Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Potřeby pro psy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1527,75 Kč / ks
159,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
40,00 Kč / ks
1  2  3    

Potřeby pro psy

 

Zdravý a šťastný pes je chloubou svého majitele. Psi jsou našimi stálými společníky a jedním z nejoblíbenějších domácích mazlíčků, proto je chceme udržovat v nejlepší kondici a dobré náladě. Vhodné doplňky a potřeby pro psy zlepší pohodu domácího mazlíčka a majitele.

 

Potřeby pro psy- Baumax.cz

 

Péče o psy – krmiva a pamlsky

Správná strava je základem péče o vašeho mazlíčka. Krmiva mohou být suchá anebo mokrá, dělí se také na plnohodnotná a doplňková. Přečtěte si pozorně informace na obalu, to vám pomůže zvolit vhodnou stravu pro vašeho čtyřnohého přítele. V případě nejistoty v otázce výživy zvířete můžete vždy navštívit veterináře, který vám pomůže s výběrem vhodného krmiva a pamlsku.

 

Misky a krmítka pro psy

Aby jídlo podávané psu mělo hygienické podmínky, stojí za to zakoupit více misek pro zvířata. Misky mohou být kovové nebo plastové, je důležité, aby byly vyrobeny z materiálu, který je odolný proti růstu bakterií a snadno se čistí. Miska, stejně jako naše nádobí, by se měla umýt každý den.

Měli bychom také pravidelně měnit vodu v misce pro psa.

 

Potřeby pro psy- Baumax.cz

 

Hračky pro psy

Šťastný a spokojený pes se bude chtít hrát, takže stojí za to investovat do různých doplňků pro něj. Gumové hračky pro psy, bavlněná lana a míčky jsou hračky, kterými se můžeme s naším mazlíčkem hrát.

 

Kartáčování dle typu srsti

Péče o psy znamená také péči o jejich srst. Péče o srst psa je potřeba provádět pravidelně s ohledem na typ srsti. Dlouhosrstá plemena psů vyžadují každodenní česání a kartáčování, aby byla srst lesklá a nezplstnatěla. Psy s kratší srstí mohou být kartáčovány méně často.

Bez ohledu na to, jak je dlouhá srst, na jaro a na podzim, když zvířata línají, je potřeba srst často česat a kartáčovat. 

 

Hygiena

Péče o psa zahrnuje také péči o jeho čistotu a hygienu. Kromě kartáčování je třeba provést další procedury, jako péče o čistotu uší a drápů. Stejně důležité je zkontrolovat zuby a jejich stav. Pokud nejsme schopni provádět hygienické ošetření sami, můžete kartáčování, střihání a mytí ponechat v rukou profesionálů.

 

Potřeby pro psy- Baumax.cz

Kategórie: Potřeby pro zvířata