Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava předního dílu
Orientace
Počet dveří
Počet zásuvek
Styl
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Psací Stůl 130cm Borovice

6499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Psací Stůl 115cm Borovice

3899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Psací Stůl 155cm Borovice

3899,00 Kč / ks
Co ovlivňuje cenu nábytku?

Co ovlivňuje cenu nábytku?

Cena nábytku, který je na trhu k dostání, se mezi jednotlivými modely často výrazně liší, a to i v případě, že jsou si produkty zdánlivě podobné. To je zvláště patrné u velkého nábytku: obývací stěny a sestavy nábytku do kuchyně. Proč je tak velký ...

Dřevěné psací stoly

Dřevěný nábytek je klasický a jedinečně krásný, odolný a funkční. Praktický a estetický nábytek z přírodního dřeva je tím nejlepším řešením, když požaduje spolehlivost a vysokou kvalitu zpracování. Rozhodně se podívejte na naši nabídku dřevěného nábytku včetně dřevěných psacích stolů. Naše nabídka zahrnuje jak krásné tradiční psací stoly, tak jedinečné moderní dřevěné psací stoly. Dřevěný stůl může být opravdu skvělým kusem nábytku!

Jak užitečný je dřevěný psací stůl?

Dřevěné psací stoly jsou jedinečný a mimořádně funkční nábytek. Budou se hodit jak do kanceláře šéfa, tak i do domácí pracovny nebo dětského pokoje. Díky němu bude práce nebo studium efektivnější a rychlejší. Pro lidi, kteří tráví mnoho hodin denně u počítače, je pracovní stůl ideální volbou. 

Dřevěný psací stůl je investicí na mnoho let. Odolný materiál a pečlivé zpracování jsou zárukou dobré koupě. Design psacího stolu může být různorodý, takže je snadné vybrat něco do konkrétního interiéru. Atraktivní modely čekají!

Kde bude psací stůl obzvlášť užitečný?

Dřevěné psací stoly jsou kusy nnábytku, které budou ideálním prvkem vybavení do různých interiérů. Interiéru výrazně prospěje, když do něj umístíte psací stůl z masivu – dřevo je přece přírodní a příjemný materiál. Dřevěný psací stůl se vám bude hodit všude tam, kde potřebujete prostor pro práci nebo studium.

Kancelář šéfa

V kanceláři nadřízeného by měl stůl zaujímat zvláštní místo. Stylové dřevěné psací stoly se zásuvkami a otočnými dvířky budou ideálním místem pro práci. Na dostatečně velkou pracovní desku se vejde obrazovka počítače nebo notebooku, a také další věci nezbytné k práci. Psací stůl bude skvěly nábytek také k prohlížení a doplňování firemní dokumentace. S dřevěným stolem bude vaše kancelář působit jedinečně a stylově.

Firemní kancelář 

Pevný a odolný psací stůl si zaslouží nejen šéf – ty z přírodního dřeva budou skvělou volbou pro všechny zaměstnance. Stoly z přírodního dřeva budou vhodnou volbou zejména tehdy, pokud hledáte pevná řešení na mnoho let. 

Domácí kancelář

Do domácí kanceláři je psací stůl určitě výhodnou koupi. Dřevěný PC stůl je atraktivním a praktickáým řešením. Psací stůl bude dobře fungovat jak v speciálně k tomu zvolené místnosti - pracovně, tak v případě, že nemáme samostatnou místnost v ložnici nebo obývacím pokoji.

Můžete se rozhodnout pro libovolné provedeni a styl psacího stolu. Bílý dřevěný psací stůl bude rozhodně velmí atraktivní. Takový psací stůl ze dřeva bude dokonalou volbou do moderních uspořádání. Malý dřevěný psací stůl bude vhodný jak k práci, tak k rozvíjení vlastních zájmů a koníčků. Stačí si jen vybrat ten pravý model!

Dětský pokoj a pokoj pro teenagery 

Výuka mladého člověka bude vyžadovat vhodné místo. Psací stůl v přírodní barvě dřeva bude perfektní. Pevná stolní deska bude vhodná nejen pro získávání nových znalostí, ale také pro rozvíjení koníčků a zájmů dítěte. Takový nábytkový prvek rovněž zatraktivní vzhled interiéru - příjemná barva přírodního dřeva dodá dětskénu pokoji útulnost a mladý člověka v něm bude rád trávit čas. 

