Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Provedení
Materiál
Gramáž
Velikost
Barva
Balení
Hledat

Trička

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
1  2    

Pracovní košile, pracovní trička

Vhodné oblečení je zásadní v každé profesi, která to vyžaduje. Jednou z nejdůležitějších povinností zaměstnavatele je vybavit zaměstnance pracovním oděvem odpovídajícím podmínkám na pracovišti a charakteru práce. Upravuje to dokonce zákoník práce a předpisy BOZP. Pracovní oděvy zahrnují širokou škálu produktů. Zahrnuje také pracovní obuv, kalhoty, mikiny, košile, ale i ochranné zástěry, overaly a reflexní vesty.

Trička jako univerzální pracovní oděv do práce

Pracovní trička by měla být univerzální, aby se dala upravit do uniformy, pevná a pokud možno odolná vůči častému praní. Rozmanitost produktů je velmi široká. Existují modely pro ženy a muže, s rukávy různých délek a gramáží, pohodlné klasické a jednoduché, ale i elegantnější polokošile. Velkoobchod BOZP nebo prodejna BOZP nejsou jediná místa, kde lze pracovní oděvy zakoupit. V nabídce našeho obchodu naleznete vysoce kvalitní produkty, které splní vaše potřeby.

Pracovní košile - zajímavé střihy a vysoká kvalita

Pracovní trička nemají žádné speciální ochranné vlastnosti. Nejčastěji se jedná o jednoduché, jednobarevné modely, které lze s úspěchem nosit každý den. Jsou vyrobeny z čisté bavlny nebo bavlny s přídavkem polyesteru.

Pracovní trička univerzálního střihu mají dobré parametry a vysokou kvalitu zpracování. Díky tomu jsou vhodné nejen pro použití v práci, ale také pro domácí a zahradní práce nebo jako tílko pod pracovní mikinu. Trička mohou být s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Pracovní polokošile 

Pracovní trička s límečkem je druh výrobku, díky kterému vypadá uživatel mimořádně elegantně. Zaměstnancům, kteří mají kontakt se zákazníkem, dobře poslouží pánské a dámské pracovní polokošile s límečkem. Velmi často si je vybírají prodejci nebo obchodní zástupci. Dobře fungují v gastronomii a odvětvích typicky souvisejících se zákaznickým servisem.

Moderní pracovní flanelové košile 

Nejpopulárnějším pracovním oděvem v pracovním prostředí jsou vysoce kvalitní barevné kostkované košile s dlouhým rukávem a kapsou na levé straně. Nejčastěji mluvíme o bavlněných nebo flanelových modelech, které budou fungovat v různých povětrnostních podmínkách, v interiéru a v exteriéru, například na staveništi. Zákazníci často volí flanelovou košili. Flanel je velmi měkký materiál, příjemný na dotek a hřejivý, útulný a přitom lehký a zajišťující přístup vzduchu. Je to pracovní košile, kterou si ochotně vybírají stavbaři, skladníci, tovární dělníci a zahradníci. Měkký flanel košile je odolný proti oděru, padne každému tvaru těla a je vhodný pro různé práce. Je dobré si ho vybrat, protože je šetrný k pokožce. Poskytuje také dostatečnou cirkulaci vzduchu. Každý si v naší nabídce najde to své. Podívejte se na produkty dostupné v našem obchodě.