Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Způsob zavěšení
Barva
Rozměry (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Záclona Se Stuhou 400x160 M.150

829,00 Kč / ks

Voálové záclony

Voálová záclona je mimořádně módní, elegantní a velmi stylový doplněk, který promění každou místnost. Voálová záclona - její jemnost a vzdušnost v kombinaci se zajímavým designem dodá vašemu aranžmá jedinečný charakter. Světlá látka v bílé nebo ecru barvě potěší členy domácnosti a hosty. 

Voálové závěsy se hodí do moderních a klasických či vintage interiérů. Vypadají skvěle bez ohledu na velikost okna nebo uspořádání dané místnosti. Voálové závěsy jsou velmi pečlivě zpracovány a precizně ušité, díky čemu potěší svou jednoduchostí a kvalitou zpracování. Lidé, kteří oceňují klasickou eleganci s nádechem modernosti, budou tomuto typu produktů jistě věnovat pozornost.

Záclony voál

Voál z kvalitního polyesteru je velmi praktická, tenká a jemná látka, ze které se šijí záclony. Taková záclona je průsvitná a má plátnovou vazbu, která dodává látce mléčnou průhlednost. Působí jemně a velmi efektně. Voál lze snadno aranžovat, protože se jedná o splývavou látku, pevnou a odolnou vůči mačkání. Voálové záclony lze prát v pračce a žehlit, takže budou vždy vypadat bezvadně. Tento materiál si i v případě sněhobílých záclon zachovává po léta svou původní barvu a tvar.

Hotové voálové záclony lze uspořádat tím nejefektivnějším způsobem a vytvořit tak jedinečné okenní dekorace. Voálové záclony interiér nejen prosvětlí, ale také ochrání před zvědavými pohledy sousedů. Hladké voálové záclony se budou perfektně hodit k většině aranžmá, zejména proto, že voálové záclony se dodávají v mnoha různých barvách a vzorech. Někdy je těžké se rozhodnout pro konkrétní dekor. Dobře poslouží nejen jako záclony do obývacího pokoje, jídelny, ložnice, ale i do místnosti, jako je pracovna, kuchyň nebo předsíň. Zatraktivní aranžmá interierů na dlouhou dobu, obzvláště když zvolíte k nim odpovídající závěsy.

Voálové záclony pro aranžmá v jakémkoliv stylu 

Hladký voál je jemný a neuveřitelně lehký materiál, který vypadá velmi kouzelně a efektně. Záclony na řasící pásce, na míru i ty metrážové budou vhodné do tradičních, minimalistických a moderních interiérů. Voálové záclony budou vždy vypadat krásně, ať už samotné nebo v kombinaci se závěsy jakékoliv barvy či jinými okenními dekoracemi.

Elegantní voálové závěsy do různých místností 

Klasické voálové záclony jsou ideální pro řasení na záclonové tyči nebo pro vytvoření okouzlujícího upínání a vytvoření elegantních kompozicí. Krásně budou vypadat v minimalistickém aranžmá, lehce delší a v jednoduché formě. V této podobě poslouží k dekoraci balkonových a terasových oken v ložnici nebo v obývacím pokoji. Krátké závěsy se naopak budou skvěle hodit k dekoraci kuchyně a koupelny. V kuchyni můžete navíc dodatečně použít vitrážové záclony a vytvořit tak originální uspořádání oken. Podle způsobu zavěšení tento typ již hotových záclon snadno sladíte do každého interiéru a stylu uspořádání. V nabídce našeho obchodu najdete voálové záclony, které vás jistě upoutají!

Voálová záclona - jak ji aranžovat?

Voálovou záclonu můžete zavěsit do každé místnosti vašeho domova. Její správné naaaranžování dodá interiéru charakter a eleganci. Krátké zácloný zavěšené na garnýže ozdobí menší okna. Můžete je zavěsit na obě strany okna a umožnit tak slunci osvětlit interiér. Ve světlých místnostech je lze po celé délce hustě nařasit a sepnout sponou. Dlouhou voálovou záclonu lze také zavěsit uprostřed vysokého okna a uvázat na módní a efektní uzel. Upnutí vypadá krásně na silnějším, krešovaném voálu. Záclony můžete také svázat kouskem voálu, a vytvořít tak estetické mašle.