Dřevěný psací stůl může mít zásuvky nebo otočná dvířka. Dodatečný prostor pro uložení knih, sešitů nebo psacích potřeb bude v dětském pokoji velkým přínosem. Pro samotné dítě bude při učení nesmírně užitečná možnost mít všechny potřebné pomůcky a předměty na dosah ruky. Vyberte si tedy vhodně vybavený psací stůl nebo pořiďte do pokoje další police a regály.

Pokoj pro hráče 

Dřevěný psací stůl je prvek, který bude vhodným prvkem vybavení také do pokoje pro hráče. Stabilní a pevná deska stolu pojme těžké počítačové vybavení nebo lehčí notebook. Díky její odolnosti bude počítač a celé vybavení v bezpečí a samotný počítačový stůl velmi funkční. Takový prvek bude fungovat v každém interiéru, a to jak v případě, že je pokoj pro hráče samostatnou místností, tak v případě, že hrací zóna je jen součástí obývacího pokoje nebo pokoje pro teenagery. Dřevěný hrací psací stůl bude také perfektní, když hodně pracujete u počítače. Věnujte pozornost hloubce stolu (v cm) a přizpůsobte si ho svým potřebám – na desku stolu by se měl pohodlně vejít monitor, klávesnice a myš nebo notebook.

V jakých případech bude rohový psací stůl dobrou volbou?

Omezený prostor v domě nebo bytě ztěžuje chytré a funkční uspořádání interieru. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili speciální nabídku, jakou jsou rohové psací stoly. Díky nim zařídíte jedno z nejobtížnějších míst v každém domově - rohy pokojů. A ušetříte tak cenné místo.

Nejen dřevěné psací stoly! Jaký další nábytek Vám můžeme nabídnout?

V nabídce našeho obchodu jsou nejen dřevěné psací stoly, ale také další nábytek z přírodního dřeva, díky kterému si atraktivně zařídíte interiéry v jednotném stylu. Podívejte se, co vše jsme pro vás připravili, a rozhodněte se pro to nejlepší řešení pro vás.

Do obývácího pokoje

Krásný obývací pokoj je atraktivní, pohodlný a funkční interiér. Do těchto místností se bude hodit dřevěný nábytek, který zdůrazní charakter aranžmá. Určitě se podívejte na naše dřevěné komody. Díky nim si uspořádáte všechny své věci. Komody se prodávají jako modely se zásuvkami nebo s otočnými dvířky. Dřevěný stůl a židle budou také atraktivním vybavením, zvláště když je obývací pokoj využíván také jako jídelna. V takovém obývacím pokoji - jídelně si můžete pořídit naše hotové nábytkové sestavy, nebo si takovou sadu sestavit sami. Proto se podívejte, jaké možnosti jsme pro vás připravili v kategorii dřevěné stoly a dřevěné židle.

Do kuchyně

Pro zařízení kuchyňských interiérů, kromě již zmíněných stolů a židlí, můžete také využít dřevěné rohové jídelní soupravy z naší nabídky. Tato možnost je ideální zejména pro malé kuchyně, kde není příliš moc volného prostoru. Takové řešení navíc zdůrazní útulnou atmosféru klasického aranžmá.

Do ložnice

Dřevěný nábytek do ložnice se osvědčí jako mimořádně atraktivní. Dřevěné kusy nábytku jsou ideální obzvlášť pro klasické a moderní aranžmá interiérů. Určitě si prohlédněte naši nabídku - zde najdete dřevěné postele a k nim příslušné dřevěné rošty a dřevěné noční stolky. Naše dřevěné toaletní stolky ocení především ženy - toaletní stolky jsou dokonalými prvky vybavení a přítomné zásuvky budou ideální pro uložení šperků a kosmetiky.

Do předsíně

Předsíň je často podceňováný interiér, a přesto je to první místnost, kterou vy a vaší hosté vidí. Zařiďte ji proto stejně atraktivně jako ostatní pokoje. V našem obchodě naleznete atraktivní dřevěné věšáky, dřevěné botníky a dřevěné šatní skříně, díky kterým si budete moci zařídit předsíň jedinečným a funkčním způsobem.