Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hmotnost (kg)
Barva
Výška (cm)
Hledat

Zahradní palisády

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
179,00 Kč / ks
29,00 Kč / ks
59,00 Kč / ks
25,00 Kč / ks
89,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
479,00 Kč / ks
479,00 Kč / ks
479,00 Kč / ks
479,00 Kč / ks
439,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
479,00 Kč / ks
359,00 Kč / ks
1  2    
Jak zařídit zahradu? Co a kdy zasadit? Poradíme!

Jak zařídit zahradu? Co a kdy zasadit? Poradíme!

15.04.2021

Uspořádání krásné zahrady nevyžaduje najímání zahradníka. Můžeme navrhnout a zařídit jak domácí zahradu, tak velký pozemek, pokud máme připravený nápad na zahradu a dostatek času a nadšení jej realizovat. Jak to udělat? Nejprve musíte vytvořit projekt...

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Jak ohraničit trávník nebo záhon

Jak ohraničit trávník nebo záhon

09.09.2021

Ohraničení trávníku definují jednotlivé zóny v zahradě jejich oddělením od cest a záhonů, a také zabraňují nežádoucímu růstu rostlin. Trvanlivost obrubníku do značné míry závisí na způsobu, jakým je instalujeme. Jeho jednotlivé prvky mohou být položeny...

Jak vybudovat cesty na zahradě

Jak vybudovat cesty na zahradě

24.08.2021

Udržovaná a opečovávaná zahrada potěší, navede pocit klidu a uvolnění. Příjemný stín, který dávají široká ramena stromů, zejména v létě, bude neocenitelný. Záhony vonící sladkou vůní, kymácející se na větru jemně okrasné trávy - to vše dohromady vytváří..

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

25.03.2021

Krásná zahrada zahrnuje nejen stromy, květiny a rostliny, ale také celou zahradní architekturu, zahradní nábytek, dekorativní prvky, osvětlení a venkovní svítidla, a dokonce i zavlažovací systém. Pokud jste teprve ve fázi plánování svého zahradního....

Zahradní palisády - atraktivní nabídka zahradních palisád v obchodě BauMax

Zahradní palisády jsou nezbytné pro rovnoměrné oddělení trávníků a vytvoření květinových záhonů. Stojí za to si uvědomit, že nejen pomáhají při úpravě a organizaci zahrady, ale jsou také její estetickou ozdobou. Doporučujeme Vám seznámit se s nabídkou palisád a trávníkových lemů v našem obchodě  a přejeme Vám úspěšné nakupování!

Plastové zahradní palisády - trvalé zahradní palisády

Palisády umožňují vytvářet zajímavé a efektní kompozice ovlivňující jedinečný charakter každé zahrady. Široká nabídka plotků a lemů různých tvarů a barev splní očekávání i těch nejnáročnějších nadšenců zahradničení. Pozitivně vás překvapí také snadnost instalace a jejích odolnost. Jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům – vlhkosti, nízkým a vysokým teplotám nebo intenzivnímu slunečnímu záření. V našem obchodě najdete dřevěné a plastové palisády, ale i tzv. rolbordery.

Zahradní palisády především usnadní sekání trávy v prostoru vaší zahrady. Během krátké doby snáze uspořádáte záhony a květinové záhony, nebudete muset mít také starost, že náhodně zastřihnete květiny sekačkou. Zahrada bude výjimečně uspořádaná, pokud dřevěné palisády nebo plastové palisády vytvoří bariéry mezi konkrétními částmi zahrady a také omezí růst rostlin, aby se v prostoru zahrady nadměrně nerozšiřovaly. Nezapomeňte se podívat do našeho obchodu a informovat se o výhodách každého produktu.

Máte problém s výběrem? Podrobné informace o každém  námi nabízených produktů naleznete v jejich popisech. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, kontaktujte nás - rádi vám poradíme!

Zahradní palisáda z kvalitního plastu

Zahradní palisáda, kterou nabízíme v naší prodejně, je vyrobena z pevného plastu odolného proti mechanickému poškození a nepříznivým povětrnostním vlivům. Proto jsou naše výrobky také tolik oblíbené. Materiál je přátelský a pevný, takže můžete snadno vydělit a oddělit svůj pozemek, okraje trávníku a záhonky. Výrobky mohou mít různé tvary, odkazující na moderní trendy, ale také na klasičtější designy. Plastové zahradní palisády mohou mít rovněž různé barvy, takže si tyto výrobky snadno sladíte, ke své zahradní úpravě.

Jak instalovat zahradní palisády a obruby trávníku?

Montáž zahradní palisády je extrémně jednoduchá - palisády snadno nainstalujete na Vaši zahradu. Prvním krokem při instalaci palisády je zhotovení výkopu. Jeho hloubka by měla záviset na velikosti plotu, z nichž 1/3 musí být pod zemí - takové proporce se stanou základem stabilní konstrukce. Nejlepší je, když je plot cca 10 cm pod povrchem. Na dno výkopu můžete nasypat štěrk nebo beton, který palisádu ještě zpevní.

Velmi jednoduché modely palisád jsou moderní výrobky, které se ještě snadněji instalují. Stačí je pevně zapíchnout do země – estetické vymezení zahrady je hotové! Takové produkty jsou nainstalovány během několika okamžiků, nezapomeňte tuto možnost rovněž ověřit.

Čím ještě vymezit zóny na zahradě?

Plotky a palisády nejsou jediným způsobem, jak oddělit záhony a květinové záhony na zahradě. K oddělení různých zón na pozemku lze použít rovněž: 

  • ploty, které primárně vyznačují hranice vašeho pozemku a oddělují na něm velké plochy;
  • obruby trávníků a zahradní obrubníky, které slouží k vymezení menších zahradních ploch, zejména k oddělení trávníku od záhonů a zahradních cest;
  • také ploty a brány.

Díky výše uvedeným řešením se vaše zahrada stane za prvé bezpečnou, a za druhé - krásnou. Neváhejte a vyberte si z našich produktů ty, které vám pomůžou udržet vaši nemovitost v naprostém pořádku. Nízká cena a atraktivní modely různých výšek splní všechny vaše požadavky. Snadno nainstalujete dřevěné nebo plastové palisády, pevné modely jsou odolné vůči vlhkosti a nepříznivému počasí.