Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Způsob zavěšení
Barva
Rozměry (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
289,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
339,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
269,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
299,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
339,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
339,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
369,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
467,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
467,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Záclony do kuchyně

Krásné interiéry znamenají také estetická okna a pěkně vlající v nich lehké záclony. Tyto jedinečné vzdušné textilie stojí za pozornost, protože vnášejí do interiéru pocit lehkosti a navíc poskytují obyvatelům soukromí a intimitu. V případě záclon do kuchyně je dobré zaměřit se nejen na jejich estetiku, ale také na odolnost - odolné vůči nečistotám záclony budou v kuchyňském interiéru vždy vypadat krásně.

Hotové záclony do kuchyně - módní záclony do vašeho domu a bytu

Hotové záclony do kuchyně jsou velmi praktické textilie. Při nákupu takových záclon do kuchyně se nemusíte starat o jejich zastřihování a lemování - hotové závěsy jsou po zakoupení připraveny k okamžitému zavěšení na záclonovou tyč u okna. Díky tomu si hotové záclony získaly obrovskou oblibu.

Při vyběru dbejte pouze na to, aby kupované kuchyňské závěsy měly správnou velikost. Naše nabídka zahrnuje různé kuchyňské záclony, které díky množství nabízených velikostí se snadno přizpůsobi do vašich oken.

Elegantní záclony do kuchyně musí poskytovat domácnosti soukromí a zároveň propouštět hodně denního světla. Moderní záclony do kuchyně budou dobře vypadat jak ve velké, prostorné místnosti, tak v interiéru menší kuchyně.

Kuchyňské záclony z odolných materiálů

Záclony do kuchyně nabízené v našem internetovém obchodě jsou produkty vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jsou tedy ideálním řešením do kuchyňských prostorů. Kuchyňské záclony jsou k dispozici v různých velikostech a jsou odolné vůči poškození a skvrnám a také se snadno čistí. Díky tomu budou vypadat atraktivně po dlouhou dobu.

Při čištění a praní záclon postupujte podle pokynů od výrobce uvedených na štítku. Dodržení pokynů ohledně způsobu praní a teploty vody zajistí, že se záclony do kuchyně nepoškodí a nezdeformují. Při výběru záclon do kuchyně je dobré vzit v ohled způsob čištění – záclony, které se snadno čistí nebo perou, budou mnohem jednodušší na údržbu.

Vysoká kvalita produktů jde ruku v ruce s atraktivní cenou. Cenově atraktivní záclony, které si u nás zakoupíte, budou ve vaší kuchyni určitě vypadat krásně. Moderní řešení a atraktivní design záclon je vše, co potřebujete k vytvoření jedinečných interiérů.

Hotové záclony, které se budou krásně prezentovat ve vaší kuchyni

Naše kuchyňské záclony jsou skutečně jedinečné produkty. Výběrem záclon do kuchyně z naší nabídky získávate atraktivní a estetické výrobky, které ozdobí interiér vaší kuchyně. Dobře budou vypadat i spolu s dalšími prvky okenních dekorací, tehdy budou ladit i se žaluziemi či závěsy.

Na kuchyňské okno můžete pověsit jak krátké záclony, tak delší záclony. Široký výběr různých velikostí činí nae produkty velmi oblíbené mezi našimi zákazníky. Nejčastějí si naši zákazníci kupují hotové záclony do kuchyně, ale najdete u nás i panelové záclony a atraktivní závěsy.

Perfektní záclony do moderních a klasických kuchyní

V nabídce našeho obchodu najdete záclony, které se budou skvěle hodit jak do moderních kuchyní, tak do těch, kde je aranžmá v klasickém stylu. Moderní záclony do kuchyně se vyznačují jednoduchostí a minimalismem. Zde není mnoho ozdob a barvy jsou velmi tlumené. Taková záclona bude dokonalou volbou do moderních, minimalistických interiérů. Je také dobrým řešením pro aranžmá v glamour, industriálním nebo skandinávském stylu.

Klasické záclony do kuchyně jsou výrobky, které odkazují na tradiční řešení. Mají květinové motivy a elegantní vzhled. Jedná se o krátké a dlouhé záclony. Díky nim bude místnost působit útulněji. Takové textilie se skvěle hodí do retro, vintage, venkovského nebo rustikálního interiéru.