Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Tvar
Materiál
Barva
Značka
Hledat

Nerezové drezy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
799,00 Kč / ks 1099,00 Kč / ks
Akce
1999,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
2029,00 Kč / ks
1  2    

Ocelové dřezy se nacházejí v téměř každé české kuchyni. Toto řešení se používá mnohem častěji než například žulové dřezy. Uživatelé se rozhodnou pro praktickou ocel z různých důvodů - použitelných i estetických. Jaké jsou hlavní výhody ocelových výlevek a jaké typy rozlišujeme?

Nerezové drezy - Baumax

Což svědčí o pevnosti ocelových výlevek?

 

Ocelové dřezy vděčí za svou popularitu mimo jiné přijatelnou cenou. Materiál, z něhož se vyrábí, není nejdražší, takže poskytuje řešení pro každý rozpočet. Ocel - ve srovnání například se žulou - je lehčí a praktičtější. To usnadňuje montáž takového umyvadla. Výhodou jsou i příznivé technické vlastnosti, které usnadňují čištění dřezů. Ocel zůstává odolná vůči chemikáliím běžně používaným v kuchyni a - samozřejmě - zcela necitlivá vůči vlhkosti.

 

Typy ocelových dřezů

 

Ocelové dřezy, které jsou k dispozici v obchodech Baumax, lze rozdělit do několika různých typů. Faktor, který klasifikuje produkt do dané skupiny, může být tak počet dřezových komor, jakož i přítomnost nebo nepřítomnost driphead. Jaké typy ocelových výlevek najdete v naší nabídce?

  •  Ocelové jednokomorové dřezy

Toto je základní typ dřezu, který bude fungovat zejména v nejmenších kuchyních. Jsou jednoduše omezeny na jednu nádobovou komoru.

  • Dvoukomorové ocelové dřezy

Zaručují mnohem více prostoru. Díky použití dvou komor se dá použít na mytí nádobí v stojaté vodě a druhý na pohodlné oplachování. Stojí za zmínku, že se někdy můžete setkat i s 1,5-komorovými modely (druhá komora má malou velikost).

  • Ocelový dřez s odkapávačem

Jedno- a dvoukomorové modely mohou být vybaveny odkapávací částí. Toto je vhodný prostor, například na sušení nádobí nebo čerstvě umytých potravinových výrobků.

  • Ocelový dřez bez odkapávače

Samozřejmě, dřezy jsou k dispozici i bez odkapávací části.