Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Hledat

Hadice, hlavice, držáky, žlaby

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
699,00 Kč / ks
1  2    

Sprchové kouty bez sprchové vaničky jsou řešením, které se v moderních koupelnách používá stále častěji. Jejich minimalistický charakter vizuálně rozšiřuje místnost a vytváří uznání v očích každého, kdo sleduje trendy související s designem interiéru. Také bychom neměli zapomínat na pohodlí - nástěnná sprchová kabina bez sprchové vaničky je na stejné úrovni jako zbytek koupelny a díky ní ji mohou snadno používat děti, starší osoby, nemocní nebo zdravotně postižení.

Hadice, hlavice, držáky, žlaby - Baumax

Sprchový kout bez sprchové vaničky – vlastnosti

Sprchové kouty bez sprchové vaničky jsou praktickým vybavením pro moderní koupelny. Silikonové těsnění namontované na spodním okraji dveří zabraňuje rozlití vody na podlahu koupelny.

Textura polyesterových čelních skel (určitě levnější než protějšky z pravého skla) vytváří vizuální zajímavé vzory a skrývá menší nečistoty vyplývající z používání kabin (sedimentů a vápenných usazenin). Dveře a stěny kabiny mohou být matné, transparentní nebo poloprůhledné, hladké nebo zdobené vzory, chromem nebo grafitem. V některých dveřích jsou magnety umístěny tak, že se obě křídla vzájemně dotýkají, a tím jsou ještě pevnější.

 

Sprchový kout - způsob montáže

Nástěnné sprchové kouty bez sprchové vaničky, jak již název napovídá, se montují na stěnu. V závislosti na tom, zda se je rozhodnete udělat uprostřed koupelny nebo v jejím rohu. Kout se může skládat ze dvou nebo tří částí (průhledné stěny zvoleného materiálu nebo křídlové skládací dveře v kabině). Nástěnné sprchové kouty jsou obvykle postaveny na čtvercovém nebo půlkruhovém plánu, s posuvnými dveřmi na kolejích (nebo vodících drahách) nebo výkyvnými, které jsou namontovány na závěsech. Při výběru posuvného modelu se nebudete muset obávat, že voda z otevřených dveří kabiny bude kapat na podlahu koupelny.