Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Balení obsahuje
Více
Hledat

Penetrační nátěry a tmely, stěrky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
329,00 Kč / ks
1  2    
Jak natřít šatní skříň na bílo

Jak natřít šatní skříň na bílo

28.07.2021

Renovace starého nábytku je velmi módní trend v aranžmá. Stále častěji ji využívají známí interiéroví designéři, mění výzdobu domů pomocí zrenovovaných starých elegantních skříní, komod, stolů a židlí, kterým dávají nový vzhled. Když vidíme efekty práce..

Stěrky, sádry a tmely

Stěrky, sádrové stěrky, tmely jsou položky, které jsou mimořádně užitečné při dokončovacích, stavebních nebo rekonstrukčních pracích v domě nebo bytě. Povrchové úpravy místnosti budou vypadat působivě, když použijete vhodné stěrky a sádry. Produkty jsou také nezbytné pro správnou přípravu stěn, jinak mohou barvy a laky odpadnout z povrchu stěn.

Sádrová stěrka – dobře dokončený dům, byt a zahrada

Sádrová stěrka je přípravek, který je nezbytný pro všechny dokončovací a renovační práce. Výběr správného produktu vám pomůže vytvořit efekt dokonale hladkých stěn. V našem internetovém obchodě BauMax najdete ty nejlepší stěrky na zdi, stačí si prohlédnout naši nabídku.

Stěrky se používají především pro vhodnou přípravu stěn pro další dokončovací práce – malování nebo tapetování. Můžete jimi vyplnit i malé díry ve zdech, stěrka dobře vyplní všechny rýhy, promáčkliny a opadanou omítku. Je také ideální pro vyrovnání povrchu stěny. Stěrky a sádry koupíte bez problémů v našem obchodě. Široký výběr různých produktů vám usnadní najít přesně to, co potřebujete.

Hotové stěrky – pohodlí při renovaci

Hotové stěrky a sádry vám poskytnou mimořádný komfort při rekonstrukcích a dokončovacích pracích. Produkty se prodávají v nádobách jako materiály připravené k okamžitému použití, nevyžadují tedy míchání ani míchání s vodou. Jsou určeny jak pro profesionální firmy, tak pro amatéry renovačních prací.

Část stěrky lze nanášet za mokra, takže při práci bude vznikat méně prachu. To odlišuje takovou stěrku od jiných výrobků. Použijte ji, když vám záleží na čase a čistotě.
Náš obchod nabízí hotové dokončovací a renovační materiály. V naší nabídce najdete vše, co se při renovaci jistě bude hodit.

Viz take:

Opravné tmely

Malířské akryly, silikony

Sádrové stěrky ideální pro renovační a dokončovací práce

Vhodná stěrka nebo sádra výrazně zefektivní práci při rekonstrukci či dokončování interiéru. Správné složení zajistí dobrou přípravu povrchu, takže obvykle nebude potřebná žádná další úprava.

Na produktech nabízených v našem obchodě je vždy informační štítek, kde Vás spolu s výrobcem informujeme o přesném použití daného produktu. Díky tomu se bude vhodná povrchová úprava dobře nanášet, nebude opadávat a poslouží jako výborný podklad pod barvu nebo tapetu. Vzhledem k rozmanitosti sortimentu se vždy vyplatí seznámit se s informačním štítkem od výrobce, abyste mohli snadno využít všech výhod produktů.

Podívejte se na náš sortiment – kromě stěrky a sádry nabízíme také akrylátové barvy a silikony. Díky nim budou dům, byt a zahrada vypadat úžasně a budou dlouho udržovány v dobrém stavu. Široký výběr vhodných produktů je lákavý a umožňuje zajímavé kombinace produktů mezi sebou.