Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Rozměry (cm)
Více
Hledat

Dřevěné rošty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1479,00 Kč / ks
2299,00 Kč / ks
2549,00 Kč / ks
2329,00 Kč / ks
3399,00 Kč / ks
1519,20 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Akce
799,20 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Výprodej
13439,00 Kč / ks
2429,00 Kč / ks
1429,00 Kč / ks
2259,00 Kč / ks
1559,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks
1559,00 Kč / ks
2089,00 Kč / ks
2089,00 Kč / ks
1399,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks
2659,00 Kč / ks
2659,00 Kč / ks
4579,00 Kč / ks
4999,00 Kč / ks
1  2    

Dřevěné postelové rošty

Pohodlná postel zaručuje zdravý a efektivní spánek. Pohodlný odpočinek není jen matrace a stylový rám postele. Abyste měli po noci energii a náladu k jednání, potřebujete nejen pohodlnou postel, ale také perfektně padnoucí postelový rošt. Ten by měl být vyroben z kvalitních a odolných materiálů, jako je dřevo. Dřevěný nábytek je vždy investicí na léta.

Proč je výběr postelového roštu tolik důležitý?

Ne každý ví, jak důležitý je dobře zvolený rošt pro matraci. Nesprávně zvolený povede k bolestem páteře, krku a svalů. Rošt by měl dokonale ladit k matraci, aby nenarušoval její správné fungování. Vhodně zvolený postelový rošt výrazně přispěje k správné funkci matrace. Pomáhá vždy udržovat správnou polohu během spánku. Zodpovídá za rovnoměrné rozložení tlaku a přizpůsobení tvaru hmotnosti uživatele. Pro páteř jsou zdravější postelové rošty ze dřeva a mírně prohnutých lamel spojených vyztuženým pásem. S matrací budou dobře spolupracovat. Také napomáhají k udržení nepřetržitého proudění vzduchu a redukci vlhkosti, díky čemuž si matrace zachová své vlastnosti déle. Správně zvolený rošt je zárukou pohodlného kvalitního spánku po každého člověka. V naší nabídce najdete kvalitní postelové rošty dostupné v mnoha velikostech, mezi kterými si jistě najdete to, co potřebujete. 

Dřevěný rošt – jaký vybrat?

Proč se při výběru postelového roštu vyplatí volit dřevěný model? Tento materiál je velmi odolný a málokdy se poškodí. Při výběru roštu je třeba dbát na rozteče lamel, jejich počet a materiál, ze kterého byly vyrobeny. Velmi důležitý je typ postele, kterou máte. Používá ji jedna nebo dvě osoby? Dřevěné rošty jsou vyráběny pro každého z nich. Dřevěné rošty do postele jsou nejoblíbenější volbou pro standardní, nerozkládací nábytek. Na trhu jsou dostupné také modely, které mají možnost nastavení polohy opěrky hlavy a nohou a stupeň tvrdosti v bederní a ramenní části. Nastavitelné dřevěné rámy jsou moderním řešením do ložnice. Zjednodušují život lidem, kteří tráví hodně času v posteli, díky tomu, že jim umožňují upravit optimální polohu. Pamatujte však, že tento typ postelového roštu je vhodné kombinovat především s matracemi s pěnovou vložkou, protože ne všechny pružinové matrace jsou přizpůsobeny polohovatelným postelovým roštům. Stojí za to věnovat pozornost detailům. Konstrukce roštu využívá ohnuté dřevěné lamely, které jsou zodpovědné za optimální podporu matrace a komfort každodenního odpočinku. Využijte naší bohaté nabídky a pořiďte si také matrace, vhodné ke každé posteli.

Dřevěné nepolohovatelné postelové rošty

Pevné postelové rošty bez polohování zajišťují rovnoměrnou a stabilní podporu. Pružné lamelové rošty jsou vhodné ke každé z matrací.

Rošty s ručním polohováním 

Postelové rošty s ručním polohováním jsou návrhem, jak pro zdravé lidi, kteří hledají vyšší komfort spánku a mají zájem o pro-zdravotní profylaxi, tak pro nemocné lidi, kterým je doporučována jiná než plochá poloha spánku.

Dřevěné elektricky polohovací rošty 

Nejvyšší komfort spánku získáte, když se rozhodnete pro elektricky polohovatelný postelový rošt. Pomocí dálkového ovladače si snadno nastavíte polohu opěrky hlavy a podnožky tak, aby vám byla co nejpohodlnější.

Ostatní dřevěný nábytek do ložnice

Ložnice slouží k odpočinku po náročném pracovním dni, proto je nesmírně důležité pohodlně ji zařídit. Vyberte si nábytek, který vydrží mnoho let a bude vypadat bezvadně i při intenzivním používání. Základním vybavením do ložnice jsou pohodlné, pevné a odolné postele s rámem, které obvykle jsou umisťovány doprostřed místnosti. Dobrým řešením bude vytvoření jednotného interiéru pomocí dalšího dřevěného nábytku do ložnice z naší nabídky, jako jsou: dřevěné postele, dřevěné šatní skříně, dřevěné komody, dřevěné noční stolky nebo dřevěné toaletní stolky. Tento nábytek dodá místnosti teplou a útulnou atmosféru. Dřevěný nábytek je ideální volbou do ložnice.

Dřevěný nábytek

Nejlepší nábytek, který doma navede hřejivou atmosféru, je vyroben ze dřeva. Víme, že najít ten správný nábytek není jednoduché. Náš internetový obchod nabízí dostupné modely nábytku z masivu do každého interiéru. Prohlédněte si naše dřevěné židle, dřevěné stoly nebo sady dřevěných stolů a židlí do jídelny. Vyberte si rovněž dřevěné psací stoly do kanceláře, které zaručí stabilitu a jedinečný design, nebo dřevěné rohové jídelní sestavy. Náš obchod nabízí také dřevěný nábytek do předsíně – dřevěné botníky a dřevěné věšáky.

Srdečně Vás zveme seznámit se s podrobnostmi naší nabídky!