Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Rozměry (m)
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Altán čtvercový 3mx3m

17999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Altán IRGA 3,5x3,5x2,25 m

18999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Přístřešek k domku Stockholm

12999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Garážové stání 304X517X234 cm s krytem PVC

17299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Altán VI 3,5x3,5x3m

29999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní altán I 3x3x2,68 m

22999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Altán IRGA 3,5x3,5x2,25m se stěnou

24999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Altán Vitrum 289x289x231 cm

17799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Altán Nova 313x306x232 cm šedá

29999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Altán Nova 313x306x232 cm přírodní

26999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Altán Nova 313x306x232 cm hnědá

26999,00 Kč / ks

Dřevěné altány

Když nastanou horké letní dny, palčivé slunce neustoupí a osvěžující vánek jako by vyparoval, začíná být načase přemýšlet nad zastíněným přístřeškem. Dřevěné altány představují jednoduché stavby z dřeva, které najdeme na mnoha zahradách. Tato zastřešená místa nás mohou uchránit před silným úpalem nebo náhlou změnou počasí, kdy se nebe zatáhne tmavými mraky a přijde déšť. V dnešní době se altány stávají nejen estetickým, ale i funkčním prvkem zahradního vybavení.

Dřevěné altány- Baumax.cz

Dřevěný altán - ideální místo k odpočinku

Altán v zahradě funkčně obohacuje zahradní architekturu a dodává kouzlo prostoru kolem domu. Nevýhodou je pouze pro členy domácnosti, ale také pro jejich hosty. Najdete altán jako krytou, stabilní konstrukci v různých velikostech a stylech. Unikátní jednoduché a strohé zahradní domky s dřevěnou konstrukcí jsou k mání na trhu, stejně jako zdobené mřížkované altány s estetickým vzhledem.

Klíčem k výběru tohoto architektonického prvku jsou vlastní preference, hlavně týkající se způsobu trávení volného času celé rodiny a celkového vzhledu zahradního prostoru. Altány poskytují ideální místo pro setkávání s přáteli a rodinou stejně jako pro odpočinek, takže potřebná velikost a míra zástavby zasluhují zvážení. Pro malé zahrádky blízko ulice a jiných domů se více zastavěné altány nebo mřížkované altány, do kterých můžete zasadit popínavé rostliny, hodí skvěle. Ty vás chrání před nechtěnými pohledy a vytvářejí intimní atmosféru.

Prostorné zahradní přístřešky, třeba ze smrkového dřeva, tvoří perfektní prostor nejen pro večerní grilování během letních večerů, ale také pro rodinný odpočinek. Mohou sloužit jako úžasný úkryt při nepříznivých povětrnostních podmínkách při grilování nebo odpočinku. Ochrání vás před deštěm a slunečními paprsky v horkém létě. Příslušenství altánu umožňuje jeho využití pro relaxaci i v jiných ročních obdobích. Takový návrh je nepochybně velmi atraktivní.

Moderní dřevěné altány a jejich vybavení

Velkou výhodou zahradních altánů jsou široké možnosti jejich uspořádání. Dřevěné altány moderního stylu mohou poskytnout typické místo pro odpočinek. Do interiéru lze umístit zahradní nábytek, jako je stůl se židlemi, pohodlná křesla, sedací souprava, lehátka, lavice, sady židlí a houpačky. Popínavé rostliny lze krásně začlenit do mřížkovaných stěn altánu a vytvořit tak jedinečnou atmosféru. Velmi módní jsou dnes také vzdušné látky, které vytvoří jedinečné aranžmá, ozdobí zahradu a skvěle se hodí během horkých dnů a zároveň dodají celku romantický charakter. Podívejte se, co vše vám můžeme nabídnout v našem obchodě!

Zahradní altán - jeho výhody a způsoby použití

Dřevěné zahradní altány jsou stále nejoblíbenější. Najdete je i ve zděných nebo ocelových verzích na některých zahradách. Altány poskytují úkryt před sluncem, větrem a deštěm. Současně fungují jako úložný prostor pro zahradní techniku. V zimě mohou fungovat jako nářadové domky.

Tvar altánu závisí na pozemku. Běžné jsou čtvercové nebo pětiúhelníkové půdorysy. Střechy bývají jednoduché, sedlové nebo valbové. Pokrývají se střešní lepenkou, bitumenovým šindelem nebo plechem. Střechy mohou mít různé barvy. Tato rozmanitost umožňuje sladění se stylem zahrady. Uvnitř najdete stůl obklopený lavicemi pro pohodlí uživatelů.

Zahradní altány nabízejí nezávislost na počasí. To ocení každý, kdo má altán na pozemku. Altán lze přizpůsobit velikosti zahrady. Vzhled pozemku a nemovitosti je také důležitý.

Zahradní altány jsou spolehlivé a esteticky atraktivní. Jsou to investice na dlouhou dobu. Dodají vaší zahradě novou atmosféru a charakter. Bez ohledu na rozměry, každý altán dodá pozemku kouzlo a láká k trávení času venku.

Vzhled a okolí

Pokud vynaložíme maximální úsilí, aby naše zahrady vypadaly jako ty z katalogu, musíme pamatovat na to, že jednotlivé prvky v zahradě vytvářejí ucelenou kompozici. Celek doplňují pečlivě vybrané zahradní sošky (např. Z architektonického betonu), fontány a zahradní altán, který může mít rovněž dekorativní funkci. Zahradní altány lze snadno ozdobit umístěním dlouhých závěsných květináčů s květinami a jejich natřením v nestandardních barvách (nezapomeňte na impregnaci dřeva). Můžeme zvolit verze více či méně zastavěné, plně otevřené nebo s jedním vchodem. Produkty z naší nabídky jsou tím, co hledáte!
 

 

Jak vyrobit střechu k altánu?

Jak vyrobit střechu k altánu?

Zahradní altán je velmi důležitým prvkem každé zahrady. Vhodná úprava může výrazně ovlivnit její dekor a dát zahradě jedinečný vzhled. Aby altán získal jedinečný charakter, měl by mít poutavou originální střechu. Může to výrazně ovlivnit estetiku této...

Dřevěné zahradní altány- kdy se vyplatí je pořídit?

Dřevěné zahradní altány- kdy se vyplatí je pořídit?

Každý zahradní pavilon má dvojí roli - dekorativní a funkční. Dobře navržený a postavený, a proto vysoce kvalitní zahradní altán, je jedním z nejpůsobivějších prvků zahradní výzdoby. Klasické dřevěné domky jsou vizuálně obzvláště atraktivní.

Jak vyrobit dveře do altánku?

Jak vyrobit dveře do altánku?

Zahradní altány jsou oblíbená místa pro relaxaci, odpočinek a rodinné grilování. Je to jeden z prvků dřevěné zahradní architektury, který se nadobro stal součástí našich domovů a pozemků. Altán s dveřmi je stále běžnějším architektonickým...