Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Dřevěné palisády

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Dřevěné palisády

Dřevěné palisády jsou potřebné na rovnoměrné oddělování trávníků nebo vytváření květinových záhonů. Stojí za to si uvědomit, že se nejedná o prvek, který pouze pomáhá při zařizování zahrady, ale plní také estetickou funkci.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s nabídkou palisád v našem obchodě!

Dřevěné palisády - BauMax

Dřevěné palisády – objevte nabídku v obchodní síti BauMax

zahradní palisády

 

Palisády umožňují vytvářet zajímavé a efektivní kompozice, které ovlivňují jedinečný charakter každé zahrady. Široký sortiment, různorodý tvar a barva plotů splní očekávání i těch nejnáročnějších zahradnických nadšenců. Budete také překvapeni jednoduchostí montáže a odolností. Vydrží nepříznivé povětrnostní podmínky – vlhkost, nízké teploty nebo intenzivní sluneční záření. V naší nabídce naleznete dřevěné a plastové palisády, ale i rolbordery.

 

Máte s výběrem problém? Podrobné informace o každém produktu najdete v jeho popisu. V případě jakýchkoli dotazů nebo pochybností vám doporučujeme, abyste nás kontaktovali – rádi vám poradíme!

 

Jak sestavit zahradní palisády a hrany trávníku?

 

Prvním krokem při montáži palisády je výkop. Jeho hloubka by měla záviset na velikosti plotu, z něhož se 1/3 musí nacházet v zemí – tyto rozměry jsou základem stabilní stavby. V ideálním případě, je-li pod povrchem 10 cm. Do dolní části výkopu můžete nalít štěrk nebo beton, který posílí palisádu.

 

Palisády nejsou jedinou cestou, jak oddělit různé zóny na zahradě. Lze k tomu využít i následující:

 

  • ploty

  • lemování (obrubníky)

 

Díky výše uvedeným řešením se vaše zahrada stane bezpečným a krásným prostorem. Neváhejte a vyberte si ještě dnes z našeho sortimenty výrobky, které zajistí dokonalou zahradu na vašem pozemku!

 

Kategorie: Zahradní plůtky