Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ nábytkových doplňků
Hledat

Nábytkové nohy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1  2    

Nábytkové nohy a nožky

 

Zařízení interiéru v domech a bytech provádíme pečlivě a přesně. Chceme, aby vše k sobě ladilo, bylo estetické a pevné. Objednáme si nábytek na míru nebo si koupíme hotové nábytkové sestavy v obchodech. A i když tomu nevěnujeme příliš velkou pozornost, je patrné, že estetiku dávají nábytku také nábytkové nohy, které byly vhodně zvoleny pro daný model.

 

Nábytkové nohy- Baumax.cz

 

Nábytkové příslušenství – nábytkové nohy a nožky

Nábytkové nohy se nejčastěji používají při vlastní výrobě nábytku (tzv. DIY- do it yourself - udělej si sám) a při opravě poškozených nebo zničených kusů nábytku. Nohy a nožky se samozřejmě ve velkém používají ve výrobních závodech, k výrobě nového nábytku.

 

Nábytkové nohy a nožky zaručují stabilitu

Nábytkové nohy jsou prvky, které zajišťují stabilitu a podporu nábytku. Aby však mohly dobře plnit svou funkci, měly by být nábytkové nohy sladěné s nábytkem. Těžký nábytek, jako jsou skříně nebo komody, potřebují dostatečně stabilní a silné nohy. U kuchyňských skříněk stojí za to instalovat výškově nastavitelné nábytkové nohy, které vám umožní nastavit správnou výšku kuchyňské skříňky na úroveň pracovní desky. Lehký nábytek, jako jsou noční stolky nebo lavice, může být doplněn jemnějšími nožičky.

 

Design nábytkových noh a nožiček

Správně vybrané prvky doplní celé uspořádání. Při výběru nábytkové nohy pro svůj nábytek můžete využít nabídky našeho obchodu - k dispozici je široký výběr nábytkového příslušenství. Vyberte si prvky tak, aby celek ladil z hlediska estetiky a stylu. Pro jemný, světlý a bílý nábytek nevybírejte silné, tmavé nábytkové nohy. Naopak masivní dřevěné skříně a komody budou na tenkých hliníkových nožičkách vypadat nevhodně. Nábytkové nohy vybírejte dle barvy nábytku, jeho stylu a velikosti.

 

Malé a velké objednávky

V nabídce našeho obchodu najdete nábytkové příslušenství jak pro individuální zákazníky, tak pro velké výrobní závody. Díky našim nábytkovým nohám a nožičkám získá váš nábytek nebývalý, jedinečný vzhled a spolu s ním funkčnost a stabilitu.

 

Nábytkové nohy- Baumax.cz