Sedací souprava ratan Julia hnědý

15999,00 KČ / set

Sedací souprava ratan Julia hnědý

Kód: 8079066

15999,00 Kč / set

splátky již od 799 Kč

Zavolej a objednej
Barva
antracit
hnědý
světle šedá

Značka BAUMAX

Kód: 8079066

Dostupnost: momentálně nedostupné

Předpokládaná lhůta dodání: cca 5 pracovních dnů

Rozměry pohovky:
178x64x73
Počet míst na sezení:
8
Polštáře součástí:
ano
Barva polštářů:
hnědý
Barva nábytku:
hnědý
Materiál desky:
tvrzené sklo
Materiál rámu:
kov
Křeslo v soupravě:
ano
Lavička v ceně:
ano
Tabulka v ceně:
ano

Zahradní souprava Julia vyrobená z technoratanu je dostupná ve 3 univerzálních a tlumených barvách, takže je ideálním řešením pro jakékoliv uspořádání zahrady. Sada obsahuje pohovku, lavici, dvě křesla a jídelní stůl se skleněnou deskou. Sada je vybavena pohodlnými polštáři na sedácích a opěradlech, které jsou barevně sladěny s celkem a zajišťují pohodlný odpočinek. Souprava Julia je navržena v klasickém a jednoduchém stylu, díky čemu je mimořádně atraktivní. Bude, skvěla během poklidných večerů s rodinou, jak rovněž při společenských setkáních. Deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla a rám nábytku z práškově lakované oceli.

Rozměry modulu (cm):
Sedadlo (2): 70x64x73
Pohovka: 178x64x73
Tabulka: 140x70x70
Lavice: 135x35x34

DOBŘE VĚDĚT:
*Technorattan (jinak umělý ratan) - je uměle vyrobený z vyztuženého polyethylenového vlákna HDPE nebo polyuretanu, modelovaného podle vzhledu, barev a vlastností přírodního ratanu. Nábytek vyrobený z technoratanu je vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména UV záření.
*Tvrzené sklo je pětkrát odolnější vůči mechanickému poškození než běžné a odolnější vůči tzv. "tepelného šoku", tj. rychlým teplotním změnám (na stůl můžete umístit chlazené nápoje nebo ledové misky).

Komentáře uživatelů
Kolekce
Doporučené výrobky
Ikona_tel