony

Naše kuchyňské záclony jsou skutečně jedinečné produkty. Výběrem záclon do kuchyně z naší nabídky získávate atraktivní a estetické výrobky, které ozdobí interiér vaší kuchyně. Dobře se budou vyjímat spolu s dalšími prvky okenních dekorací, a také se budou ladit se žaluziemi či závěsy.

Na kuchyňské okno můžete pověsit jak krátké záclony, tak delší záclony. Široký výběr různých velikostí činí nae produkty velmi oblíbené mezi našimi zákazníky. Nejčastějí si naši zákazníci kupují hotové záclony do kuchyně, ale najdete u nás i panelové záclony a atraktivní závěsy.

Perfektní záclony do moderních a klasických kuchyní

V nabídce našeho obchodu najdete záclony, které se budou skvěle hodit jak do moderních kuchyní, tak do těch, kde je aranžmá v klasickém stylu. Moderní záclony do kuchyně se vyznačují jednoduchostí a minimalismem. Zde není mnoho ozdob a barvy jsou velmi tlumené. Taková záclona bude dokonalou volbou do moderních, minimalistických interiérů. Je také dobrým řešením pro aranžmá v glamour, industriálním nebo skandinávském stylu.

Klasické záclony do kuchyně jsou výrobky, které odkazují na tradiční řešení. Mají květinové motivy a elegantní vzhled. Jedná se o krátké a dlouhé záclony. Díky nim bude místnost působit útulněji. Takové textilie se skvěle hodí do retro, vintage, venkovského nebo rustikálního interiéru.