Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Barva
Hledat

Venkovní parapety

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Venkovní parapety

Krásný okenní rám a esteticky vyřezaný otvor to není všechno. Samotné okno by nevypadalo tak působivě, kdyby nebylo okenního parapetu. Venkovní parapety jsou prvky okenního výklenku, které podpírají okna a dotvářejí estetický vzhled celého výklenku. Proto nejsou parapety čistě architektonickým prvkem, ale také dekorativním. Mezi parapety rozlišujeme vnější a vnitřní parapety.

 

Venkovní parapety- Baumax.cz

 

Praktické a estetické venkovní parapety

Venkovní parapety jsou hlavně architektonickým prvkem každé budovy. Správně vybrané parapety budou také jedinečnou výzdobou celého domu a díky nim bude naše nemovitost vypadat velmi elegantně. Vzhledem k tomu, že parapety mají dlouhou životnost, ale ne po celou dobu životnosti budovy, měli bychom se rozhodnout pro modely s dlouhou životností a odolností proti poškození a povětrnostním podmínkám.

Při výběru venkovních parapetů dávejte pozor na jejich barvu a vzor. Zvolte model, který bude ladit k cele budově. Většina zákazníků se rozhodne koupit parapety, jejichž barvy odpovídají barvě okenního rámu nebo fasády.

 

Odolné ocelové parapety

Vnější parapety, které najdete v nabídce našeho obchodu, jsou vyrobeny z oceli. Ocelové parapety jsou velmi pevné a odolné proti poškození a poškrábání. Vhodná ochrana také zvyšuje jejich odolnost vůči nepříznivým vnějším podmínkám - intenzivním dešťům, vysoké vlhkosti, silnému slunečnímu záření a náhlým změnám teploty.

 

Doplňkové příslušenství

Náš obchod nabízí také další příslušenství pro montáž. Mezi tyto produkty patří dokončovací prvky k parapetům. Chrání výrobky před poškozením a nás před náhodným poškrabáním nebo zraněním ostrými hrany parapetu.

 

Nákup parapetů v našem obchodě

Náš obchod nabízí vnější parapety z vysoce kvalitních materiálů. Pocházejí od důvěryhodných výrobců a vyznačují se pečlivým zpracováním. Nákup našich produktů je zárukou spokojenosti.

 

Venkovní parapety- Baumax.cz