Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Více
Rozměry (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
289,00 Kč / ks
289,00 Kč / ks
289,00 Kč / ks
289,00 Kč / ks
389,00 Kč / ks
389,00 Kč / ks
739,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks
229,00 Kč / ks
229,00 Kč / ks
749,00 Kč / ks
489,00 Kč / ks
1029,00 Kč / ks
749,00 Kč / ks
489,00 Kč / ks
469,00 Kč / ks
469,00 Kč / ks
469,00 Kč / ks
519,00 Kč / ks
519,00 Kč / ks
519,00 Kč / ks
519,00 Kč / ks
519,00 Kč / ks
519,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
259,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
259,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
259,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks

Dětské deky

Deky jsou nejoblíbenější textilie. V našem internetovém obchodě BauMax jsme pro vás připravili širokou nabídku dek, navržené speciálně pro nejmenší členy rodiny. Naše dětské deky jsou jedinečné produkty – přesvědčte se sami, jak jsou krásné a proč byste si je měli pořídit.

Dětské deky v nabídce BauMax 

Dětské deky v nabídce našeho obchodu jsou různé produkty. Deky pro děti jsou barevné a vzorované, podněcují dětskou fantazii a přitom jsou extrémně jemné a příjemné na dotek. Je to ideální produkt pro dítě, perfektní jak do dětské kolébky, tak do postýlky pro trochu starší dítě.

Naší dodavatelé zaručují, že k vyrobě dek byly použity ty nejkvalitnější materiály a také že deky byly vyrobeny s maximální pečlivostí. To znamená, že produkty jsou velmi kvalitně zpracované, takže se budou líbit jak dětem, tak ostatním členům domácnosti.

Kromě dek vám můžeme nabídnout rovněž deky ponča. Ponča jsou nejen funkční, jelikož se do jejich příjemného materiálu lze zabalit, ale navíc mají atraktivni design ve tvaru zvířátek nebo postaviček z pohádky.

Textilie nabízené v našem obchodě jsou rozmanité a pestré produkty. Jejich design a ceny umožní zákazníkům vybrat si produkt ideální pro potřeby každého kupujícího. Vyplatí se vybrat produkty z naší nabídky – deky, které nabízíme, jsou jedinečné prvky,u kterých předností je vysoká funkčnost a dekorativnost.

Perfektní dětská deka pro vaše ratolesti

Dětské deky jsou textilie, které by měly být vybírány s maximální pečlivostí. Dětské deky, které nabízíme v našem internetovém obchodě, jsou cenově dostupné a jedinečné svým provedením. K dispozici jsou různé modely, které jistě osloví i ty nejmenší.

Dětská deka může mít různé velikosti, proto se vyplatí předem ověřit, jakou velikost bude dítě potřebovat. Větší dětské deky poslouží jako přikrývka a malé dečky často nahradí plyšáka.

Dětské deky jsou také perfektním tipem na dárek pro dívku nebo chlapce. Jsou skvělé i na tzv. baby shower, tedy party pro nastávající maminku. Dárkové deky mají často atraktivní balení - v naší nabídce hledejte produkt s jedinečným obalem nebo plyšákem navíc. Takový dárek rozhodně se bude líbit a bude se hodit!

Textilie mohou být velmi praktickým prvkem, ale dobře poslouží i jako dekorativní výrobky. Dekorativní deky mohou ozdobit dětský pokojíček, díky čemu se bude dítě citit obzvlášť dobře a příjemně. 

Měkké deky vyrobené z bezpečných materiálů

Dětská deka nabízená v našem obchodě je produkt vyrobený z vysoce kvalitních materiálů. U dětí jsou fleecové deky mimořádně oblíbené. Měkký fleecový materiál je mimořádně příjemný na dotek a jistě probudí fantazii vašeho dítěte. Pomůže také při rozvíjení senzorických vjemů ditětem. 

Dítě takový dárek určitě potěší. Dětské deky z naší nabídky jsou produkty navržené pro každé dítě – jak pro holčičky, tak i chlapce. Rodiče naopak ocení jejich dekorativní funkci při výzdobě domu či bytu. 

Opravdovou lahůdkou pro děti budou také kožešinové deky. Zajímavý vzor a textura výrobku znamená, že si tyto textilie zamiluje každý, nejen ti nejmenší. Používají se nejen jako přikryvka, ale také dokonale ozdobí interiér. 

Zajímavé vzory a barvy

Naše nabídka dek pro děti obsahuje řadu různých produktů, ze kterých budou mít radost jak děti, tak rodiče. V naší nabídce najdete různé vzory a barvy, takže produkt můžete sladit podle stylu aranžmá nebo preferencí dítěte. V nabídce jsou vícebarevné nebo jednobarevné modely - mezi našimi zákazníky jsou velmi oblíbené jak dvoubarevné deky, tak i jednobarevné deky.

Pro děti jsme také připravili speciální nabídku různobarevných dek s atraktivními vzory, které podněcují fantazii. Deky s potiskem jsou plné barev, díky čemu jsou jedinečným dekorativním prvkem. Jsou k dispozici v různých, menších a větších velikostech.