Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hlasitost (dB)
Styl
Šířka (cm)
Materiál
Šířka (mm)
Barva
Ovládání
Výdejnost (m3/h)
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Digestoř WK-7 light glass

2699,00 Kč / ks

Teleskopické digestoře

Teleskopické digestoře kombinují moderní design s výkonnou funkcí odsávání, což je ideální volba pro každou současnou kuchyň hledající efektivní řešení s minimálním vizuálním rušením.  Moderní kuchyně jsou obvykle vybaveny funkčními digestořemi. Dobrý odsavač par zajišťuje, že správně absorbuje vodní páru vznikající při vaření. Postará se také o omezení nepříjemných pachů, takže smažení a pečení není tolik obtěžující. Kuchyňské digestoře a recirkulační digestoře jsou velmi rozmanité prvky – v našem internetovém obchodě najdete nejrůznější modely, včetně extrémně oblíbených teleskopických digestoří.

Teleskopické digestoře- Baumax.cz

Co je teleskopická digestoř?

Teleskopické digestoře, odsavače par jsou malá zařízení. Proto jsou ideální pro malé kuchyně. Většinou se instalují nad varnou desku, kde dokážou efektivně sbírat vodní páru a nepříjemné pachy z kuchyně. Provoz digestoře výrazně snižuje usazování vlhkosti a mastnoty na zbývajících prvcích kuchyňského vybavení, díky čemu je místnost mnohem čistší a příjemnější a spotřebiče a kuchyňský nábytek vám budou v ní moci déle sloužit.

Speciální kompaktní design teleskopických odsavačů par umožňuje umístění těchto modelů pod skříňky jako podskříňkové digestoře. Často jsou to také výsuvné digestoře, odtud název - teleskopické - což naznačuje možnost prodloužení některých prvků zařízení. Umístění prvků na kolejnicích umožňuje jejich vysouvání, díky čemuž je maximální účinnost velmi vysoká v poměru k ploše digestoře nebo teleskopického recirkulační digestoře.

Jsou teleskopické digestoře praktické ?

Jedinečná konstrukce odsavače par a malé rozměry dělají z teleskopické digestoře mimořádně praktické zařízení. Teleskopické digestoře dostupné v našem internetovém obchodě jsou velmi efektivní produkty. Účinnost digestoře se měří parametrem m3/h, tedy množstvím vzduchu, které je digestoř schopna nasát nebo pohltit během hodiny.

Můžete se rozhodnout pro různé typy digestoře. Před nákupem se vyplatí ověřit, jakou energetickou třídu má vybraný odsavač par a zda je odsavač schopen pracovat jak v režimu odsávání, tak v režimu pohlcovače. 

Teleskopický odsavač par lze v kuchyni instalovat různými způsoby. Podskříňková digestoř se montuje pod skříňky, je to praktická digestoř pro vestavbu do kuchyňské linky. Digestoř (vložka) se montuje pod skříň, část je schovaná ve skříni, takže v kuchyňské lince působí esteticky. Stropní digestoř se zase montuje přímo pod strop, často jsou to ostrůvkové nebo teleskopické digestoře. Nechybí ani praktická nástěnná digestoř, která se montuje přímo na stěnu nad varnou deskou a může být opravdu velká. Je to perfektní volba, když je kuchyně opravdu prostorná.

Kde je vhodná výsuvná digestoř?

Teleskopický odsavač par je ideálním řešením pro malé kuchyně. Jeho kompaktní rozměry z něj činí perfektní volbu pro omezené prostory. Přestože má jen několik centimetrů na výšku, skvěle plní funkci podskříňového odsavače. Obsahuje pohlcovač pachů umístěný na kolejnicích, což umožňuje snadné vysunutí v případě potřeby. Tento výsuvný model digestoře je ideální pro kuchyně v panelácích či garsonkách, protože šetří místo a je vysoce funkční.

V ostatních případech mohou fungovat naše další produkty: velké nástěnné digestoře, ostrůvkové digestoře, vestavné digestoře, komínové digestoře nebo jiné.

V jakých režimech mohou digestoře pracovat?

Teleskopické odsavače par jsou prvky, které mohou pracovat ve dvou režimech: režim odsávání a režim pohlcování. Teleskopický odsavač par v režimu odsávání nasává vzduch a transportuje ho příslušným potrubím mimo místnost. Jde o mimořádně efektivní typ konstrukce větrací šachty a větrání v kuchyni, podmínkou jejího dobrého fungování bude možnost napojení na komín v daném objektu. Komínový odsavač par je takový, který se napojuje na komínový průduch, ovšem bez předchozího plánování ventilačního systému se tento typ zařízení nevyplatí kupovat.

Starší budovy, paneláky nebo některé další stavby často nemají kouřovody, což znemožňuje připojení digestoře. Přesto v těchto kuchyních nemusíte digestoři rezignovat. Nabízíme teleskopické odsavače par vhodné pro tyto prostory. Tyto modely fungují v režimu recirkulace. Teleskopické digestoře v sobě obsahují filtry, které efektivně zachytávají vlhkost, nečistoty a částice mastnoty, a to vše udržují v uzavřeném okruhu. Tato instalace však vyžaduje pravidelnou výměnu filtrů, což přináší dodatečné náklady. Nabízíme různé typy filtrů; uhlíkový filtr je například velmi populární a efektivní.

Digestoř, kterou vyberete, bude fungovat v režimu, pro který byla navržena. S naší pomocí snadno přizpůsobíte digestoř svým potřebám a vaše kuchyně tak zůstane praktická a esteticky dokonalá.

Jaké odsavače par vám můžeme v obchodě BauMax nabídnout?

Před nákupem si zkontrolujte rozměry teleskopického modelu. Díky tomu se vyhnete problémům s montáží a osazením digestoře pod skříňku. Naše digestoře se prodávají v různých velikostech a vyhledávač a pokročilé vyhledávací filtry vám pomohou vybrat si preferované produkty.

Máte stále zájem o digestoře? Nezapomeňte zkontrolovat, jaké další prvky vybavení mají naše digestoře. Představujeme modely vybavené rozsáhlým předním panelem, který může pomoci k pohodlnému používání zařízení. K dispozici jsou modely s automatickým nastavením výkonu (stav se volí na ovladacím panelu) a teleskopické digestoře s přídavným LED osvětlením. Doplňkové vybavení učiní z kuchyně ještě příjemnější místo a digestoře poslouží ke zvýšení vašeho pohodlí při přípravě pokrmů.

Nejlepší způsoby, jak co nejefektivněji předcházet rosení oken v kuchyni

Nejlepší způsoby, jak co nejefektivněji předcházet rosení oken v kuchyni

Všímáte si občas, že se při vaření na oknech usazuje vodní pára? Jde o přirozený proces, který ale časem může způsobit, že okna budou nevzhledná a můžou se poškodit, ale i pohled na orosená okna není zrovna atraktivní.